Rabisu mu Batihost mu ?

RoseTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minecraft Sunucu Açacağım (Hub Olabilir) Fake Lobi , Lobi , Faction , SkyBlock Olcak Fakat Kararsızlıkta Kaldım Rabisu VDS Sunucu mu Batihost Sunucu mu Almalıyım ?

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
İkisini de kullandım Rabisu diyorum.

NeveseRC

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başkalarının lafı ile gemi yürümez kardeşim :) tek yapacağın ikisinide deneyip, tarafını seçmek olacak.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rabisuyu da batıhostu da kullandım ve batıhost diyorum. Rabisu hem alt yapı, hem teknik destek açısından zayıf bir firma. Ayrıca tecrübeli personelleri yok.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
rabisuyu kendim kullanmadım bir şey diyemiycem ama batihost anlatılmaz yaşanır gecenin köründe whatsapptan destek alabiliyorum. Reiss.

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Rabisu kötü diye rabisuyu öneriyorsun. Başka sunucular ilerleyemesin diye. Madem rabisu neden kendi sunucunu batıhosttan aldın :)
Bu ne?
ehehhe aralikta acilmis bir sunucu konusu ve ben tarafindan alinmamis bir makine.
bilen bilir, rabisuyu aylarca kullandim ve ne ekip ile bir sorun yasadim ne de makineleriyle.
Eyüp abiyle daha cok muhattap oldum ve onun disinda sadece Kivanc'i taniyorum ekipten ama 2si bile yeterince donanimli, bilgili.
kotu olsaydi Turkiye'nin en buyuk PvP sunucusu yani Kivanc'in sunucusu orda barinmazdi. Ardindan da ben varim zaten ve bende sadece Rabisu ve Nitrado kullandim. Batihost donemi 5 gun falan surdu, ortak ihanet etti. Zaten memnun degildim makineden.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ehehhe aralikta acilmis bir sunucu konusu ve ben tarafindan alinmamis bir makine.
bilen bilir, rabisuyu aylarca kullandim ve ne ekip ile bir sorun yasadim ne de makineleriyle.
Eyüp abiyle daha cok muhattap oldum ve onun disinda sadece Kivanc'i taniyorum ekipten ama 2si bile yeterince donanimli, bilgili.
kotu olsaydi Turkiye'nin en buyuk PvP sunucusu yani Kivanc'in sunucusu orda barinmazdi. Ardindan da ben varim zaten ve bende sadece Rabisu ve Nitrado kullandim. Batihost donemi 5 gun falan surdu, ortak ihanet etti. Zaten memnun degildim makineden.

Navicatten alınan veritabanı yedeğini kuramayan kişilere "donanımlı ve bilgili" diyecek kadar ne yaşadın merak ediyorum ve Batıhost'da daha büyük sunucular barınıyor. Son olarak 6 ay boyunca kesintili hizmet verip barındırdığı bütün sunucuların haritalarında bozuk chunk oluşmasına sebep olan bir firmaya iyi demenin nedenini de şahsi menfaatine bağlıyor yine de görüşüne olmasa da yorum yazma hakkına saygı duyuyorum.

GreenPvPServer

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
batihost'un daha buyuk sunuculari barindirma sebebi uzun yillardir acik olmasi ve dolayli olarak daha koklu olmasi. benim sorunlarimi ve cevremde kullananlarin sorunlarini genellikle uzamadan cozdukleri icin "yeterince" bilgili dedim. benim bilmedigim seyleri bilip bilmediklerini arastirmadim, sormadim.

chunklarla alakali sorun senin paketinden kaynaklidir belki, hic dusundun mu? makine ile chunk ne alaka?
edit

yanlis okumusum, ancak sorum yine gecerli. makine ile chunk ne alaka? ben niye yasamadim bunu?