Rabisu.com | Minecraft Sunucu Satışları | BotNet, Bot ve DDOS Korumalı | Otomatik VDS ve Minecraft Kurulumu

Atakantürk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ilk öncelikle herkeze selamlar Arkadaşım Rabisudan Vds Aldı 3 4 aydır kullanııyor tek bir lag sıfır sıkıntı anliyacaniz uygun bütçe yüksek performans sunucular bunlar Kimse korkmasın 7/24 Destek var aga herşeyye bir cevapları var cok efsane almanızı tafsiye ederim ip veirirmde rklam olr sanrm :)

Tavsiye Ederim :)

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
PlayP adlı eski hesabımda da yazdım bu hesabımda da yazayim :)

Mükemmel bir hosting.Biri"Sunucu açsam da ama nerden" dediği gibi Rabisu diyorum.

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ilk öncelikle herkeze selamlar Arkadaşım Rabisudan Vds Aldı 3 4 aydır kullanııyor tek bir lag sıfır sıkıntı anliyacaniz uygun bütçe yüksek performans sunucular bunlar Kimse korkmasın 7/24 Destek var aga herşeyye bir cevapları var cok efsane almanızı tafsiye ederim ip veirirmde rklam olr sanrm :)

Tavsiye Ederim :)
Teşekkürler hocam sağolun ...
PlayP adlı eski hesabımda da yazdım bu hesabımda da yazayim :)

Mükemmel bir hosting.Biri"Sunucu açsam da ama nerden" dediği gibi Rabisu diyorum.
Teşekkürler sağolun ...

Alihan071

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
TS3'de Rabisu Yetkilisi Rabisunun Makineleri güzel dedi ama ticketlere çok geç cevap veriyorlar pluginlerden pek anlamıyorlar dedi
SurvivorsDev Özcan Erzurum Diye biri

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
TS3'de Rabisu Yetkilisi Rabisunun Makineleri güzel dedi ama ticketlere çok geç cevap veriyorlar pluginlerden pek anlamıyorlar dedi
SurvivorsDev Özcan Erzurum Diye biri
Hocam bir yanlışınız olucak ticketlar max 10 dk içinde cevaplanır, bazı şahıslar yetkililerimizin adıyla girip öyle şeyler yapıyorlar sizin için inceleyeceğiz teşekkürler, takımımız javacı plugin hatasından gelen çok olmuyor...

Alihan071

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hocam bir yanlışınız olucak ticketlar max 10 dk içinde cevaplanır, bazı şahıslar yetkililerimizin adıyla girip öyle şeyler yapıyorlar sizin için inceleyeceğiz teşekkürler, takımımız javacı plugin hatasından gelen çok olmuyor...
Adam En Üsteki Odalara Girebiliyordu.
Yetkili Odalara.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
3 veya 4 aydır Rabisu kullanıyorum.
İşlemciler oldukça iyi,2 3 kere değiştirildi şuanda tam oturtuldu.
75 kişide 4 gblik bir sunucuda 19.90 TPS'den düşmüyorduk.
Şuanda 20-30 arasında hitimiz var,1500 satır skript,lag yapmaya müsait bir sistem var ancak performans oldukça iyi,19.90'dan düşmüyoruz yine.
Herkese tavsiye ediyorum,destek ekipleride oldukça hızlı ve ellerinden geldiği kadar güzel yardım ediyor.
Başarılarınızın,kazançlarınızın devamını dilerim.

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
server sahibini kendinize bağlıyorsunuz %50 kesinti ve nakit çekim olmaması tam bir belgeli dolandırıcılıktır 10/2 ssunucular kalitesiz. Kötülemiyorum sadece bir eleştri. Ve daha önce kullandım..
Hocam öncelikle genel bir şey bu kesinti , nakit çekim tabi olmaz hocam nerede gördünüzde bizden bekliyorsunuz böyle birşeyi sunucularımız kalitesizmi hocam ve denemişsiniz bunu neye dayanarak böyle bir yorum yaptınız hocam dolandırıcı derken ne demek istiyorsunuz uslubunuza ve yazdıklarınıza dikkat ederek yorum yapın hocam .
3 veya 4 aydır Rabisu kullanıyorum.
İşlemciler oldukça iyi,2 3 kere değiştirildi şuanda tam oturtuldu.
75 kişide 4 gblik bir sunucuda 19.90 TPS'den düşmüyorduk.
Şuanda 20-30 arasında hitimiz var,1500 satır skript,lag yapmaya müsait bir sistem var ancak performans oldukça iyi,19.90'dan düşmüyoruz yine.
Herkese tavsiye ediyorum,destek ekipleride oldukça hızlı ve ellerinden geldiği kadar güzel yardım ediyor.
Başarılarınızın,kazançlarınızın devamını dilerim.
Saolun hocam teşekkürler ...

mert667

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam öncelikle genel bir şey bu kesinti , nakit çekim tabi olmaz hocam nerede gördünüzde bizden bekliyorsunuz böyle birşeyi sunucularımız kalitesizmi hocam ve denemişsiniz bunu neye dayanarak böyle bir yorum yaptınız hocam dolandırıcı derken ne demek istiyorsunuz uslubunuza ve yazdıklarınıza dikkat ederek yorum yapın hocam .
Daha önce sizden kullandım, AxiTR nakit çekim olanağı sağlıyordu. ve sadece %10 çekim alıyorlardı. 2014. Gerçekten paneliniz çok kötü ve geliştrilmesi lazım. daha kat edeceğiniz çok yol var. Özellikle yeni sunucu açacak küçük kardeşlerimizi hedef almışsınız resmen. Çünki aklı olan birisi %50 çekim alan ve nakit ödeme desteği bulunmayan bir yerden sunucu almaz. Düşük bütçeli kalitesiz faction serverlere yönelik bir hizmet olmuş..