Beğendinizmi ?

• Evet

Kullanılan: 49 73.1%
  • Hayır

Kullanılan: 18 26.9%

• Kullanılan toplam oy
    67

onikiasd

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Resource pack hakkında bir duyurum var arkadaşlar.
1.8 için topladığım resource pack 1.9 a uyum sağlamadığı için ve Fixlemeye üşendiğim için
1.9 için Reborner RP ekibine özel Resource pack hazırlıyorum Hem 2D Hem de 3D olacak olan bu paket içerisinde Bulunmasını planladığımız şeyler.
3D --
*Kılıçlar (bildiğimiz Demir tahta altın elmas taş kılıçtan farklı bir kaç tane model daha eklenecek)
*Hırsız lonca Silahları (Dünyanın içerisinde bulunan Hırsız loncalara özel Yeni Silahlar hazırlanacak)
*Dekorasyon (Dünyamıza getireceğim Birçok Dekorasyon bloğu eklenecek)
*Meydandaki Dev Heykel(gerçi bu düşünme aşamasında ismini tarihe yazdıran yüce Lordların gösterişli heykelleri Meydanın Tam ortasında Yer alacak(Rolsel olarak lord olan birinin skiniyle yapılacak heykel olacaktır.)
*Dünyadaki Meleklere Takılacak Kanatlar.(Elitra dan farklı olma ihtimali var)

Şu anda aklıma gelenler bunlar 2D paketde ise bu modellerin Çizimlerini Bizzat ben yapıp hazırlayacağım.
O yüzden içiniz rahat olsun 3d de görünen kılıç 2d de aynı görünecektir.

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Forumumuz bir kaç aksaklıktan dolayı çok kısa süre kapalı kalacaktır.

Hero82

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Resource pack hakkında bir duyurum var arkadaşlar.
1.8 için topladığım resource pack 1.9 a uyum sağlamadığı için ve Fixlemeye üşendiğim için
1.9 için Reborner RP ekibine özel Resource pack hazırlıyorum Hem 2D Hem de 3D olacak olan bu paket içerisinde Bulunmasını planladığımız şeyler.
3D --
*Kılıçlar (bildiğimiz Demir tahta altın elmas taş kılıçtan farklı bir kaç tane model daha eklenecek)
*Hırsız lonca Silahları (Dünyanın içerisinde bulunan Hırsız loncalara özel Yeni Silahlar hazırlanacak)
*Dekorasyon (Dünyamıza getireceğim Birçok Dekorasyon bloğu eklenecek)
*Meydandaki Dev Heykel(gerçi bu düşünme aşamasında ismini tarihe yazdıran yüce Lordların gösterişli heykelleri Meydanın Tam ortasında Yer alacak(Rolsel olarak lord olan birinin skiniyle yapılacak heykel olacaktır.)
*Dünyadaki Meleklere Takılacak Kanatlar.(Elitra dan farklı olma ihtimali var)

Şu anda aklıma gelenler bunlar 2D paketde ise bu modellerin Çizimlerini Bizzat ben yapıp hazırlayacağım.
O yüzden içiniz rahat olsun 3d de görünen kılıç 2d de aynı görünecektir.
sw ip ne ?_?_?_?_?_?_?_?_?_?_?_?_?_?_?_?_?

131.31.31.31:3131 girmeyi dene ben oynuyorum şu an
girilmiyo

Sunucumuz henüz açılmadı.
açılınca ip ne olcak

GreatHabib

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Konu güncellendi !
Yeni web sitesi eklendi

Tekrar tebrik ederim sizi ekip olarak çok güzel bir proje inşallah vaad edilenin üstünde bir başarı elde edersiniz.
Kendinizi şimdiye kadar benim gözlemlerime göre gerek sitenizde gerek burda ve bazende yorumlarınızda mükemmelliyetciliğinizi ortaya koymuşsunuz bence mükemmel olmuş inşallah sunucunuz istenildiği ilgiyi alır istediğiniz Rol Play oyunu sergilersiniz.Dediğiniz gibi Türkiye Şartlarına göre birçok oyunda Rol play yerlerde inşallah az da olsa taşın altına elinizi atıp farkınızı koyup Rol play ne demek ve nasıl yapılırı öğretirsiniz en azından birçok kişiye.

Ben Reborne'den Alikemal61-Ahmellah :)

Defking

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sv güzel kaydoldum umarım alınırım en kısa zamanda açılmasını bekliyorum bu arada benim site nickimde Defking

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tekrar tebrik ederim sizi ekip olarak çok güzel bir proje inşallah vaad edilenin üstünde bir başarı elde edersiniz.
Kendinizi şimdiye kadar benim gözlemlerime göre gerek sitenizde gerek burda ve bazende yorumlarınızda mükemmelliyetciliğinizi ortaya koymuşsunuz bence mükemmel olmuş inşallah sunucunuz istenildiği ilgiyi alır istediğiniz Rol Play oyunu sergilersiniz.Dediğiniz gibi Türkiye Şartlarına göre birçok oyunda Rol play yerlerde inşallah az da olsa taşın altına elinizi atıp farkınızı koyup Rol play ne demek ve nasıl yapılırı öğretirsiniz en azından birçok kişiye.

Ben Reborne'den Alikemal61-Ahmellah :)
Güzel yorumlarınız ve ilginiz için teşekkür ederim,sizi sunucuda görmek isteriz.
Sv güzel kaydoldum umarım alınırım en kısa zamanda açılmasını bekliyorum bu arada benim site nickimde Defking
sitemizden başvurunuzun kabul olup,olmadığı ile ilgili bir mesaj almışsınızdır.Fakat size yardımcı olmak amaçlı kontrol ettim ve başvurunuz kabul edilmiş.Karakter başvurusu açınız.