Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkürler. Beklemedeyim.

MBD-Provanas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açıldı dün sen mesaj attıktan sonra fakat yazmaya gerek duymadım. :)

ahmet_Safa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tek isteğim marketin ve marketteki oyuncu marketlerin kaldırılması.Oyuncular spawnda evlerinin yanına veya istedikleri yerlere hayal güçleriyle market inşaa edip içine chestshop koyabilirler edebilirler tabi görüntü kirliliği yapmadıkları sürece.Marketi silerseniz çok mutlu olurum tek isteğim bu.Chestshopuda kaldırabilirsiniz tabii.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Tek isteğim marketin ve marketteki oyuncu marketlerin kaldırılması.Oyuncular spawnda evlerinin yanına veya istedikleri yerlere hayal güçleriyle market inşaa edip içine chestshop koyabilirler edebilirler tabi görüntü kirliliği yapmadıkları sürece.Marketi silerseniz çok mutlu olurum tek isteğim bu.Chestshopuda kaldırabilirsiniz tabii.
Marketi kaldıramamın sebebi insanların bir süre sonra serverdaki kaynakları tüketiyor olması. Belki ilerleyen zamanlarda fikrim değişebilir ama şu vaziyette değiştiremem.

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server'a ram yükseltmesi lazım çok lag var :/[DOUBLEPOST=1427623570,1427623266][/DOUBLEPOST]
Yaptığım ev;

NurYeter61

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bugün server çöküp duruyor.Hiç açamadım kritex adlı en az 1000 hesapla girildi ban atmak için yanlış kişi,Ban atmadan önce düşün tarzı şeyler yazdılar.Servera şu anda girilmiyor.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Bugün server çöküp duruyor.Hiç açamadım kritex adlı en az 1000 hesapla girildi ban atmak için yanlış kişi,Ban atmadan önce düşün tarzı şeyler yazdılar.Servera şu anda girilmiyor.
Şu an bakıma alındı server. Aksama kadar yeniden acmaya calısıcagım.