Prison Sunucu Açmak Hakkında..

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Merhaba, benim aklımda prison sunucu açmak gibi bir düşünce var. Fakat biliyoruz ki TR de buna ilgi çok az. Eskiden bir tane vardı 3-4 sene oldu ama çoktan kapandı ve bir daha yenisi gelmedi.
Onun yerine saçma sapan lapislerde kasılan rütbeli hammaddeler geldi.Benim fikrim şöyle, OP ve Hard Prison şeklinde bir sunucu açmak. Birinde Verimlilik XI gibi gibi op itemler ile pvp ön planda olacak, (tam lapisçi arkadaşlar için) diğerinde ise kasılması gerçekten zor ve zahmetli (orman olmayacak ancak FREE rankındakiler gidebilecek) olacak.
Bu sayede hem hard hem de easy pvp/mine sevenlerin ortak bir yerde buluşmasını sağlayacak bir sunucu açabilirim. VIP veya diğer satışlara gelirsek, edit kazma vb benzeri tabii ki olmayacak.

Ancak ;

=> Gerçek parayla oyun parası satın alma,
=> /nick komutunu kullanma,
=> Belirli bir (1 hafta veya daha az) süre için özel maden alanından kazma fırsatı.
=> Ve benzeri..

Yabancılarda çok severek ve yüzlerce dolarlar harcanarak oynanan bu prison, maalesef ülkemizde tutulmadı.Amacım bunun tersini insanlara kanıtlamak ve prisonu Türkiye'ye tanıtmak.

Amacım, Rütbeli Factionları değil, Prison'u Türkiye'ye aşılamak .

Okuduğun için teşekkürler, görüşünü veya yorumunu bildirirsen çok mutlu olurum :)

iMamiReyiZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önlerden gidelim,
Bence aç. Ama PREMİUM İle Olsun, ( HACKLER BASACAK! )

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hard prison mu? Prisona lapis koy, herkes lapise girebilsin, her kazdığında 64 lapis bloğu versin, 1 lapis lazuli de p9999 sete eşit olsun o zaman sunucu +300
Op prisonda benzeri olacak.. Set konusunda başlangıçta p4 veya p5 setler verilecek. Zaten op prison bu beğenmeyen veya kolay bulanlar Hard Prisona geçerler. Elmas eşya yapmak ilk 4-5 rütbe içinde mümkün olmayacak..

Bu arada premium açarsam hiç gelmez. Zaten cracked bile oynayan yok bu çok kötü bir fikir olur :p

mertşahin12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
konunu beğendim
Türkiye sunucularında amaç lapis kazdırmak deil $ para kazanmak :D (o yüzden herkes easy faction açıyor
prison sunucusunun olmamasına gelirsek bu sıkıntı bence sağda solda Türkce prison plugin paketinin olmamasından kaynaklanıyor

bende istiyorum Türk prison sunucusu ama olmuyor

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
konunu beğendim
Türkiye sunucularında amaç lapis kazdırmak deil $ para kazanmak :D (o yüzden herkes easy faction açıyor
prison sunucusunun olmamasına gelirsek bu sıkıntı bence sağda solda Türkce prison plugin paketinin olmamasından kaynaklanıyor

Pluginler büyük ihtimal ingilizce olabilir, çünkü çevirdikçe ingilizcede anlamlı olan kelimeler Türkçe de anlamını yitiriyor..

mertşahin12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Neria bu arada yardımcı falan arıosan map e falan destek çıkarım

100% Türkce hale getirirseniz çok güzel olur ben yardım etmek istiyorum eğer kabul ederseniz pluginleri Türkceleştirmede falan

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yardıma ihtiyacın olursa herzaman yanındayım unutma :) Değişik pluginler bulmanda yardımcı felan olurum :)

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
konunu beğendim

Her sunucunun amacı kar etmek olmalı zaten. Türkiye sunucularında amaç para kazanmakta yurt dışı sunucularında ne peki? Babalarının hayrınamı sunucu açıyorlar. :)

bku38

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
abi benİ rehber yapsana :D

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
OPPrison Serverlerini Çok Severim Özellikle Siteden Oy Verdikçe Anahtar Verenleri.Birde Özel Enchliler Var Mesela Usta Madenci I Diyelim %25 şansla Rastgele Anahtar Buluyor.Usta Madenci II %25 Şansla Daha İyi Anahtarlar Buluyor vb.Böyle Bir Sunucu Olursa Türkiyede Büyük İhtimal Unturned,Modlu Minecraft Gibi Onuda Zamanım Oldukça Oynarım :3

ryp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne yazık ki ''Türkiye'miz''de bu anlattıkların mümkün değil.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
OPPrison Serverlerini Çok Severim Özellikle Siteden Oy Verdikçe Anahtar Verenleri.Birde Özel Enchliler Var Mesela Usta Madenci I Diyelim %25 şansla Rastgele Anahtar Buluyor.Usta Madenci II %25 Şansla Daha İyi Anahtarlar Buluyor vb.Böyle Bir Sunucu Olursa Türkiyede Büyük İhtimal Unturned,Modlu Minecraft Gibi Onuda Zamanım Oldukça Oynarım :3
Yani onu yapmak zor bir sistem değil, yeter ki kitle ve server düzgün olsun :D

• Beğen
Reactions: ryp

ryp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yani onu yapmak zor bir sistem değil, yeter ki kitle ve server düzgün olsun :D
Eğer pluginlerden ve scriptlerden yeterince anlıyorsan bende bir kaç arkadaşımı alayım Cs projesine başlayalım. Tutacaktır büyük ihtimal ki tuttuktan sonra bir arka projen olur. Bende çekilirim sunucular sana kalır

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer pluginlerden ve scriptlerden yeterince anlıyorsan bende bir kaç arkadaşımı alayım Cs projesine başlayalım. Tutacaktır büyük ihtimal ki tuttuktan sonra bir arka projen olur. Bende çekilirim sunucular sana kalır
Ama Gene Diğer Serverlerde Olan bir şey Oluyor.Google Amcaya Sor Zaten Silahlı Türk Serverimi Yok.Ama şu an Bi Türk Prison Sunucusu Yok Türkiyede.Genellikle Yeni Çıkan Şeyler Tutuluyor Malesef.Ben Türk Pixelmon Sunucusu Bulamadığımdan(Eskiden Prem Yoktu)Cracklı Bir Sunucuya Girmiştim.Adamla Konuşuyordum O Zaman İngilizcede Pek Birşeyde Bilmiyordum.İngilizce Türküm Yanlış Yazıyorsam Üzgünüm Yazdım Admin Türk Çıktı.Ondan Sonra Serveri Türk Bastı.Yani Demek İstediğim Az Olan Şeyler Tutulur."Lapisli Fekşın" dan Bile Çok Tutacağına Eminim.