Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

enes45123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Reklam içeren içerik.

Moderatör tarafından düzenlendi:

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Moderatör tarafından düzenlendi:

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Reklam yapıcak yermi kalmadı arkadaş ya :D

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,

Üzülerek bildirmek isterimki sunucumuzu askıya almaya karar verdik. Bilmiyorum biliyormusunuz, Ben ve Emir(Ranork) şuanda lise 4. sınıftayız. Sonuç olarak, derslere odaklanmamız lazım. Beta sürecinde ağırdan alıp hem dersleri hem sunucuyla ilgilenmeyi düşünüyorduk. Lakin, notlarımız pek istediğimiz şekilde gitmedi. Bizde bu yüzden bu karara vardık. Gene arada toplanıp sunucuyu geliştirmeye devam ediceğiz lakin yazın ki çalışmamıza kıyasla çok daha yavaş olucak. Uzun süre sizi beklettikten sonra canınızı sıktıysak affola. Lakin bizi anlamanızı bekliyoruz, derslerimiz önemli.

Peki ne kadarlık bir süreliğine askıya almaya düşünüyoruz. Ben Kanada'da eğitim görüyorum, ve Kanada'da ilk dönem notuna daha çok önem veriyorlar. Yani eğer ilk dönem notumu istediğim düzeyde getirebilirsem, 2. dönemde sunucuyla ilgilenebilirim.(Tabi bu en iyi ihtimal, 2. dönemin sonlarına doğruda başlayabilirim.) Ama malesef, bu Emir için geçerli değil. Emir Yaza kadar aramızda olmayacak.

Desteğinizden dolayı teşekkür ederiz.
(Yüksek ihtimalle) Yazın görüşmek üzere :)

-RoR Ekibi

Minetr231231231

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ne yazık ki olaylar düşündüğün gibi gitmiyor. Başvuru göndermek yetseydi yüzlerce kişi oyunda olurdu. Sadece belirli kişiler seçiliyor, teşekkürler ^^
Alın derken form uma bakın demiştim Bu arada Yaşım Falan Söylemiştim Artık ismimde Ecel zaten[DOUBLEPOST=1414866872,1414866840][/DOUBLEPOST]
Ne yazık ki olaylar düşündüğün gibi gitmiyor. Başvuru göndermek yetseydi yüzlerce kişi oyunda olurdu. Sadece belirli kişiler seçiliyor, teşekkürler ^^
Alın derken form uma bakın demiştim Bu arada Yaşım Falan Söylemiştim Artık ismimde Ecel zaten

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar,
Sunucumuzun çalışmalarına bir süre ara verdikten sonra mimari çalışmalara yeniden başladık. MMORPG bildiğiniz üzere büyük bir harita gerektirmekte. Bu sebeple mimar alımlarımız var.
Başvurular için Skype: Ranork_ :)

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yanlış anlaşılma olmasın. Kodlama ekibi olarak hala askıdayız. Şuanki çalışmalar sadece harita için.