[Rehber]Lucid Rüya hakkında her şey!

Lucid yapabildinizmi?Konum yararlımı?

• Lucid yapamadım konu yararlı

Kullanılan: 4 23.5%
  • Lucid yaptım konu yararsız

Kullanılan: 8 47.1%
  • Lucid yaptım konu yararlı

Kullanılan: 3 17.6%
  • Lucid yapamadım konu yararsız

Kullanılan: 2 11.8%

• Kullanılan toplam oy
    17

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla.Ne diyeyyimki :D
Lucid yaptınnı hiç?[DOUBLEPOST=1432739324,1432738939][/DOUBLEPOST]
2 gündür.Daha okadar iyi değilim.Ama ilk günden işe yaradı :3

demiştim ◕‿◕ ama gerçekten bagımlılık yapıyor,5.sınıfda yapmıştım,bi süre sonra artık zevki kalmıo insan için,ilaç önerisi istersen atarax öneririm,bagımlılık yaptığını tekrar söyliyim lucid rüyanın,1 seneye kadar psikolojini bozup artık zevk alamayınca bırakrsın..

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Forumun yaş sınırı küçük hatırlatıyım ve lucid gibi konulardan meraklıysan özelden ne sorarasan son cevaplıyım ama yaşları 11 12 olanlar ne yapacak ?
50 tane kız ile sabaha kadar cinsel ilişkiye girebilirmiyim bunun sayesinde ?

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
50 tane kız ile sabaha kadar cinsel ilişkiye girebilirmiyim bunun sayesinde ?

pislik yapma,rüyalar hızlı olur,genelde 1 dakikadan az,ama uzatmanın da bi yolu var...
tatlı falan yersen tadını alabilrisn ama gerçeğin yarısı kadar fln,en iyis yaparak görsen daha iyi olur,bilmeyenelrde bişeyler söyleyebilio çünkü

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzatma taktiğinü alayum

evet ._.

"böyle şeyler yok,yalan" diyenlere inansaydın senin için daha iyi olucaktı aslında,1 musibet 1000 nasihattan evladır illa başına bir şey gelsin istiyosun,şimdiden söylüyorum sonra "gökçe abla demişti" dersin. Önce 1 hafta kadar aynı şeyi yapmaya devam et,günlüğü unutma,ve bu yaptığınında her boyuttan zararlı olabileceğini söyliyim tekrar,her gece hatırlayabilicek duruma gelice söyleirm, o zmn yaparsın,ben sıkılana kadar uzatmayı başarmıştım,ama bak dedigim gibi bunlar kolay deil 5.sınıfta merak etmiştim o zamandan beri ara ara yapıyodum artık ihtiyacım yok,sende tadında bırak bence. Günlük yaz,her gördügünü hatırlayabieceğin duruma gelene kadar,ve gördügün rüyaların sonradan aynı gün başına gelebildiğini falan görürsende söyle,çok hoş oluyo öyle olunca...

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
"böyle şeyler yok,yalan" diyenlere inansaydın senin için daha iyi olucaktı aslında,1 musibet 1000 nasihattan evladır illa başına bir şey gelsin istiyosun,şimdiden söylüyorum sonra "gökçe abla demişti" dersin. Önce 1 hafta kadar aynı şeyi yapmaya devam et,günlüğü unutma,ve bu yaptığınında her boyuttan zararlı olabileceğini söyliyim tekrar,her gece hatırlayabilicek duruma gelice söyleirm, o zmn yaparsın,ben sıkılana kadar uzatmayı başarmıştım,ama bak dedigim gibi bunlar kolay deil 5.sınıfta merak etmiştim o zamandan beri ara ara yapıyodum artık ihtiyacım yok,sende tadında bırak bence. Günlük yaz,her gördügünü hatırlayabieceğin duruma gelene kadar,ve gördügün rüyaların sonradan aynı gün başına gelebildiğini falan görürsende söyle,çok hoş oluyo öyle olunca...
Hmm.Peki ._.

Cuaresma45

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında kabus görürken lucid görür gibiyim. İstediğim hiçbirşey olmasa da rüyada öcülerden kaçmak için kendimi uyandırmaya çalışıyordum. İlk ayağıma sonra yüzüme vuruyor uyanmassam gözümü sertçe kapatıp açarak uyanıyordum. Bir seferinde uyanmak istiyorum diye ağlamıştım öcüler gelmeden 1 sn önce besmele çektim beyaz biyer oluştu hepsi öldü. İşe yarıyor teknik deneyin. Lucid rüya sayılırmı bilmem. bir şey de yapmıyorum alışkanlık yapmış öcü gördüğümde rüyada olduğumu hatırlıyo gibiyim.

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Beyler..valla lucid mevzusu resmen sizin tüm arzularınızın gerçeğe dönüştüğü yer olduğundan..oradan çıkınca ot gibi bir hayata dönünce..öğrenciyseniz sınav fln..(Hass..mat sınavı vardı uyudum..hay kaldım *Küfür plox*) Bir depresyon stayla ya bağlama mevzunuz olabilir
Onun dışında beyni yorar..kepaze bir şekilde leş gibi zombi gibi dolaşırsınız ortada..böyle leş,pislik,duygusuz biri olursunuz..kafanızı gözünüzü kırarlar :p

Ama cidden...öyle astral seyahat..lucid rüya..öyle pek de oynanmaması gereken faaliyetler
Hele ki yaşınız küçükse..kontrolü kaybettğiniz gibi araya giren kabus çaturt derken uykuda hık diye gidersiniz valla
Sonra *Öldük mü yağğ* öldün tabi :D

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ehuehuehueh :D
Beyler..valla lucid mevzusu resmen sizin tüm arzularınızın gerçeğe dönüştüğü yer olduğundan..oradan çıkınca ot gibi bir hayata dönünce..öğrenciyseniz sınav fln..(Hass..mat sınavı vardı uyudum..hay kaldım *Küfür plox*) Bir depresyon stayla ya bağlama mevzunuz olabilir
Onun dışında beyni yorar..kepaze bir şekilde leş gibi zombi gibi dolaşırsınız ortada..böyle leş,pislik,duygusuz biri olursunuz..kafanızı gözünüzü kırarlar :p

Ama cidden...öyle astral seyahat..lucid rüya..öyle pek de oynanmaması gereken faaliyetler
Hele ki yaşınız küçükse..kontrolü kaybettğiniz gibi araya giren kabus çaturt derken uykuda hık diye gidersiniz valla
Sonra *Öldük mü yağğ* öldün tabi :D
Geri dönmüş ! Yeah :D

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapmadım. Ama deniyorum. Bir de lucid rüya da [bir yerde duydum] yemek tatlarını hissettiğimiz doğru mu?
O sana bağlı bir şey. Ne kadar bir şeyi arzularsan ve görmek istersen gördüğün rüya O kadar şiddetli O kadar hisli olur ve akılda kalır olur.
Bu arzu ve inanç meselesi.