pubg grafik pembe mor problemi

mechanic1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar pubg yeni yükledim fakat böyle bir problemle karşılaşıyorum ne yapmalıyım oyun boyunca bütün grafikler böyle bu renkte
pubg.png

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Diğer oyunlarda da aynı şey söz konusu mu? Eğer öyleyse ekran kartının denetim masasından grafik ayarları yapman gerekebilir.

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
3D modu gibi duruyor :olgun:

Muhtemelen üstte söylendiği gibi halledilebilir. Klasik olarak driver güncellemelerini falan kontrol et.

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
oyun dosyalarının bütünlüğünü kontrol et ayrıca oyun ayarlarından herhangi bir ayar olmadığına da bak arkadaşın dediği gibi 3d modu gibi duruyor sanki ayrıca dirext ve netframework gibi oyun için gerekli programların tam olduğundan emin ol gerekli programlar yoksa oyun grafik hatası veya çeşitli hatalar vericektir elbet şuanlık aklıma gelenler bunlar.

ulkuspor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her grafik kartında bu problem çıkmıyor, nvidia kartlarda olduğuna şahit oldum, abca ati kullananların bu şekilde bir sorunu yok. Yeni ve eski versiyonlarda aynı şekilde sorun olacağını zannetmem markaya bağlı bir şey olabilir.

mechanic1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Her grafik kartında bu problem çıkmıyor, nvidia kartlarda olduğuna şahit oldum, abca ati kullananların bu şekilde bir sorunu yok. Yeni ve eski versiyonlarda aynı şekilde sorun olacağını zannetmem markaya bağlı bir şey olabilir.
EVET NVIDIA ,NE YAPMALIYIM BİR FİKRİN VAR MI ?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Renk körü modunu falan mı açtınız?
Aynı fikirdeyim; öyleymiş gibi görünüyor.

Sistem menüsü > ayarlar > oynayış > renk körü modu
konumundan ilgili ayara ulaşıp kontrol eder misiniz?

xSynapseFan

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun ayarlarından bir sürü şeyi karman çorman olarak dağıtmanı tavsiye ederim, onun haricinde gayet güzel bir kar teması oluşmuş iyi yönlerden de bakmak lazım : ) ^^

MLGamer10

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bende daha beter sende belirli yerlerde var bende heryerde böyle yardım nvidia kullanıyom help