RoadinCraft play.roadincraft.com Emek Skyblock Envoy/Vote/Çek/Yükselt/SamimiKadro 1.8x/1.15x

BatuhanY68

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı Süper.
Harita klasik yeni açılmış swlerdeki gibi çalıntı değil.
sistem eksikleri var.

Bu Sunucu Tutar.​

InFlamesosman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı ve kadrosu çok iyi kaliteli bir skyblock oynamak istiyorsan doğru yerdesin

AksuCraft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
hiçbir oyuncunuza küfür edemezsiniz
hiçbir oyuncuya hakaret edemezsiniz
Sizin gibi paytowin sunucularını çok gördüm milletin parasını aldıktan sonra 1 ay sonra kapatanları siz değil misiniz 1 hafta içinde sunucuyu sıfırlayan sırf para kazanmak için minecraft server açanlardan birisiniz VIP almadığı için birilerin banladığınıza biliyoruz
161818

161817

RoadinnCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hiçbir oyuncunuza küfür edemezsiniz
hiçbir oyuncuya hakaret edemezsiniz
Sizin gibi paytowin sunucularını çok gördüm milletin parasını aldıktan sonra 1 ay sonra kapatanları siz değil misiniz 1 hafta içinde sunucuyu sıfırlayan sırf para kazanmak için minecraft server açanlardan birisiniz VIP almadığı için birilerin banladığınıza biliyoruz
Ekli dosyayı görüntüle 161818
Ekli dosyayı görüntüle 161817
AksuCraft (HAKAN) küfürler sunucu test aşamasında iken yaşanmış bir olaydır tekrar tekrar atmana hiç gerek yok 1 2. sunucu paytowin değildir 3. sunucuyu sıfırlama biz oyunculara sıfırlayalım mı sorusunu sordukdan sonra olmuştur 4. hiçbir oyuncuyu vip almadı diye de banlamadık hiçbir şekilde kanıtın da yok sadece test aşamasında iken bir küfürü ss almışsın durup durup atıyorsun

RoadinnCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Eğerki biz serveri para alıp kapatcak olsaydık böyle bir sistem koyardık.

AksuCraft Kurucu(HAKAN) "Bakın 2x yaptım vip alın hadi vip alın vip almadınmı banın h.o hadi şimdi ban kaldırma al

162050