Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0

Geçen haftanın boks eventinden bir görüntü

ZeroHD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
serverine girdim arkadaşım boş server bune girip zamanınızı boşa harcamayın bence ve güzel diyen arkalr sw de yetkili bizde yetkili oslak bizede güzel gelir çok sıkıcı server bence
Ya Boş Boş Konuşma.[DOUBLEPOST=1424794760,1424794723][/DOUBLEPOST]@Kritex İş Görüşmesi İçin Skype Adresinizi Özelden Atarmısınız ?

merdivenlazim

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
geçen arkadaşlarla cafede oturuyoruz kızın teki yanımıza geldi ve bana beyefendi çok yakışıklısınız acaba sizinle provanas serverda team olak mı dedi ben de haliyle hiçbir şey anlamadım. google a provanas yazınca da burası çıktı, burayı okuyorsan pm gel tatlım

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
geçen arkadaşlarla cafede oturuyoruz kızın teki yanımıza geldi ve bana beyefendi çok yakışıklısınız acaba sizinle provanas serverda team olak mı dedi ben de haliyle hiçbir şey anlamadım. google a provanas yazınca da burası çıktı, burayı okuyorsan pm gel tatlım
Cool story bro :creeper:

Skywalker_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tartışmasız en iyi Türk Survival Server provanastır... Birde şu spawnın önünü uzun uzun duvarlarla kapatıp, ormana girmeyi engelleyenler olmasa daha hoş olacak. En azından spawn önü evlerinin aralarında 2 blokluk ormana geçiş yolu olsa tadından yenmez.

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Tartışmasız en iyi Türk Survival Server provanastır... Birde şu spawnın önünü uzun uzun duvarlarla kapatıp, ormana girmeyi engelleyenler olmasa daha hoş olacak. En azından spawn önü evlerinin aralarında 2 blokluk ormana geçiş yolu olsa tadından yenmez.
Bu gece sorununu hallediyorum dostum, merak etme. Bazı düzenlemelerden dolayı server 2 gün geri alınmıştır. İlk ve son serveri geri alışımız olacaktır. Son 2 gün içinde kaybettiginiz eşyalar için ne kadar üzgün olduğumuzu ve aynı şekilde bizimde ne kadar zor durumda kaldığımızı bilmenizi istiyoruz.

p4sU

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverda nasıl para kazanabilirim?

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Kritex İyi günler. Ben serverda 1 gün ban uyarısı almıştım. Fakat hala açılmadı. Oyundaki nickim HAMSTER. Yardımcı olabilir misiniz?