Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adım ile kayıt olunmuş,sıfırlayabilir misiniz?
iRelaxPvP adım.

YasakPeri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence yep yeni bir survival sw daha oluşturun çünkü suanki survivalda sanırım 3 tane orman olup factiona benzemiş her şey o kadar gelişmiş millet o kadar zengin ve herşeye sahipki yeniden birinin başlaması zor oluyor. Ormanda ağacı zor buluyorum. Survival 2 açma fikrini değerlendirin.

YasakPeri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hmm zaten düşünüyormussunuz bunu yorumları simdi gördüm cevap yazınca. Bencede yapın bunu çünkü survival survivallıktan cıktı aynı sizin swye benzer sw arıyorum oynamak için sizin özellikleriniz çok iyi bana göre orman girişine market açmak v.s. (claimli alanda pvp kapali olmasının avantajı) Bu arada benimde adımla girilmiş mia101 sıfırlayabilirmisiniz

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
kardeş seni önce duydumda iyidin şimdi iyi değilsin kusara bakma
O ne demek :))
Hmm zaten düşünüyormussunuz bunu yorumları simdi gördüm cevap yazınca. Bencede yapın bunu çünkü survival survivallıktan cıktı aynı sizin swye benzer sw arıyorum oynamak için sizin özellikleriniz çok iyi bana göre orman girişine market açmak v.s. (claimli alanda pvp kapali olmasının avantajı) Bu arada benimde adımla girilmiş mia101 sıfırlayabilirmisiniz
Giriş yapabilirsin.

QurdAspenki

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Iron golem survival'ın cıvkını felan cıkarıyor abartılı vip var cok sunucunuz'da oyunda para sırf farmlardan kasılsa ? tarımlardan ?

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Iron golem survival'ın cıvkını felan cıkarıyor abartılı vip var cok sunucunuz'da oyunda para sırf farmlardan kasılsa ? tarımlardan ?
Sürükleyici olması için birden fazla para kasma yöntemi sunuyoruz oyunculara. Isterseniz pvp ile eşya alın satın, isterseniz işe girin.

YasakPeri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ben 2.survival sunucuyu actıgınızda başlayacağım serverda. :)

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Survival & Skyblock;
Vip'lere /enderchest komutu eklendi.

YasakPeri

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bencede orayı faction diye adlandırabiliriz. Survivalla alakası kalmamış ormanın girişinde elmas evler var :D

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0