• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

pubg grafik pembe mor problemi

mechanic1

Sudan Çıkmış
merhaba arkadaşlar pubg yeni yükledim fakat böyle bir problemle karşılaşıyorum ne yapmalıyım oyun boyunca bütün grafikler böyle bu renkte
pubg.png

GunWiggle

Zombi Katili
Bölüm Moderatörü
Ruh Hali
Minecraft
gunwiggle
Diğer oyunlarda da aynı şey söz konusu mu? Eğer öyleyse ekran kartının denetim masasından grafik ayarları yapman gerekebilir.

Iskefiyeli18

Yardımcı Danışman
Steam
iskefiyeli618
3D modu gibi duruyor :olgun:

Muhtemelen üstte söylendiği gibi halledilebilir. Klasik olarak driver güncellemelerini falan kontrol et.

SwordOfGod

Kızıltaş Madencisi
Ruh Hali
Minecraft
GhostAndDeath
oyun dosyalarının bütünlüğünü kontrol et ayrıca oyun ayarlarından herhangi bir ayar olmadığına da bak arkadaşın dediği gibi 3d modu gibi duruyor sanki ayrıca dirext ve netframework gibi oyun için gerekli programların tam olduğundan emin ol gerekli programlar yoksa oyun grafik hatası veya çeşitli hatalar vericektir elbet şuanlık aklıma gelenler bunlar.

ulkuspor

Sudan Çıkmış
Ruh Hali
Her grafik kartında bu problem çıkmıyor, nvidia kartlarda olduğuna şahit oldum, abca ati kullananların bu şekilde bir sorunu yok. Yeni ve eski versiyonlarda aynı şekilde sorun olacağını zannetmem markaya bağlı bir şey olabilir.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Site Yöneticisi
PSN
Mysterion
Xbox
Mysterion
Steam
AdexTR
Ruh Hali
Minecraft
Mysterion
Renk körü modunu falan mı açtınız?
Aynı fikirdeyim; öyleymiş gibi görünüyor.

Sistem menüsü > ayarlar > oynayış > renk körü modu
konumundan ilgili ayara ulaşıp kontrol eder misiniz?