Roux Roleplay - Eski çağlara hükmedin.

LeKe93

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Forum avatarınızda benim resmimi kullanıyorsunuz, anladığım kadarıyla benmiş gibi de davranıyorsunuz. Avukatım aracılığıyla bilişim suçlarına başvurarak hakkınızda dava açılması için talepte bulunacağım. @Treil

BlackiePie

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forum avatarınızda benim resmimi kullanıyorsunuz, anladığım kadarıyla benmiş gibi de davranıyorsunuz. Avukatım aracılığıyla bilişim suçlarına başvurarak hakkınızda dava açılması için talepte bulunacağım. @Treil

Leke uğrar mıydın sen buralara :D

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Artık ekipte bende varım şehzade bilginize :p

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@LeKe93 Şikayetinizi edin edeceğiniz yerede, resminizi google.com'dan buldum. İsterseniz edebilirsiniz karar sizin. :D
Ayrıca;
Arkadaşlar sunucumuz gün içerisinde aktif , IP değişti bilginize..
@Axel102 'de artık bizim ekip arkadaşımız! Bu demek oluyor ki çok farklı şeylerle geliyoruz :hmm:

Treil

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bakım bitiminde belirteceğiz biraz sabır..

TheTaylanPro

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu güzel gibi başarılar. Başvuru yapacağım.

TrRolLing

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ne zaman açılcak
Tam zaman veremiyoruz, iki adet yürürlükte olan projemiz var bunun yanında sosyal hayatımızda yer alıyor. Ama şunu söylüyebilirim ki gelecek yenilikler beklemenize değecek. Onu beklerken ikinci sunucumuz olacak olan RoxHP de oynayabilirsiniz. (Gün içerisinde RoxHP |Rox Hırsız polis sunucusu| aktif edilecek.) RoxHP açılır açılmazda roleplay a tüm ekip yoğunlaşacak.Dediler bana.