] ] ReallyCraft [ ] [1.6.4] ][ Tekrar Online! ][ İp: 31.210.111.72 ][ 16GB ] [ MiniGames ] 999 Kişi!

akenathon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@akenathon Bak kardeşim 1.Yeni map çalışmalarımız başladı bu geçiçi bir map. 2.Başlık hem ilgi çekmesi için , hemde serverimizde bize öz olan özel taktikler pluginler warplar olması. 3.Bizene sizin serverden?
sen bir şey yap diye söylemedim farkındaysan,ve ben bi kaç yerden girdim daha ağzımı açmadım.edit satan serverlerinde nası player çektiklerinide biliriz kendı yorumumu yaptım ben sadece,warplarda filanda bence bi farklılık yok.

akenathon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
he bu arada sayın arkadaşlar.herkes kendi serverinden sorumludur istersenız 500-600 çekin bu sızın başarınızdır.ben burda kötüleme vs.de yapmıyorum kötülemenin ne kadar saçma ve gereksiz olduğunuda biliyorum.benım garibime giden 3 sayfada gelen iyi yorumlara tereyağlı ballı şekilde cevap,2 eleştiriye sert çıkışlar :) profesyonel düşünün biraz.başarılar

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu ilk server konum haklı olabilirsiniz kusura bakmayın sert cıktım biraz , Zaten Warplar spawn , pluginler hersey değişicek tario sende biraz haddini bil servere hakaret etme oynamamısın bile oynasan bile senin için bir şey farketmez kafa neyse odur neyse yorumlarınız için teşekkür ederim.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu ilk server konum haklı olabilirsiniz kusura bakmayın sert cıktım biraz , Zaten Warplar spawn , pluginler hersey değişicek tario sende biraz haddini bil servere hakaret etme oynamamısın bile oynasan bile senin için bir şey farketmez kafa neyse odur neyse yorumlarınız için teşekkür ederim.
Bak canım nezaketle yaklaşmaya çalışıyorum, hakaret değil gerçekleri söylüyorum benim eleştirimede karışamazsın forumda ki en temel haklarımdan birisi ayrıca bana hakaret ediyorsun şu an seni şikayet edebilirim @KemalReis77

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şikayet edebilirsin benimde düşüncem bu yorumlarınız için teşekkür ederim eleştiriye hazırım server yenilenme sürecine giricek zaten Konu ozaman tekrar güncellenicek.

Adgerekwiyor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben Servere Geldim P4 Yaptım Klan Kurdum Ama Ormanda 1Türlü WG Atamadım Sorun Ne Acaba ?

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
''WG'' Sadece yöneticilere verilen yetki ve sizin dediğiniz ''Claim'' Claim kısa süre ormanda atılmıycak ''Faction'' Puligini değişicek. Biraz sabretmenizi istiyoruz. [Konu güncel Alımlar başladı , Sadece 2 rehber alımımız var Başvuru Form Konuya dahil edilmiştir.]

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yeni Spawn'ımız Yapılıp Kullanıma açılmıştır Hayırlı uğurlu olsun. Konu tekrar güncellenecek.

batuhan3326

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucunuz iyi gibi gözüküyor fakat gözüme çarpan tek şey map yapınızın biraz basit oldugu yönünde (bu bir eleştiri ve kendinizi gelistirmeniz için bir uyarıdır)
İyi Forumlar.

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
şu an sadece kullanıma açıldı mapı daha geliştiricez. Teşekkür ederiz.

Gbuffy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılar, güzel bir server'e benziyor.