Rise Of Realms MMORPG | PROJE İPTAL EDİLMİŞTİR

Aykovan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vay vay vay seneler önce bir server tanıtım konusu görmüştüm şimdide açılışına şahit olacaz inşallah. Başarılar kardeşim inşallah emeklerinin karşılığını alırsın :)

CemaliUymaz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yarın acılıyor sanırım server :) bakalım orda 1. olabilecekmiyiz :)

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benide reddettiler:pof: herşeyi doğru yamıştım(bi harf basmıyo da)

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar reddedilmenize üzüldüm. Başvurulara bizzat ben bakıyorum eğer reddedildiyseniz bunun tek bir sebebi vardır. Biz kapalı betaya bizim için bugları tespit ederken oyunu oynayıp diğer taraftan da yenilik önerecek insanlar arıyoruz. Bu yüzden birçok başvuruda " İlk deneyimim olacak, zamanında xxxCraft MMORPG'de oynamıştım " gibi yazılar vardı. xxxCraft MMORPG değildi. Olması da bir şeyi değiştirmezdi. İlk deneyiminizle bizlere bugları aktaramazdınız. Ama umudunuzu kaybetmeyin. Kapalı Beta kodu fırlatacağız üstlerinize. Belki yakalayıp girebilirsiniz. Bana bizim forumumuz üzerinden mesaj atarsanız neden reddedildiğinizi daha detaylı öğrenebilirsiniz :)

likecraft

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar reddedilmenize üzüldüm. Başvurulara bizzat ben bakıyorum eğer reddedildiyseniz bunun tek bir sebebi vardır. Biz kapalı betaya bizim için bugları tespit ederken oyunu oynayıp diğer taraftan da yenilik önerecek insanlar arıyoruz. Bu yüzden birçok başvuruda " İlk deneyimim olacak, zamanında xxxCraft MMORPG'de oynamıştım " gibi yazılar vardı. xxxCraft MMORPG değildi. Olması da bir şeyi değiştirmezdi. İlk deneyiminizle bizlere bugları aktaramazdınız. Ama umudunuzu kaybetmeyin. Kapalı Beta kodu fırlatacağız üstlerinize. Belki yakalayıp girebilirsiniz. Bana bizim forumumuz üzerinden mesaj atarsanız neden reddedildiğinizi daha detaylı öğrenebilirsiniz :)
hocam , ben zindevde oynadığımı ve birçok yabancı rpg sunucularda oynadığımı belirtmiştim. forum nickim kcylmz.

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hocam , ben zindevde oynadığımı ve birçok yabancı rpg sunucularda oynadığımı belirtmiştim. forum nickim kcylmz.
xxx Craft dedim. Belli bir sunucu belirtmedim :)

Edit: Ekstra olarak, sadece oynamamanız olay değil. Gözümde yeterli durmuyor bazı başvurular.

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
fırlatmak derken?

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eklemek istediğim bir şey var arkadaşlar. 50 oyuncu kapalı betaya kabul edilirken 25 oyuncu da reddedildi. Açılmaya yaklaştığımız için kabul edilme şansınızda azalıyor.

alemoyuncu1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İnternet sitesine kayıt yapmak yetiyomu swye girebilmek için ? Ve Swnin IP adresi ne olcak ?