Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Chaveez

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hocam bir şikayetim olacakda chestim sıfırlanmıs beni tanirsin olcay ay skypeden ekle sana sifremi unuttum demistim

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sandıkların yedeklenmesi yapıldı. İsmini tam yazarsan bu gece eklemeye çalışırım.
Uğur abi arkadaşımın da banını kaldırır mısın? İsmi burky090 vermeyi unutmuşum özür dilerim.Bu arada adelestonla anlaştık 3.defa,umarım bu sefer anlaşmayı bozmaz.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uğur abi seni bu günlerde çok rahatsız ediyorum kusura bakma ama adeleston'un trollükleri iyice çığırından çıktı.Önce kalemizin arka tarafına nether taşı döşeyip ateş yakmaya çalıştı (Rehber çağırdık) sonra kalemizin içinde wither canlandırdı.Bu kadarını yapacağını hiç ummuyordum,tabi witheri kestik ama ssleri var.Sana bütün ssleri bir arada yolluyorum,artık kararı sen verirsin.Saygılar.
derrick_21,burky090
http://www.mediafire.com/download/qz2ck58vnlec61z/adeleston+kanıt.rar

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Uğur abi seni bu günlerde çok rahatsız ediyorum kusura bakma ama adeleston'un trollükleri iyice çığırından çıktı.Önce kalemizin arka tarafına nether taşı döşeyip ateş yakmaya çalıştı (Rehber çağırdık) sonra kalemizin içinde wither canlandırdı.Bu kadarını yapacağını hiç ummuyordum,tabi witheri kestik ama ssleri var.Sana bütün ssleri bir arada yolluyorum,artık kararı sen verirsin.Saygılar.
derrick_21,burky090
http://www.mediafire.com/download/qz2ck58vnlec61z/adeleston kanıt.rar
Wither'ın yasak bir yanı yok. Onun dışında build başladıysa bir daha cezasını keserim.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Wither'ın yasak bir yanı yok. Onun dışında build başladıysa bir daha cezasını keserim.
İnşallah başlamaz,rehberler de söyledi ama.Param bitti 100k daha para yapınca bir daha gelicem diyor.Huzurlu kalemiz ne hale geldi :(

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Witheri kesip içinden çıkan yıldızı satarak 100k yapabilirsin :)

Darknightmare

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya kardeşim açmış olabilir modem de kuzenlerimin evinde onlarda köyde modemi sıfırlamam zor ..[DOUBLEPOST=1440837723,1440837357][/DOUBLEPOST]ya kurucu help[DOUBLEPOST=1440837768][/DOUBLEPOST]kurucu sen hero00 ı sıfırlarmısın o boşda[DOUBLEPOST=1440838013][/DOUBLEPOST]ya kurucu yan hesap olarak hero00 ı sıfırlayabilirsin[DOUBLEPOST=1440838044][/DOUBLEPOST]kurucu lütfen
Cevap için biraz geç olabilir ama yine de yazayım ben, internet tarayıcına (browsera) 192.168.1.1 yaz. Oradan giriş yap kullanıcı adı: admin şifre: internet verenin markası örnk ( admin , superonline ) veya tam tersini dene.Giriş yaptıktan sonra aygıt kısmı olması lazım ordan modemi yeniden başlat a tıklamalısın. Bunu yapamadıysan windowsun başlat menüsüne tıkla. Cmd yaz açılan sekmeye realise ipconfig (yanlış hatırlıyor olabilirim internetten bulabilirsin doğrusunu) yaz ve enterla internetin gidecek 2-3dk sonra geri gelecek geldiğinde ise ip'in değişmiş olacak. Bir çözüm daha var o da proxy :D virüslü olabilir ama son çare

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Facebook üzerinden steam kodu kazananı: Zdragun oldu. Dünkü event akşam üzeri yapıldı ve turnuvalar uygun server bulunduğunda yeniden başlatılacak.

exlusiive

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server saldırı altındamı neler oluyor neden giremiyoruz?

exlusiive

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anladım bu arada end gitmek yasakmı portalı bulmjustum kırmıslardı herhalde end portal frame koyarsan markete güzel olur ( Nickim Ohmena sw nerdeyse ilk açıldıgından beri varım )

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Anladım bu arada end gitmek yasakmı portalı bulmjustum kırmıslardı herhalde end portal frame koyarsan markete güzel olur ( Nickim Ohmena sw nerdeyse ilk açıldıgından beri varım )
End e giden 1 den fazla portal var, eminim bulursun sende :)