PVP Serverimde Hata

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar pvp sunucumda skriptten kaynaklı bir hata alıyorum. Bu hatanın neden oldugunu bilmiyorum.Skript paketini editlerken oldu böyle bir şey normalde yoktu. gerçekden çok can sıkıcı bir şey .Sürekli ''unknown command. type help for help yazısıı chate spam oluyor aşagıya fotograflarını koyuyorum acilen yardımcı olursanız mutlu olurum.

help2.png

help2.png

Bu da Sunucudaki hata ben bir şey yazmadıgım halde herkese spam geliyor !

2018-07-22_19.33.54.png

Darkkandadr

❌⚖❌ Everybody knows the good guys lost...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bar Announcer eklentisinde sorun var gibi duruyor silip tekrar bakar mısın?

vicdum

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Skriptlerini tek tek devre dışı bırakarak hangisinden kaynaklı olduğunu bul, sebep olan skripti atarsan yardımcı olabilirim.

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
resimlerde pek bir şey anlaşılmıyor, bar announcerde bir pool hatası var fakat log u komple görmemiz gerekli.
chattaki spam ise sen oyundayken senin komut kullandığında karşına çıkan bir hata, eğer yanlış bir komut girersen bu hatayı verir. muhtemelen on join, on login gibi bir şey var skriptte sen oyuna girdiğinde senin yerine komut yazmaya başlıyor, bar announcer plugin arızalı veya uyumsuz oldugu için sunucuda aktif hale gelmemiş, sunucu da komut yok uyarısı veriyor. plugin ile sunucunun versiyonuna bir bakmanı öneririm.

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
resimlerde pek bir şey anlaşılmıyor, bar announcerde bir pool hatası var fakat log u komple görmemiz gerekli.
chattaki spam ise sen oyundayken senin komut kullandığında karşına çıkan bir hata, eğer yanlış bir komut girersen bu hatayı verir. muhtemelen on join, on login gibi bir şey var skriptte sen oyuna girdiğinde senin yerine komut yazmaya başlıyor, bar announcer plugin arızalı veya uyumsuz oldugu için sunucuda aktif hale gelmemiş, sunucu da komut yok uyarısı veriyor. plugin ile sunucunun versiyonuna bir bakmanı öneririm.
Bar announceri kaldırdım tekrar denedim. Bir fark olmadı. Bunun zaten skript editlerken olduğunu söylemiştim ama nasıl düzelteceğimi bulamadım . Bu komut sadece bana değil herkese spam oluyor.

vicdum

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bar announceri kaldırdım tekrar denedim. Bir fark olmadı. Bunun zaten skript editlerken olduğunu söylemiştim ama nasıl düzelteceğimi bulamadım . Bu komut sadece bana değil herkese spam oluyor.
Hata veren skripti buldun mu ?