Beğendinizmi ?

• Evet

Kullanılan: 49 73.1%
  • Hayır

Kullanılan: 18 26.9%

• Kullanılan toplam oy
    67

GreatHabib

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sitenize Giremedim Bugün Sanırım Bakım vardı ?

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
ben önceden sitenden başvuru yapmıştım sanırsam kabul edilmişti başvurum ismim andersonmaddı sanırsam forumdaki

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
güzelde ben hesabıma giremiyorum sanırım birazdan tekrar deniycem :D

tmm hesaba girdim

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ne zamandir haber yok bi spoiler verin az
Siteyi takip ediyorsan arada veriyoruz orda :D pekala bi spoi vereyim açılış tarihi 16 gibi gözüküyor öyle bi söylenti var, 5 haziran,13 haziran falan demiş oyuncular ama öyle bir şey yok :D

CelilOguz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılacağı belirli mi?
Edit:
Siteyi takip ediyorsan arada veriyoruz orda :D pekala bi spoi vereyim açılış tarihi 16 gibi gözüküyor öyle bi söylenti var, 5 haziran,13 haziran falan demiş oyuncular ama öyle bir şey yok :D
16 Haziran mı?

DEEPSOS

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
o nasıl başvuru formu öyle hani kişilik hakkında sorsan anlarımda şu durumda ne yaparsın böyle olursa ne yaparsın töbe töbe

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılacağı belirli mi?
Edit:

16 Haziran mı?
evet 16 haziran fakat kesinleştirmedik, 16 hazirana çalışmalarımızın bitmesini planlıyoruz aksi bir durum olursa tarih 20 sine alınabilir.
o nasıl başvuru formu öyle hani kişilik hakkında sorsan anlarımda şu durumda ne yaparsın böyle olursa ne yaparsın töbe töbe
Oyuncuların rol bilgilerini ölçmek ve sunucuda kaliteli rol döndüğünden emin olmak için böyle bir yönteme başvurduk.

Dipnot: Bu konu güncellenecek yada silinmesi için rapor edilip, yeni bir tanıtım konusu açılacak bu konsept ve resimler eskidir. En güncel hali için www.reborneryo.top sitemize göz atabilirsiniz.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Cidden Yine güzel bir sunucu yapmıssın Acılısını sabırsızlıkla Beklıyorum Bu arada not: Biraz rpg başvurularını dusuk yap 2 defa reddedildim

T

Tekyedilan

Ziyaretçi
bekliyoruz başvurum kabul edilmişti zaten birkaç ay önce hayırlısıyla uzun süre açık kalır inşallah

karakter başvurusunu yapmayı unutmuşum :D şimdi yaparımda illa skin gerekiyormu steve olarak göstersem karakterimi olurmu skin yükleyemiyorumda :( ama gerekirse denerim