Rabisu - Sunucu Çökme Sorunu

RealLifeMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
10 ticket açtın birleştirdik kapatmadık.
Ek olarak ilgisiz olsaydık forum konuna kadar gelip cevap vermezdik.
İlgisiz olduğumuz için mi sana forumda özelden yazdım ?
Arkadaşlar serverimi açmışlar ama giden süreyi verirmisiniz dediğimde

EYÜP:
hocam eğer siz bildirdiyseniz ve çözmemiz 5 gün sürseydi aktarırdık ama bi bildirim göremiyorum

İyi çalışmalar dileriz.
Saygılarımızla,
Rabisu Operasyon Merkezi
CEVABINI ALDIM
RABİSUYU ÖNERMİYORUM ALIRSANIZ PİŞMAN OLURSUNUZ

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar serverimi açmışlar ama giden süreyi verirmisiniz dediğimde

EYÜP:
hocam eğer siz bildirdiyseniz ve çözmemiz 5 gün sürseydi aktarırdık ama bi bildirim göremiyorum

İyi çalışmalar dileriz.
Saygılarımızla,
Rabisu Operasyon Merkezi
CEVABINI ALDIM
RABİSUYU ÖNERMİYORUM ALIRSANIZ PİŞMAN OLURSUNUZ
Gerçekten çok saçma batihost'a geçmen tavsiyemdir umarım artık bu tarz şeylerde daha titiz olurlar yoksa daha çoook müşteri kaybederler

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
bilgisiz bir şekilde hosting kötülemek kötü birşeydir.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Olayı anlamadan bilmeden neden herkes olaya atlıyor ben bunu anlamıyorum.
Destek talebi atmayan adama geldim buradan yardım ettim. Yetmedi forumda özelden yardımcı oldum. Ek olarak ben şunu soruyorum neden her zaman Rabisu'dan yana bir konu açıldığında hemen Batihost'u zeytinyağı gibi üste çıkartmaya çalışıyorsunuz anlamıyorum.

Gerçekten çok saçma batihost'a geçmen tavsiyemdir umarım artık bu tarz şeylerde daha titiz olurlar yoksa daha çoook müşteri kaybederler
Saçma olan bir şey yok adam 5 gün önce sorunum başladığını söyleyip sorundan 4 gün sonra ticket oluşturuyor. Bunda bizim bir suçumuz var mı ?

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler bakın buradaki yorumumu tarafsız olarak algılayın adam burda sorununu yazmış istersen b hostingi olsun isterse a hostingi bunu yapsın altına şunu yazmak hiç hoş değil a hostingine geçsen bu sorunları yaşamazdın bakın adam almış b hostinginden cevap bekliyor nasıl çözerim diye sizde hemen a hostingine geçersen olmazdı dersen sorunu yazan kişi şüpelenir belki orada çözerlermiydi diye ? Kimsenin kafasını karıştırmayın adam güvenmiş ki almış gidin a hostingine geçin felan yazarak boş laf yapmayın.

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya biz anlatamıyoruz ya siz anlamıyorsunuz desteğimiz her zaman için tam.
2 tane sunucunuzuda kontrol ettim bir tanesinde eklenti sorunu vardı bunu çözdüm. Siz ticket atmazsanız biz sizin sunucunuzda sorun olduğunu nasıl bilebiliriz ?
Tek kişi siz değilsiniz.

Dipnot: Canlı destek sadece satış öncesine bakar siz ticket atmadığınız sürece biz size yardımcı olamayız.
Zamanında size forum üzerinden destek verdim ticket üzerinden cevap verdim şimdi buradan da cevap veriyorum insaf daha ne yapabiliriz ?

Arkadaş ticket atmadığı için sorununu bilemiyoruz bence ön yargılarını bir kenara bırakmalısın.

Arkadaş ticket atmadığı sürece bizim konudan haberimizin olmaması doğal hemen ortaya zıplamanıza gerek yoktu :)
Doğruları söylemek ne zaman "ortaya zıplamak" oldu ?

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ne zaman Rabisu kötüleyen bir konu açılsa "Batıhost öneririm hiç çökmüyor mükemmel destek sistemi var gecenin 1'inde destek veriyorlar Rabisu çok ilgisiz" diyorsunuz. Batihost'un konulara gelmesi bitti sadık müşterileri falan mı gelmeye başladı? Ben hiçbir hostingin yetkilisi değilim ancak haddi olmayan şahıslar da alakası olmayan konularda çoğu firmayı kötülüyor. Düşman olmayan firmaları birbirine düşürmekten zevk falan alıyorsunuz sanırım. İstediğinizi yapın, prim olayını kenara bırakın.

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Farkında mısın bilmem ama olayın tamamını bilmeden konuya girdiğin için bunu söyledim sürekli Rabisu konusunda Batihost'u övme sebebini anlamıyorum. Eğer amacın reklam yapmaksa daha iyi bir reklam yapmalısın.
Tekrar söylüyorum. Amacım reklam yapmak değil, doğruları söylemek.

Ne zaman Rabisu kötüleyen bir konu açılsa "Batıhost öneririm hiç çökmüyor mükemmel destek sistemi var gecenin 1'inde destek veriyorlar Rabisu çok ilgisiz" diyorsunuz. Batihost'un konulara gelmesi bitti sadık müşterileri falan mı gelmeye başladı? Ben hiçbir hostingin yetkilisi değilim ancak haddi olmayan şahıslar da alakası olmayan konularda çoğu firmayı kötülüyor. Düşman olmayan firmaları birbirine düşürmekten zevk falan alıyorsunuz sanırım. İstediğinizi yapın, prim olayını kenara bırakın.
Evet sadık müşterisiyim ve Batihost her zaman iyidir foruma bunu aşılamaya çalışıyorum.
Siz zannediyorsunuzki para alıyorum, reklam yapıyorum, prim kasıyorum.
Adamların hizmetinden çok memnunum herkesinde memnun kalmasını istiyorum bu kadar...

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Evet sadık müşterisiyim ve Batihost her zaman iyidir foruma bunu aşılamaya çalışıyorum.
Adamların hizmetinden çok memnunum herkesinde memnun kalmasını istiyorum bu kadar...
İbadetlerini yerine getiren birinin diğer insanları da zorla imana getirme çabası gibi. Yoksa sen oruç tutmuyor musun? ORUÇ TUT!
Bırak herkes istediği hostingi kullansın. Diğerini baltalayıp kendi kullandığını övmenin manası yok.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aylık 100+ TL verdiğiniz makinede 10 MBPS internet kullanmak istiyorsanız (Aydın'da yaşıyorum, benim internetim bile 100 MBPS), Westhost çok iyidir.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tekrar söylüyorum. Amacım reklam yapmak değil, doğruları söylemek.

Ben neden yaptığını soruyorum, inadına aşılamaya çalıştığını söylüyorsun. Batihost'un konulara gelmesi bitti süvarileri gelmeye başladı. İnsanların iyiliğini düşünmek yerine itici olmaya çalışıyorsanız tam gaz devam edin harika gidiyorsunuz.