RebelCraft | Survival | 1.8.x | 4 Şubatta Büyük Güncelleme!!! | rebelcraft.gq rebelcraft.ga

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1545122372679.png

Sunucunuzun DC adresini isterken konsoldan BartogGM nin banlaması :D

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
benim kimseye yalan borcum yok Güzel kardeşim paket sadece bana ait diyorum 50 kişi paket bana ait diye milletin paketlerini sahipleniyorsunuz discord gelin görün diyorum bende size

B

BartogGM

Ziyaretçi
Sunucu aktif. Gelin ve kendiniz survival zevkine dahil olun.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hahaha komiksin be kardeşim ya
Yaşına göre davranmanı tavsiye ederim bu tür konuşma tarzıyla bir yere varamazsın. Maplar güzele benziyor tasarım gayet iyi spawnın ordaki gianzombie spawnerları çirkin gözükmüş onları kaldırmanı tavsiye ederim. İlk önce konuşma tarzını düzeltmelisin onlardan sonra dediklerime geçebilirsin.

B

BartogGM

Ziyaretçi
Yaşına göre davranmanı tavsiye ederim bu tür konuşma tarzıyla bir yere varamazsın. Maplar güzele benziyor tasarım gayet iyi spawnın ordaki gianzombie spawnerları çirkin gözükmüş onları kaldırmanı tavsiye ederim. İlk önce konuşma tarzını düzeltmelisin onlardan sonra dediklerime geçebilirsin.
Haklısın ama nabza göre şerbet veriyorum. Ne yapmalıyım. giant zombie spawner'lar kalkalı bayağı oldu. Konuyu bir ara güncelleyeceğim. Bir ara müsait olursan discorddan konuşmak isterim...

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kızlar biraz sakin olurmusunuz lütfen

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Haklısın ama nabza göre şerbet veriyorum. Ne yapmalıyım. giant zombie spawner'lar kalkalı bayağı oldu. Konuyu bir ara güncelleyeceğim. Bir ara müsait olursan discorddan konuşmak isterim...
Vearthx#2386 discordum bu her zaman musaitim buyur beklerim.

B

BartogGM

Ziyaretçi
Sunucu paketi çalıntı (tamamen) + sunucu leş oynanmaz diyen arkadaşlarımıza hitaben.

Ekli dosyalar

• 2018-12-22_16.27.05.png
    2018-12-22_16.27.05.png
    475.3 KB · Görüntüleme: 249

SK1905

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu mukemmel kesinlikle oynamalısınız :) Özellikle yetkililer cok ilgili anlatılmaz yaşanılır dostlar :)