promustafaasa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba ,
quickshop pluginiyle bir şey satıyorum fakat satan kişiye para gelmiyor para ile ilgili olarak vault iconomy reloaded ve essentials kullanıyorum yardım edebilecek varmı

4kr3p

JavaScript, Html5, Css,Skript
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Merhaba ,
quickshop pluginiyle bir şey satıyorum fakat satan kişiye para gelmiyor para ile ilgili olarak vault iconomy reloaded ve essentials kullanıyorum yardım edebilecek varmı
QuickShop Pluginin Eski Sürüm Veya Hatalı Bir Sürüm Olabilir Güncellemeni Tavsiye Ederim.
Eğer Hala Sıkıntı Çekiyorsan İConomy Veya Essentials Pluginlerini Güncellemeni Tavsiye Ediyorum.
Hala Sıkıntı Çekiyorsan İnternet Üzerinden Plugin Paketi Bulup İçerisinden Alabilirsin.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают
En iyi cevaplar
3
Merhaba ,
iConomy Reloaded sadece kâr amacıyla yapılmış bir plugin, iConomy sadece ekonomi altyapısı sunduğu için ne kadar vakit geçerse geçsin kullanılabilir, kodları eskimez ve sağlamdır. Spigot'da köklü bir değişim olmadığı sürece. iConomy Reloaded veya türevi küçük ekonomi eklentileri kullanma, ekonomi şakaya gelmez.

iConomy

2012'den beri kullandığım versiyonu paylaştım.