cccbaban001

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsmin: Furkan
Nickin: cccbaban001
Yaşın: 15
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): Sunucuya Yeni Geldim Ama Kalıcıyım. 7/24 Aktifim.
Sunucumuzu beğeniyor musun?: Evet
Sence bu sunucu gelişir mi?: Evet
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): Evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: Herkes Benim İçin Eşittir. Ama Bir Düzen İçin Yetkili Olması Gerekmektedir.
Kendin hakkında eklemek istediklerin: Saygılıyım. Büyüğüme Ve Küçüğüme Son Derece Olumlu Ve Düzenliyimdir.
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): Selda_Bolu#0678

cccbaban001

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nickin: cccbaban001
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): Yeni Dediğim Sw De Bilgim Var Ve Bu Role Uygun Olucağımı İdda Ediyorum.
Sunucumuzu beğeniyor musun?: tabii ki
Sence bu sunucu gelişir mi?: Gelişir İyi Ve Güzel Yetkilileriniz Var.
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): Evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: Herkes Yine Benim İçin Eşit
Kendin hakkında eklemek istediklerin: Dürüstüm Ve Saygılıyım Ağzıma Küfür Almam.
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): Selda_Bolu#0678

cccbaban001

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nickin:
cccbaban001
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun: Sunucu Survival iken oynuyordum sonra ara verdim ve skyblock oldugundan beri 1-2 aydır oynuyorum.
Sunucumuzu beğeniyor musun?: Evet Sunucu çok güzel. Maplerin size ait olması çok daha güzel.
Sence bu sunucu gelişir mi?: Yeni Oyun Modları Eklemek için yetkililer hep çaba sarf ediyorlar ve emeklerinin karşılığını alacaklarına inanıyorum ve onlara bu konuda yardımcı olmak isterim.
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun?: Evet. tabii ki
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: Yetkili Olmak benim için sorumluluk sahibi olmayı oyuncuların sorunlarına çözüm bulmayı üst yetkililere yardımcı olup onların yükünü hafifletmeyi ifade ediyor.
Kendin hakkında eklemek istediklerin: Birçok sunucuda şimdiye kadar admin,moderatör,rehber,kurucu oldum ve 1 ay önce kendi sunucum vardı komut bilgim ve java bilgim var. Her gün aktifim oyunculara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ve oyuncuların sorunlarını çözmeye devam edeceğim.
Discord adresin: Selda_Bolu#0678

cccbaban001

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nickin:
cccbaban001
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun: Sunucu Survival iken oynuyordum sonra ara verdim ve skyblock oldugundan beri 1-2 aydır oynuyorum.
Sunucumuzu beğeniyor musun?: Evet Sunucu çok güzel. Maplerin size ait olması çok daha güzel.
Sence bu sunucu gelişir mi?: Yeni Oyun Modları Eklemek için yetkililer hep çaba sarf ediyorlar ve emeklerinin karşılığını alacaklarına inanıyorum ve onlara bu konuda yardımcı olmak isterim.
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun?: Evet. tabii ki
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: Yetkili Olmak benim için sorumluluk sahibi olmayı oyuncuların sorunlarına çözüm bulmayı üst yetkililere yardımcı olup onların yükünü hafifletmeyi ifade ediyor.
Kendin hakkında eklemek istediklerin: Birçok sunucuda şimdiye kadar admin,moderatör,rehber,kurucu oldum ve 1 ay önce kendi sunucum vardı komut bilgim ve java bilgim var. Her gün aktifim oyunculara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum ve oyuncuların sorunlarını çözmeye devam edeceğim.
Discord adresin: Selda_Bolu#0678

LazAdam61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsmin:Fatih
Nickin:LazAdam61
Yaşın:15
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): 3-4 hafta oynamışyım bir zamanlar !
Sunucumuzu beğeniyor musun?:Evet
Sence bu sunucu gelişir mi?: tabik
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: Meslek sahibi olmak gibi bir duygu hissi veriyor.
Kendin hakkında eklemek istediklerin: Herkese eşit şekilde yaklaşırım ve gerekli yerde gerekli olanı yapan birisiyim
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): LazAdam61#2697

Master940

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmin: Arda Baygın
Nickin: Master940
Yaşın: 16
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):1 gün
Sunucumuzu beğeniyor musun?: evet
Sence bu sunucu gelişir mi?: evet
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: ezik olmadığımı
Kendin hakkında eklemek istediklerin: yok
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir):xиiop#0505

CoolKeybrod

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsmin:Fatih
Nickin:LazAdam61
Yaşın:17
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): 2 ay
Sunucumuzu beğeniyor musun?:evet
Sence bu sunucu gelişir mi?:evet
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır):evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: Meslek sahibi olmak gibi bir şey
Kendin hakkında eklemek istediklerin:yok
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir):LazAdam61#2697

Necip256

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmin:Necip
Nickin:rolax
Yaşın:15
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):2 aydır oynuyodum bıraktım sonra yenıden başladın
Sunucumuzu beğeniyor musun?:Evet
Sence bu sunucu gelişir mi?:Gelişir
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır):Evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:Sorumluluk sahıbı ve yetenek gerekterıyo
Kendin hakkında eklemek istediklerin:Başka sw lerde 2 mod 4 rehberlık 1 mimarlik aldım Deneyımlıyım
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir):ŁŒŘĐ#4376

POFCC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsmin: Ömer
Nickin: POFCC
Yaşın: 16
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): 2 Ay 5 Gün
Sunucumuzu beğeniyor musun?: Evet
Sence bu sunucu gelişir mi?:Sunucu Gayet güzel ve gelişir
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): Hayır ama öğrenebilirim
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: Yetkili olmak bana oyunda aktif kalıp Herkese Yardım etmek anlamına geliyor
Kendin hakkında eklemek istediklerin: Sunucu da 2-3 saat aktif kalabilirim (Sınavlarım olmazsa)
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): Omer#9956