Prison Sunucu Açmak Hakkında..

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Az olan, yeni olan şeyler mi tutulur? Hayır, dostum. Eğer +30.000 abonesi olan bir YouTuber onu beğenip videoya çektiyse o tutulur. Çünkü Minecraft'ın genel yaş kitlesi -10.
Kardeşim Youtubesi Olmayan Serverlerde Tutuyor Farkındaysan.Bu arada O yaş Kitlesi -10 diyorsum bu forumdaki herkes en az 10 yaşında.Birde Thug Life çekmeye çalışıyor.Araştırma Yapıp Yazsaydın Belkide Onları Hiç Yazmazdın?

GT-P5210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Prison hakkında üst düzey bilgim var,sistemin işleyişi,plugin sorun olursa mesaj atabilirsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kalbimi kırdın artık iyi kalpli değilsin :(
Sadece şaka yapıyorum ve forumdakilerin yaşını nasıl bilebilirsin ki? Yani bu nasıl mümkün olabilir?
Ayrıca "genel" kelimesinden ne anladığını bilmiyorum ve de thug life yapmaya çalışmıyorum. Sadece günümüzde işleyişin nasıl olduğunu belirtmek istedim.
Ve sana söylemek istediğim şu, git araştır biraz etrafta söylen 'Minecraft' diye. Bak bakalım kaç yaşında kişiler seninle iletişime girecek.

{Dipnot: Artık Meat boy oynarken hep ölücem :( inat :( }
İsmin MeatBoy Değil MeapBoy .-.

Minecraft yaş kitlesine gelirsek ben dünyadan bahsetmiyorum.Sadece Türkiyeden bahsediyorum.1.2.6. dan beri oynuyorum ve hiç 10 yaşından küçük biriyle karşılaşmadım.

mertşahin12

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsmin MeatBoy Değil MeapBoy .-.

Minecraft yaş kitlesine gelirsek ben dünyadan bahsetmiyorum.Sadece Türkiyeden bahsediyorum.1.2.6. dan beri oynuyorum ve hiç 10 yaşından küçük biriyle karşılaşmadım.
10 yaşından küçüklerde oynuyor emin ol :D

ryp

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ama Gene Diğer Serverlerde Olan bir şey Oluyor.Google Amcaya Sor Zaten Silahlı Türk Serverimi Yok.Ama şu an Bi Türk Prison Sunucusu Yok Türkiyede.Genellikle Yeni Çıkan Şeyler Tutuluyor Malesef.Ben Türk Pixelmon Sunucusu Bulamadığımdan(Eskiden Prem Yoktu)Cracklı Bir Sunucuya Girmiştim.Adamla Konuşuyordum O Zaman İngilizcede Pek Birşeyde Bilmiyordum.İngilizce Türküm Yanlış Yazıyorsam Üzgünüm Yazdım Admin Türk Çıktı.Ondan Sonra Serveri Türk Bastı.Yani Demek İstediğim Az Olan Şeyler Tutulur."Lapisli Fekşın" dan Bile Çok Tutacağına Eminim.
Çok yaşadım yaz boyunca uğraşıp türk mcsg sunucusu açmaya karar verdim açtımda, 20 30 online oluyordu ki buda yetmiyordu tabii ki. Bu süreçte bir başka kopya sunucu açılınca, üstelik arkasında ünlü youtuberler olunca benim ihracat 0 a indi, daha da uğraşasım yok açıkçası sağlam bir sponsor bulana kadar

Blueyescat

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Az olan, yeni olan şeyler mi tutulur? Hayır, dostum. Eğer +30.000 abonesi olan bir YouTuber onu beğenip videoya çektiyse o tutulur. Çünkü Minecraft'ın genel yaş kitlesi -10.
Oyuncu olsun istiyorsan başarabilmen lazım eğer oyuncu yoksa başaramıyorsun demektir.
İngilizcede kalıplaşan bazı kelimeler var türkçedeki ç ş ğ gibi şeyler uyumsuz oluyor
Bende bazen çevirirken öyle sorunlarla karşılaşıyorum ama biraz uğraşınca düzgün bir cümle ortaya çıkabilir :D

Birde sunucuyu aç bence herkesinde bildiği gibi Faction yüzlerce varken Prison yok, sen Faction açsan adam daha iyi sunucuya gider senin ki boş kalır yani. Ama Prison olmadığı için çok kişi gelecektir. Eskiden oynadığım bir yabancı Prison (Cracklı) sunucu var ve çok güzeldi.

Açarsan Forumu toplar geliriz :)

MeapBoy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok yaşadım yaz boyunca uğraşıp türk mcsg sunucusu açmaya karar verdim açtımda, 20 30 online oluyordu ki buda yetmiyordu tabii ki. Bu süreçte bir başka kopya sunucu açılınca, üstelik arkasında ünlü youtuberler olunca benim ihracat 0 a indi, daha da uğraşasım yok açıkçası sağlam bir sponsor bulana kadar
Kardeşim kendinde diyorsun.mcsg açtığında ilk türk mcsg servermiydi?Eskiden türk mcsg vardı ama pek tutulmuyordu.Prison ama hiç yok.İlk çıkan bu server olacağından kopyalardan daha çok oyuncu çekecektir.

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kendinde diyorsun.mcsg açtığında ilk türk mcsg servermiydi?Eskiden türk mcsg vardı ama pek tutulmuyordu.Prison ama hiç yok.İlk çıkan bu server olacağından kopyalardan daha çok oyuncu çekecektir.

Eş zamanlı çıkacak bir kaç proje daha duyum aldım :p

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
herkesin bildiği şekilde bi prison açma özgün RPG sistemleri ekle İlerde belki açarım diye buraya yazdığım 10 satır fikri sildim :\

GM Discovery II cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gavatos

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Merhaba prison sunucu denemek isterim kuralları ve nasıl oynanıldığını iyi anlatan sunucu varsa IPsini lütfen özelden atınız.

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
cemoTR nin de vaktinde bunun gibi bi projesi vardi ama şimdi ne oldu bilmiyorum

Usta_Minecraftcı

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Keşke Açılsa Türkiyede Ben Açmayı Denedim Fakat Sizin Gibi Tanınmış Moderatörler Ve Türkiyenin En Büyük Minecraft Forumunda Tanınmış Kişilerin Açması Demek Daha Fazla Oyuncu Demek İnşallah Başarabilirsin İyi Şanslar