ProNatrium Site Platformlu İlk Takım!

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
yaw 1 v 1 attık öldün daha neyin kafasini yaşiyosun :D + atarsız bi konusman bile yok
1 kere ölmüş olabilirim. Bu, benim yenildiğim anlamına gelmez. Bütün açlık oyunları serverını tek başıma ele geçirdim.

Bu yaptığım atar değil. Benim konuşma şeklim bu. Samuray olduğum halde hız 2 ye sahip olduğum halde beni speed ile kestin ve seni ifşa bile ettim sen daha neyin kafasındasın ?

Son düzenleme:

death1369

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
1 kere ölmüş olabilirim. Bu, benim yenildiğim anlamına gelmez. Bütün açlık oyunları serverını tek başıma ele geçirdim. Sen beni sadece 1 kere öldürdün. Ben seni SERVERDA TER ATTIRIP DA SENİ YERİN DİBİNE GÖMENE KADAR.

Bu yaptığım atar değil. Benim konuşma şeklim bu. Samuray olduğum halde hız 2 ye sahip olduğum halde beni speed ile kestin ve seni ifşa bile ettim sen daha neyin kafasındasın ?
Ben seni 3 kere sen beni 2 kere (Oda /kit'i daha iyi oldugu icin :))

GlisterTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
  • Skype Nickiniz: hakanakgun12
    Nickiniz: SALTANAT
    Adınız: Hakan
    Sitede kaç saat çevrimiçi olursunuz(Haftada en az 1 saat): 2-3
    Neden biz: keyf
    Yaşınız: 17
    Kişisel Yeteneğiniz: Pc de oturmak
    Takıma ayak uydurabilir misiniz: uyduramasam neden başvuru yapayım

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
  • Skype Nickiniz: hakanakgun12
    Nickiniz: SALTANAT
    Adınız: Hakan
    Sitede kaç saat çevrimiçi olursunuz(Haftada en az 1 saat): 2-3
    Neden biz: keyf
    Yaşınız: 17
    Kişisel Yeteneğiniz: Pc de oturmak
    Takıma ayak uydurabilir misiniz: uyduramasam neden başvuru yapayım

Kabul edildiniz. Sitemiz çevrimiçi olunca foruma da kayıt olursunuz daha iyi olur :)[DOUBLEPOST=1426358882,1426336882][/DOUBLEPOST]14.03.2015 Saat 17:14 itibari ile sitemiz tekrardan aktiftir.[DOUBLEPOST=1427021440][/DOUBLEPOST]++++++++++[DOUBLEPOST=1427301440][/DOUBLEPOST]++++++++++++[DOUBLEPOST=1427540722][/DOUBLEPOST]+++++++