Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Sınavlarla uğraştığımız için sunucuyla fazla ilgilenemedik ancak fikir olarak geliştirmeye ve ekibe yeni arkadaşları almaya devam ettik. Ben ve TA1111HA tam olarak aktif olmasakta mimarlarımız çalışmalarına devam ediyordu :)
Ben Çöpçü Başvurumu Yaptım İlgilenmedin :(

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Sınavlarla uğraştığımız için sunucuyla fazla ilgilenemedik ancak fikir olarak geliştirmeye ve ekibe yeni arkadaşları almaya devam ettik. Ben ve TA1111HA tam olarak aktif olmasakta mimarlarımız çalışmalarına devam ediyordu :)
:( Sanki biraz fazla 1 koymuşsun..

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
@ta1ha @Ranork Ne zaman çalışmalara başlanıcak ne zaman açılacak bir tarih verebilirmisiniz ?

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
@ta1ha @Ranork Ne zaman çalışmalara başlanıcak ne zaman açılacak bir tarih verebilirmisiniz ?
Çalışmalar çoktan başladı. Yaklaşık 2-3 haftaya konu düzenlenilecek. Şuanda sizinde gördüğünüz şekilde konu boş, birtek Mimar alımı hakkında yazı var. Konuyu düzenlediğimiz zaman yaptığımız ve yapacağımız şeyler hakkında size gerekli bilgiyi vereceğiz.

SasuBros

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
4 gözle beklediğim bir sunucu...
Daha önce böyle bir şey yazdım ** forumdan yasaklandım o yüzden tekrar yazayım. .s

4 kişiyiz ve iptal olursa buraya yorum yazan çoğu insanın vereceği tepki gibi "Köşeye çekilip sessizce ölümü bekliyeceğiz..."

umut_

En iyi cevaplar
0
4 gözle beklediğim bir sunucu...
Daha önce böyle bir şey yazdım ** forumdan yasaklandım o yüzden tekrar yazayım. .s

4 kişiyiz ve iptal olursa buraya yorum yazan çoğu insanın vereceği tepki gibi "Köşeye çekilip sessizce ölümü bekliyeceğiz..."
İptal Olmaz En Fazla Açılınca Tutmaz Ondadada Kapanana Kadar Zevkimizi Alırız Sadece Uzun Süre Bekleyeceğiz O Kadar :aşık:

Despondency

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1 yıl önce,ilk baktığımda beni heyecanlandırmıştı.Ara ara kontrol ettiğimde iptal olduğunu sanıp,hayal kırıklığına uğramıştım.Devam ettiğini duyunca sevindim.Fakat okulların başlamasına yakın açılacağını tahmin ediyorum.Bu,biraz üzdü.

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 yıl önce,ilk baktığımda beni heyecanlandırmıştı.Ara ara kontrol ettiğimde iptal olduğunu sanıp,hayal kırıklığına uğramıştım.Devam ettiğini duyunca sevindim.Fakat okulların başlamasına yakın açılacağını tahmin ediyorum.Bu,biraz üzdü.

Kadroyu sağlamlaştırıyoruz, beklemede kalın. Yaz sonunda ya da başında açsak da mmorpg deneyimini tadacaksınız.

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İptal Olmaz En Fazla Açılınca Tutmaz Ondadada Kapanana Kadar Zevkimizi Alırız Sadece Uzun Süre Bekleyeceğiz O Kadar :aşık:
Sunucuyla elimizden geldiğince uğraşıyoruz. Bu kadar emeğin sonucunu alamazsak, oturur kendimiz oynarız. 25 kişi bizim ekip 5 de player olsa, mis gibi 30 kişi. Oynarız kendi aramızda yahu ne olacak ^_^

umut_

En iyi cevaplar
0
Sunucuyla elimizden geldiğince uğraşıyoruz. Bu kadar emeğin sonucunu alamazsak, oturur kendimiz oynarız. 25 kişi bizim ekip 5 de player olsa, mis gibi 30 kişi. Oynarız kendi aramızda yahu ne olacak ^_^
Tabikide Hamachide Açarsınız Geliriz Falan :p

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu ekipte mi üniversiteye hazırlanıyormuş. Tüh yaza kesin hazır olmuş olur ben de iyi bir server ile oynamaya geri dönerim demiştim neyse hepimize geçmiş olsun hazır olunca artık.

InShadowHD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ranork keşke eski ÇEKİRDEK SUNUCUSU CANDYCRAFT'I açsa, hemen gelir oynarım :D
O zamanlar onun sunucusu EN İYİLER ARASINDAYDI açılırsa yine EN İYİ SUNUCULARDAN olacağına şüphem yok.

RPG de iyi bir seçim!
Bir an önce aç şunu da oynayalım Lapisci Bebeler yeni türlere başvururmu acaba ? :D
Merak ediyorum ama ben HARD severim.

halil kopuz

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucuyla elimizden geldiğince uğraşıyoruz. Bu kadar emeğin sonucunu alamazsak, oturur kendimiz oynarız. 25 kişi bizim ekip 5 de player olsa, mis gibi 30 kişi. Oynarız kendi aramızda ..:. yahu ne olacak ^_^
aga bisi soracam simdi sen bu serveri ne zaman acarsin yani tam bir gun verebilirmisin
Bide 5 player ne alaka sadece siz oynayin aga :yıkıl:

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu ekipte mi üniversiteye hazırlanıyormuş. Tüh yaza kesin hazır olmuş olur ben de iyi bir server ile oynamaya geri dönerim demiştim neyse hepimize geçmiş olsun hazır olunca artık.
Şu an çalışmalarda bir aksama yok. Mimari açıdan beklenenden hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Bu da demek oluyor ki yaz bitmeden sunucu açılacak.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu an çalışmalarda bir aksama yok. Mimari açıdan beklenenden hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Bu da demek oluyor ki yaz bitmeden sunucu açılacak.

İşte 3-7 yerleşmeler olacak sonra ağustosta açılmış olursa bol bol oynarız artık. En iyi şekilde açılsın tabii bu kadar emekten sonra.