RebelCraft | Survival | 1.8.x | 4 Şubatta Büyük Güncelleme!!! | rebelcraft.gq rebelcraft.ga

B

BartogGM

Ziyaretçi
Vip satmıyoruz diyorsunuz zaten sadece taglarını değiştirmissiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 107142
Survivalda edit olması garibime gitti neyse başarılar dilerim.
Dostum her konuyu baltalamaya devam ediyorsun. Evet keskinlik 8 çünkü airdrop sistemimiz var saatte bir atıyor ve sayısı az şu an en fazla +5 var daha +5 i geçen olmadı.

Ayrıca vip bağış muhabbetine gelince istediğin gibi değerlendir umrumda değil. Sunucuya bağış yapanlardan 200₺ borç para istesem sunucu için verebilecek güvenen insanlar. Yani vip satayım cebime atayım para kazanayım amacım değil. Bağış sunucunun devam etmesi için gereklidir. Allaha şükür sunucuyu seven ve devam etmesini isteyen dostlarımız var bunu da sağlayabildiysem ne mutlu bana. Dediğim gibi istediğin gibi değerlendir. Ben insanlardan para almak için bir şeyler satmıyorum. Gelen kuruş para cebime gittiyse kapatayım sunucuyu. Şu ana kadar hiçbir bağışı kendi cebime atmadım. Fark burada çıkıyor. İyi forumlar.
Konu konu gezip boş yapmamanı tavsiye ederim...

SC_Riber

SC-Riber.Games
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum her konuyu baltalamaya devam ediyorsun. Evet keskinlik 8 çünkü airdrop sistemimiz var saatte bir atıyor ve sayısı az şu an en fazla +5 var daha +5 i geçen olmadı.

Ayrıca vip bağış muhabbetine gelince istediğin gibi değerlendir umrumda değil. Sunucuya bağış yapanlardan 200₺ borç para istesem sunucu için verebilecek güvenen insanlar. Yani vip satayım cebime atayım para kazanayım amacım değil. Bağış sunucunun devam etmesi için gereklidir. Allaha şükür sunucuyu seven ve devam etmesini isteyen dostlarımız var bunu da sağlayabildiysem ne mutlu bana. Dediğim gibi istediğin gibi değerlendir. Ben insanlardan para almak için bir şeyler satmıyorum. Gelen kuruş para cebime gittiyse kapatayım sunucuyu. Şu ana kadar hiçbir bağışı kendi cebime atmadım. Fark burada çıkıyor. İyi forumlar.
Konu konu gezip boş yapmamanı tavsiye ederim...
Bana karşı olan kinin var demek ki yaptığım eleştiriye "boş yapma" tarzında cevap veriyorsan kusura bakma kişiliğin bozuk neyse ben size pek fazla bir şey demiyeceğim herşeyi "baltalama" olarak görüyorsunuz.

B

BartogGM

Ziyaretçi
Bana karşı olan kinin var demek ki yaptığım eleştiriye "boş yapma" tarzında cevap veriyorsan kusura bakma kişiliğin bozuk neyse ben size pek fazla bir şey demiyeceğim herşeyi "baltalama" olarak görüyorsunuz.
Tamam madem öyle olsun, kinim olsun ama senden tek ricam bir daha ne benle ne de sunucumla bir etkileşime girme. Teşekkürler...

ErhanCC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlk olarak şunu demem gerekirki örnek resimlerde kullandığınız shader pack çok göz yoruyor. 2.olarak kendinize özel bir sisteminiz olsun burdaki sistemler birçok sunucuda görülebilir. Sunucu 1.8 yerine 1.12 veya 1.13 gibi sürümü olsaydı daha başarılı olabilirdi.
Başarılar Dilerim.

B

BartogGM

Ziyaretçi
İlk olarak şunu demem gerekirki örnek resimlerde kullandığınız shader pack çok göz yoruyor. 2.olarak kendinize özel bir sisteminiz olsun burdaki sistemler birçok sunucuda görülebilir. Sunucu 1.8 yerine 1.12 veya 1.13 gibi sürümü olsaydı daha başarılı olabilirdi.
Başarılar Dilerim.
Bir dahakinde daha dikkatli olurum, shader konusunda haklı olabilirsiniz. Sürüm güncellemeyi ben de düşünüyorum, bakalım olursa.

B

BartogGM

Ziyaretçi
Yılbaşı etkinliğine hepiniz davetlisiniz. Saat 5te hepinizi bekliyorum...

Ponimash

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı Bir Sunucu Konu Taşarımı Pluginler Güzel Ama Buildlere Önem Verilmeli... Başarılarının Devamını Beklerim.

B

BartogGM

Ziyaretçi
Başarılı Bir Sunucu Konu Taşarımı Pluginler Güzel Ama Buildlere Önem Verilmeli... Başarılarının Devamını Beklerim.
Çok haklısınız bu zamana kadar hiç emek vermeyip internetten bulduğum alıntı yaptığım tek şey haritalardı. O konuda da çalışmalarımız var. Teşekkürler yorumlarınız için

pythoncraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
En son spawner sayım fazla diye önce spawnerlerimi sildi eşyalarımı dağıtırkende banladı süper sunucu yaw girin oynayında emeğiniz yensin sizi gidi emek hırsızları sizi

B

BartogGM

Ziyaretçi
En son spawner sayım fazla diye önce spawnerlerimi sildi eşyalarımı dağıtırkende banladı süper sunucu yaw girin oynayında emeğiniz yensin sizi gidi emek hırsızları sizi
400-500e yakın spawner. Evet sildim ve haksız kazandığın eşyaları dağıtırken de banladım. Tekrar olsa tekrar yaparım. 482 tane spawner yapıp afk kalıp para kasacak varsa sunucuma gelmesin 482 taneyi emeğiyle kazanmayacağını biliyorum. İyi forumlar...

Kadircan35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Amcanizm diye bir Moderatör Claim ile soru sorduğum için banladı ?

Sunucu'da birşeye yaramıyor zaten.

Kurucuları çok üslubsuz, çok itici.

eee.PNG