Rabisu - Sunucu Çökme Sorunu

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim Server craftbukkit bi ara spigot yapmıştım tekral craftbukkit yaptım şu an da essentials-x kullanıyorum spigot ürünü ondan kaynaklanıyor orabilirmi
group managerde normal essentials ürünü ?

Hepsini Sildim Hala Açılmıyor Nedir Bu Yaw

28.08 01:05:53 [Multicraft] Done, returned Ok
28.08 01:05:53 [Multicraft] Setup done, restarting
28.08 01:05:53 [Multicraft] Server stopped
28.08 01:05:56 [Multicraft] Loading server properties
28.08 01:05:56 [Multicraft] Starting server!
28.08 01:05:56 [Multicraft] Loaded config for "Mod: Craftbukkit"
28.08 01:05:56 [Multicraft] Updating eula.txt file
28.08 01:05:56 [Multicraft] Failed to write to PID file: [Errno 28] No space left on device
burda olan bir şeyle alakalı yer yok diyorda Küfür Kaçıcak Ağzımdan Her Şeyi Sildim Hala Aynı Hata

TS3 Giremiyorum İletişime Cevap da Vermiyorlar Telefonda Yok Napıcam Bunedir Ya

Sunucunun Açılmasına 20 Gün Kaldı Ve Bu Hata Yüzünden Açılması Gecikicek Makinelerine Zarar Falan mı Verdiler BU NEDİR.....

Ben mi yanlış anladım yoksa gördüklerim doğru mu ?
28.08 01:05:56 [Multicraft] Failed to write to PID file: [Errno 28] No space left on device

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Dostum Olmuyorrrrrrrrr
FTP İle Dosya Aktarılmıyor Panelden Aktarılmıyor Olmuyor Ya Olmuyor.

Panel Tamamen Kilitlendi Resmen Dosya Yüklenmiyor Server Sürümü Değişmiyor Server.pro ya Bile Girilmiyor...

Ben mi yanlış anladım yoksa gördüklerim doğru mu ?
Neden Ne Var Orda ?

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bizim elimizden gelen bu kadar hocam. İsterseniz size test sunucu verelim çalışmalarınızı orada sürdürün Rabisu hatayı çözdüğünde geçiş sağlarsınız.

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bizim elimizden gelen bu kadar hocam. İsterseniz size test sunucu verelim çalışmalarınızı orada sürdürün Rabisu hatayı çözdüğünde geçiş sağlarsınız.
Size Boşuna Zorluk Olmak İstemem Teşekkür Ederim Çalışmalarım Maalesef ki Uzayacağa Benziyor Teşekkürler Hepinize Yarını Bekleyeceğim.

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki Hata Hala Duruyo Rabisu Cevap Bile Vermiyor Bunedir Böyle

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki Hata Hala Duruyo Rabisu Cevap Bile Vermiyor Bunedir Böyle
Zamanında bas bas bağırmıştık.
Şimdi bunu @batihost.com yapsaydı herkes Batihost Rezilliği diye ortalığa yayardı değil mi ?
Ama rabisu yapınca ses seda yok.
Mükemmel...

1-2 Ay önce Batihost ile Rabisuyu kıyaslayanlar vardı.
Rabisu öyle güzel böyle güzel ne oldu kardeşler ne oldu ???

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Şimdi bunu @batihost.com yapsaydı herkes Batihost Rezilliği diye ortalığa yayardı değil mi ?
Mükemmel...

Bu arada hala açılmıyor server

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama artık can sıkıcı bir hal almaya başladı bence başka hosting tercih etmenin zamanı geldi batihost'a geçebilirsin zamanında kullandım ve çok memnun kaldım bu konuyu görmeden önce rabisu benim gözümde iyi bir hostingdi ama artık değil ne olursa olsun senin sorununu halledip + 3 ay bedava mı verdiler umrumda değil benim bile canımı sıkmaya başladı bu durum sonuçta senin zamanından çaldılar tez zamanda hosting değiştirmen dileği ile şu an tam kusursuz diyemesekde Türkiye'deki en iyi hostinglerden biri Batihost

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu arada hala açılmıyor server
Ya biz anlatamıyoruz ya siz anlamıyorsunuz desteğimiz her zaman için tam.
2 tane sunucunuzuda kontrol ettim bir tanesinde eklenti sorunu vardı bunu çözdüm. Siz ticket atmazsanız biz sizin sunucunuzda sorun olduğunu nasıl bilebiliriz ?
Tek kişi siz değilsiniz.

Dipnot: Canlı destek sadece satış öncesine bakar siz ticket atmadığınız sürece biz size yardımcı olamayız.
Zamanında size forum üzerinden destek verdim ticket üzerinden cevap verdim şimdi buradan da cevap veriyorum insaf daha ne yapabiliriz ?

Ama artık can sıkıcı bir hal almaya başladı bence başka hosting tercih etmenin zamanı geldi batihost'a geçebilirsin zamanında kullandım ve çok memnun kaldım bu konuyu görmeden önce rabisu benim gözümde iyi bir hostingdi ama artık değil ne olursa olsun senin sorununu halledip + 3 ay bedava mı verdiler umrumda değil benim bile canımı sıkmaya başladı bu durum sonuçta senin zamanından çaldılar tez zamanda hosting değiştirmen dileği ile şu an tam kusursuz diyemesekde Türkiye'deki en iyi hostinglerden biri Batihost
Arkadaş ticket atmadığı için sorununu bilemiyoruz bence ön yargılarını bir kenara bırakmalısın.

Mükemmel...

Arkadaş ticket atmadığı sürece bizim konudan haberimizin olmaması doğal hemen ortaya zıplamanıza gerek yoktu :)

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Neden her Rabisu sıkıntısında Batihost yüceltmeye uğraşıyorsunuz? Para falan alıyorsanız daha kaliteli bir reklam yapmanız lazım. AxiTR dahil işi olmayan herkes Rabisu konusuna damlıyor.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
kaliteli bir sunucu için lotlu serverleri bir yere koyun ve vds ye geçiş yapın.

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ya biz anlatamıyoruz ya siz anlamıyorsunuz desteğimiz her zaman için tam.
2 tane sunucunuzuda kontrol ettim bir tanesinde eklenti sorunu vardı bunu çözdüm. Siz ticket atmazsanız biz sizin sunucunuzda sorun olduğunu nasıl bilebiliriz ?
Tek kişi siz değilsiniz.

Dipnot: Canlı destek sadece satış öncesine bakar siz ticket atmadığınız sürece biz size yardımcı olamayız.
Zamanında size forum üzerinden destek verdim ticket üzerinden cevap verdim şimdi buradan da cevap veriyorum insaf daha ne yapabiliriz ?

Arkadaş ticket atmadığı için sorununu bilemiyoruz bence ön yargılarını bir kenara bırakmalısın.

Arkadaş ticket atmadığı sürece bizim konudan haberimizin olmaması doğal hemen ortaya zıplamanıza gerek yoktu :)
Kardeş ticket 10 tane attım sildiniz şimdi benim ağzımı açtırtma hiçbir ilgi vermiyorsunuz

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kardeş ticket 10 tane attım sildiniz şimdi benim ağzımı açtırtma hiçbir ilgi vermiyorsunuz
10 ticket açtın birleştirdik kapatmadık.
Ek olarak ilgisiz olsaydık forum konuna kadar gelip cevap vermezdik.
İlgisiz olduğumuz için mi sana forumda özelden yazdım ?