Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uğur abi ben derrick_21 arkadaşım burky090 2 dk önce (saat 18:08'de) spawner alıyordu.Fena bir lag girdi serverden herkes çıktı sonra düzeldi.Geri girdiğimizde ne kazma ne spawner ortada yoktu.
Kazmanın özellikleri;
Verimlilik 5,ipeksi dokunuş 1,kırılmazlık 3
Spawnerda zombiydi.

DawBabyNewyorkCity

Ankara Dikmeni
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu : Moderator
İsim: Hakan ata yılmaz.
Aktif olarak seçeceğiniz bölüm: Moderatör
Tecrübeleriniz: Skript , Builder kodları , Nitrado rehberi v.b
Günlük online süresiniz: 4 - 6 saat arası.
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Benden küçük birine sevecen ve dürüst bir şekilde davranmaya çalışırım.
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız: Bilmeniz gereken başka bir detay yok

Kritex

Engineer
En iyi cevaplar
0
Başvuru formu : Moderator
İsim: Hakan ata yılmaz.
Aktif olarak seçeceğiniz bölüm: Moderatör
Tecrübeleriniz: Skript , Builder kodları , Nitrado rehberi v.b
Günlük online süresiniz: 4 - 6 saat arası.
Sizden küçük birine karşı nasıl davranırsınız: Benden küçük birine sevecen ve dürüst bir şekilde davranmaya çalışırım.
Bilmemiz gereken başka bir şey varsa buraya yazınız: Bilmeniz gereken başka bir detay yok
Hakan şu sıralar moderator alımı yapmıyoruz. Ocaktan sonra belki konu değerlendirilebilir, başvurun için sağol ve iyi eğlenceler.

Ssurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
küfür etmeyim diyorum troops gevsegi taraf tutuyor banladi beni.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tolgacım kendi serverin var hemde mis gibi. neden onda takılmıyorsun. şahsen serverini beğendim ben.
bu arada zaten troopsu serverda seven sayısı oldukça az :/
benim hiçbir olayım olmadı troopsla ama kurucu tagını görünce claimi kaldırır dedim yazdım ona skypeda da ekledim ilgilenmek yerine bi arkadaşın yaşıyla uğraşıyor gxf midir nedir o 19 yaşındayım diyor troops da kanıtlatmaya çalışıyor lüzumsuz bir iş bence 8 yaşında olsa ne olur 20 yaşında olsa ne olur

varunax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benim hiçbir olayım olmadı troopsla ama kurucu tagını görünce claimi kaldırır dedim yazdım ona skypeda da ekledim ilgilenmek yerine bi arkadaşın yaşıyla uğraşıyor gxf midir nedir o 19 yaşındayım diyor troops da kanıtlatmaya çalışıyor lüzumsuz bir iş bence 8 yaşında olsa ne olur 20 yaşında olsa ne olur
gxf zaten serverda gereksiz bir kişilik. alan düzlemiş claim atmamış sonra bende alanı bulunca claim attım. ortalığı ayağa kaldırdı. 2 haftadır diyorki benim alanımı çaldın. claim atmıyor sonrada alanımı çaldın diye yetkilileri uğraştırıyor.
ayrıca akıl yaşta değil baştadır.
bidaha ayrıca diyeceğim TRoops aslında hala moderatör. sadece kurucu tagı kullanıyor ve claim kaldırmak için kurucu olmasına gerek yok. opu olan kaldırır.

Ssurvival

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gxf zaten serverda gereksiz bir kişilik. alan düzlemiş claim atmamış sonra bende alanı bulunca claim attım. ortalığı ayağa kaldırdı. 2 haftadır diyorki benim alanımı çaldın. claim atmıyor sonrada alanımı çaldın diye yetkilileri uğraştırıyor.
ayrıca akıl yaşta değil baştadır.
bidaha ayrıca diyeceğim TRoops aslında hala moderatör. sadece kurucu tagı kullanıyor ve claim kaldırmak için kurucu olmasına gerek yok. opu olan kaldırır.
1. olarak profenix egerki bilgi tecrübe yetenek hakkinda konusmak gerekirse ben söyleyim bak ki benim 2 sunucum var 3 dü survivali kapattm hubda açtm simdi faction ve skyblock var günlük toplam 100 online banada geliyor ugur abilerede geliyor ben o dengesiz troops u yetkili görünce zaten sogdum macroyu hile sandi arkadas 6 yil banlimis eger o sunucu ugur abinni degil de onun olaydi ozaman ona yapicagimi bilirdim.
2. olarak varunax admin kurucu griefprevertion.admin permi mod'dada olsa /deleteclaim ile claim siler zaten bunun op ile alakasi yok.
3. olarak kurucu gösteris tagi degl onun manuadd verilmis.
4. olarak'da op olsada op seviyerli var 1 2 3 4 diye 4 ü vermez ugur abi.

varunax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1. olarak profenix egerki bilgi tecrübe yetenek hakkinda konusmak gerekirse ben söyleyim bak ki benim 2 sunucum var 3 dü survivali kapattm hubda açtm simdi faction ve skyblock var günlük toplam 100 online banada geliyor ugur abilerede geliyor ben o dengesiz troops u yetkili görünce zaten sogdum macroyu hile sandi arkadas 6 yil banlimis eger o sunucu ugur abinni degil de onun olaydi ozaman ona yapicagimi bilirdim.
2. olarak varunax admin kurucu griefprevertion.admin permi mod'dada olsa /deleteclaim ile claim siler zaten bunun op ile alakasi yok.
3. olarak kurucu gösteris tagi degl onun manuadd verilmis.
4. olarak'da op olsada op seviyerli var 1 2 3 4 diye 4 ü vermez ugur abi.
Tolga.
1.op ile alakası olduğunu söylemedim ben
2.TRoops istediği zaman kendi tagını değiştiriyor. aslında moderator ama kurucu tagını yapmış.
3.uğur abinin kime ne vereceğini bilemeyiz. 4 de verir 1 de verir.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server işlerinden anlamıyorum ama birinin sorunu varken o gidip oyuncunun yaşıyla uğraşıyor.Gxf'yi de tanımam ama hoş şeyler değil.