Psikolojik Sorun Yaşayanları Alalım

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnanç sahibi olmak genelde bu konularda insana rahatlık veriyor; birisi tarafından korunuyor, izleniyor, biliniyor olma inancı. (En azından ben bunu düşünüyorum.)
Bu şey senin duygularını duyularını inancını düşüncelerini her şeyini değiştiriyor yani bildiğin seni kontrol ediyor.
Kısaca şöyle söyleyeyim sizi koruyormuş size iyi davranıyormuş gibi hissediyorsunuz fakat tam aksini yapıyor size ve bunu size yine o yapıyor.
[DOUBLEPOST=1407186490,1407186434][/DOUBLEPOST]@BurnerTroll çok güzel kızlara karşı zafım var onlara bildiğiniz bağlanıyorum çok hoşuma gidiyoralr ksıa süreliğine aşık oluyorum daha doğrusu aşık olma duygumun bozuk olduğunu düşünüyorum.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Beni tanıyanların tahmin edebileceği bir soru:
Zoofili nasıl tedavi ediliyor :(
+ Olarak bu zoofili yüzünden dışlandıkça insan oraya daha fazla yönelmeye başlıyor daha fazla ilerlemeden düzeltmem lazım :/

Çevrenizde hayvanlar varsa uzak durmaya çalışın, gözünüze kestiremeyeceğiniz (anladınız galiba) hayvanlar besleyebilirsiniz ama size boyutça yakın olan hayvanları besleyip evcil hayvan olarak edinmeyin. Bir arkadaş edinin (karşı cins) ve onunla ilişki kurmaya çalışın.

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Örnek veriyorum ;

Daha atmam lan! <_<

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu şey senin duygularını duyularını inancını düşüncelerini her şeyini değiştiriyor yani bildiğin seni kontrol ediyor.
Kısaca şöyle söyleyeyim sizi koruyormuş size iyi davranıyormuş gibi hissediyorsunuz fakat tam aksini yapıyor size ve bunu size yine o yapıyor.
[DOUBLEPOST=1407186490,1407186434][/DOUBLEPOST]@BurnerTroll çok güzel kızlara karşı zafım var onlara bildiğiniz bağlanıyorum çok hoşuma gidiyoralr ksıa süreliğine aşık oluyorum daha doğrusu aşık olma duygumun bozuk olduğunu düşünüyorum.

1. Katı inanç - demir irade meselesi. İrade ve inanç zamanla gelişir; biraz daha zaman lazım.

2. O durum bende de var, çözümünü bulamadım. :(

Jawsome

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çevrenizde hayvanlar varsa uzak durmaya çalışın, gözünüze kestiremeyeceğiniz (anladınız galiba) hayvanlar besleyebilirsiniz ama size boyutça yakın olan hayvanları besleyip evcil hayvan olarak edinmeyin. Bir arkadaş edinin (karşı cins) ve onunla ilişki kurmaya çalışın.
Yav iyi güzel diyorsunda tip karizma her konuda failim nasıl olucak o iş :/

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Not: Birazdan mobile geçeceğim, gelen cevaplarda yavaşlama olabilir. Sizler için çalışıyoruz. B)

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Katı inanç - demir irade meselesi. İrade ve inanç zamanla gelişir; biraz daha zaman lazım.

2. O durum bende de var, çözümünü bulamadım. :(

Gel biz en iyisi harem de ki kızlara bakarak aşık olup duralım. :([DOUBLEPOST=1407186849,1407186800][/DOUBLEPOST]
Not: Birazdan mobile geçeceğim, gelen cevaplarda yavaşlama olabilir. Sizler için çalışıyoruz. B)
Sen şuna muhabbet olsun da ne olursa olsun desene. <_<

Canyo

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
6. sınıftan beri her yaz tatilinde bir sonraki sene çok çalışıp deyip sonra bu dediklerimi hiç tınlamadan bilgisayarda vakit geçirmeye devam ediyorum. Cidden ne olacak bu benim sonum ? Bak mesela şimdi 11. sınıf ve 12. sınıfta çok çalışıcam diyorum kendime fakat sonuç yine aynı olacak :( Normalde yaparım dediklerimi yapmamazlık yapmam tabii ama bu iş derslere gelince hep bir rahatlık.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yav iyi güzel diyorsunda tip karizma her konuda failim nasıl olucak o iş :/

Yapabildiğin kadar şekillendireceksin görünüşünü, burası size kalıyor. (Bundan kastım değişik aksesuar vs. yaptırmak değil, saç şeklidir, bakımdır.) Kalan kısmı da davranışlarınıza bakan yönü. Bir yerlerden duyduğum kadarıyla kızlar daha çok davranışlardan etkileniyor.

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
6. sınıftan beri her yaz tatilinde bir sonraki sene çok çalışıp deyip sonra bu dediklerimi hiç tınlamadan bilgisayarda vakit geçirmeye devam ediyorum. Cidden ne olacak bu benim sonum ? Bak mesela şimdi 11. sınıf ve 12. sınıfta çok çalışıcam diyorum kendime fakat sonuç yine aynı olacak :( Normalde yaparım dediklerimi yapmamazlık yapmam tabii ama bu iş derslere gelince hep bir rahatlık.
O sorun bende de var. :(

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Lise çağında normal bir durum. (Normalden kastım hemen hemen herkeste görülüyor bu durum. Bende de var.) Hedef belirlemek gerek. Çevrenizdeki büyüklerinizden destek alın, sizi gayretlendirmeleri için bir şeyler yapmalarını isteyin. Kazandığınız başarılarda kendinizi ödüllendirin. Ve en önemlisi, basamakları tek tek çıkın.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Soru:Her yerde ebbayı görüyorum <3
Not:Forum toplu olarak psikopat çıktı
Dipnot:Kanı bende severim
Yerindibinot:hiçbir hayvana zarar veremem fakat insanların 'bazılarını' öldürebilirim
Yerin7kataltınot:Burda petrol var

Başka meşguliyetler edinin. Sosyal bir çevreniz olsun. Samimi dostluklara özen gösterin. -Petrol işi riskli, savaş çıkabilir, uzak duralım-[DOUBLEPOST=1407187177,1407187145][/DOUBLEPOST]

İstek attım alan olmamış. :( -Psikologluğa devam-