Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Ozonor

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şeytan diyor ki sunucuyu açtırma
Böyle bir yorum, bu kadar emeğin verildiği belkide bir ilk sayılabilecek sunucu için yakışmadı. Sizlerin bu ilgiden memnun olması gerekirdi halbuki. Üst düzey yöneticilerin yaptığınız bu yorumu gözden geçirmelerinde faydası olacaktır diye düşünüyorum.

byRedbull

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Böyle bir yorum, bu kadar emeğin verildiği belkide bir ilk sayılabilecek sunucu için yakışmadı. Sizlerin bu ilgiden memnun olması gerekirdi halbuki. Üst düzey yöneticilerin yaptığınız bu yorumu gözden geçirmelerinde faydası olacaktır diye düşünüyorum.
bilge adam haklı

SavasNeDemek43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Bu Gün Büyük Gün Rise Of Realms MMORPG Server'ine Kapalı Beta Başvuruları Seçilenleri Açıklanacak... Lütfen Biraz Erken Açıklayın Sabırsızlanıyorum. ^_^
BU GÜN 20 AĞUSTOS...:) Saat 13:23 [DOUBLEPOST=1408530366,1408529026][/DOUBLEPOST]Server İp Ne ? Nasıl gireceğiz ? Benim ilk MMORPG serverim burası olacak...

Son düzenleme:

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet Bu Gün Büyük Gün Rise Of Realms MMORPG Server'ine Kapalı Beta Başvuruları Seçilenleri Açıklanacak... Lütfen Biraz Erken Açıklayın Sabırsızlanıyorum. ^_^
BU GÜN 20 AĞUSTOS...:) Saat 13:23 [DOUBLEPOST=1408530366,1408529026][/DOUBLEPOST]Server İp Ne ? Nasıl gireceğiz ? Benim ilk MMORPG serverim burası olacak...

Server IP bugün açıklanacak ve sadece seçilen oyuncular girebilecek. İlk MMORPG deneyiminse açılmadan önce git diğer MMORPG sunucularında takıl derim.

SavasNeDemek43

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server IP bugün açıklanacak ve sadece seçilen oyuncular girebilecek. İlk MMORPG deneyiminse açılmadan önce git diğer MMORPG sunucularında takıl derim.
İlk MMORPG Serverim burası olsun istiyorum... Ama Sen öyle diyorsan... :D (Başvuruya Hiç MMORPG Serverinde oynamadım yazmıştım)

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha önceden WynnCraft oynadım.Yani mmorpg deneyimim büyük.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açık ama premium server ve 1400 kişi açık.

byRedbull

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Akşam oldu hadi hayırlısı :) İlla sabahlatıcaklar bizi :D

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ranork en son Pazar günü girmiş :S hadi hayırlısı