FAGGIO

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmin:Eyuphan Nickin:FAGGIO Yaşın:15 Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):yeniyim ama faction açılınca oynıcam Sunucumuzu beğeniyor musun?:evet Sence bu sunucu gelişir mi?:evet Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır):evet Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:yetkili olunca oyna yeni başlayanlara yardım amaçlı olmak istiyorum yardım etmeyi seviyorum yardım ettim kişiler bana teşekkürler ya da sağol dedinde bile mutlu oluyorum rehber olmayı seviyorum . Kendin hakkında eklemek istediklerin:faction inş açılırsa onun için başvurucaktım 5yıllık faction bilgim var rehberlikte sunucuyu geliştirmek için elimden geleni yapıcam liseliyim 10.sınıfım Discord adresin(yanlış verenler direk elenir)::FAGGIO#2124

KartalMJR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsmin: Göktan
Nickin: KartalMJR
Yaşın: 17
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): 1 Hafta
Sunucumuzu beğeniyor musun?: Evet.
Sence bu sunucu gelişir mi?: Güçlü bir yönetim ekibi ile sağlanabileceğini düşünüyorum.
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): Evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: Yetkili olmak, insanların yaşadığı sorunlarına çözüm bularak onlara bu sunucuyu sevdirmektir. Üst bir yetkilinin görevi ise sunucunun rahat oynanılabilir olması için yaşanılan bug (hata)'ların çözümlenmesi için yardımcı olmaktır. Kısacası yetkili olmak, tüm sunucunun hatalarını ve sorunlarını gidermektir.
Kendin hakkında eklemek istediklerin: İyi seviyede İngilizce bilir/konuşabilirim. Erasmus+ öğrencisiyim. 2 defa staj için yurtdışına çıktım. Birçok sunucuda ve oyunda yöneticilik/adminlik yaptım. Şu anda minecraft üzerinde yazın inaktifliğim nedeniyle herhangi bir yöneticiliğim bulunmamaktadır.
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): Göktan#6940

Baturlasukhj

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İsmin: Aytuğ Kömeç
Nickin:_BaronNashor
Yaşın:16
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):Daha yeni başladım sunucunuza :)
Sunucumuzu beğeniyor musun?:şuanlık evet
Sence bu sunucu gelişir mi?:bence çok güzel yerlere gelir
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır):evet biliyorum
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:yetkili olmaktan çok ben insanlara yardım etmek için yetkili oluyorum yani hava atmak için değilde yeni arkadaşlar yeni oyuncular kazanmak için yetkili oluyorum ben o yüzden yardım ettiğim içinse çok mutlu oluyorum
Kendin hakkında eklemek istediklerin:kendi hakkımda eklemek istediklerim yetki olarak moderatör olarak başvurmak istiyorum ve diğer oyunculara yardım etmeyi seviyorum bu kadar teşekkür ederim
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir):_BaronNashor#8703

ZediaphBack

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar alımlar hala devam etmektedir sunucumuzda oynayan kişilere öncelik veriyoruz başvurulara bakıyorum bazı arkadaşlar başvurmak için başvurmuş oynayan ve aktif kişilere öncelik veriyoruz her zaman
başvuran kişilere teşekkürler

JeoN

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmin:Eyüpcan
Nickin:JeoN
Yaşın:17
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):Daha Yeniyim 1 Gün Felan Oldu
Sunucumuzu beğeniyor musun?:Evet Sunucunuz Güzel.
Sence bu sunucu gelişir mi?:Tabikide Suan Ki Sunucu Bile Güzel Ama Sunucu Üzerinde Çalışılırsa Gelişebilecek Bir Sunucu.
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır):evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:Yetkili Olmak Bir Sorumluluk Gerekçesidir. Server ile ilgilenmemiz lazım oyunculara ilgi göstermemiz lazım oyunculara örnek bir yetkili olunursa sunucu o kadar online ceker.
Kendin hakkında eklemek istediklerin:Ben Minecraftı 3 Senedir Oynuyorum 23 sunucuya yakın server'da yetkili oldum kendimden eminim yetkili alınırsam server ile ilgilenirim 7/24 Aktif oyuncuyum :) Sunucunuzda Başarılar Dilerim Ekibinize Alırsanız Memnun Kalırım
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): ♕☯☯♕#6330 Discord Adresim

xekefekxma

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsmin:efe
Nickin:ekefek
Yaşın:13(sesim yaşıma göre ince)
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):1 ay önce başladım sonra ara verdim
Sunucumuzu beğeniyor musun?:Tabikide evet :D
Sence bu sunucu gelişir mi?:Sunucunu Gelişmesi için elimden geleni yaparım
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır):az çok
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:Ben Yetkili olduğumda Kendimi oyunculardan üstün kılmam bu dünyada herkes eşittir
Kendin hakkında eklemek istediklerin:
Discord adresin(yanlış verenler direk
Rekt amma bellaㄙ#3120

Yaşım küçük diye almassınız ama ben farkındalık yapma istiyorum ::::::s

Son düzenleme:

CK_LasT

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmin: CEMAL
Nickin: CK_LasT
Yaşın: 24
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun 4 hafta sanırım
Sunucumuzu beğeniyor musun?: evet
Sence bu sunucu gelişir mi?: gelişir çok güzel buildler var. Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? evet: Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: kurallara uyulması gerekildiğini, kimseye güvenilir olma, burası ekmek parası hiç kimseye acıma, .Kendin hakkında eklemek istediklerin: eskiden kuruculuk yapardım. neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum. sabah 8 akşam 7:30 kadar açık oluyorum serverımı kapamıştım okul sebebiyle. işe başladık böyle.. panelle uğraşasım gelmedi.
Discord adresin :
CK_LasT

DarkV_TR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 136970

- Royal Craft Network Yetkili Başvuru Forumu -

Kod:
İsmin:
Nickin:
Yaşın:
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):
Sunucumuzu beğeniyor musun?:
Sence bu sunucu gelişir mi?:
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır):
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir):

Yetkili alımlarına başvuru yapmak için tek yapmanız gereken üst kısımda bulunan formu kopyala yapıştır yaparak kendinize uygun bir şekilde doldurarak bu konuya yanıt vermenizdir. En alt kısımda mesaj yazmanız için bölüm bulunmaktadır o paneli kullanarak sunucumuzun alımlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yapılan başvurular sürekli incelenmektedir günlük olarak takip ediliyor yetkili olmaya uygun görülen kişiye discord adresi üzerinden ulaşılacağı için lütfen discord adresinizi yanlış vermeyin.

Yetkilide aradığımız özellikler

- Aktif discord kullanıcısı (Discord üzerinden haberleşiyoruz ve gelişmeler discorddan yapılıyor bu yüzden önemli)
- Saygılı ve olgun birey
- Sunucu kurallarına hakim
- Sunucumuzda sohbette aktif olması​
İsmin:Necip
Nickin:DarkV_TR
Yaşın:15
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):2ay
Sunucumuzu beğeniyor musun?:tabikide evet
Sence bu sunucu gelişir mi?:bence gelişir
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:oyuncularla İlgilenmek Oyunculara komutları öğretmek Herkezın oyunda iyi geçinmesını sağlamak Oyunu Bilmeyı öğretmek
Kendin hakkında eklemek istediklerin:Benım Başka Swlerde Deneyımım Var Modluk ve Rehberlık Yaptım Başka Swlerde
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir):Necip{DarkV_TR}#0132

Başvurularda incelenen en önemli madde sunucuda aktiflik cidden yetkili olmak isteyen bir kişi zaten o sunucuda oynuyordur ve aktiftir yani kısaca hak ediyordur.

Yetki istenmez hak edilir! ne duruyorsun sende yetkini hak et ve bizimle yüksel!

Sunucumuzda bulunan yetkililerimiz sürekli yükselmektedir bu yükseliş tamamen kişinin karakterine hal hareketlerine bağlıdır.
Asistan - Rehber - BilgeRehber - TestMod - Mod - Admin - Genel Admin

şeklinde yükselebilirsiniz.

Ayrıca sunucumuza kayıt olan herkes Kullanıcı sözleşmemizi okumuş ve kabul etmiş sayılır sitemizden ulaşabilirsiniz.

Royal Craft @2019 Copyright Powered by Batihost​
Discord üzerinden iletişime geçildi.

ByDieDRaGoN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsmin:Yağız
Nickin:ByDieDRaGoN
Yaşın:17
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):Sunucu açıldıktan 1 hafta sonra(Ara verdiğm oldu)
Sunucumuzu beğeniyor musun?:Beğeniyorum
Sence bu sunucu gelişir mi?:Tabikide gelişir kadroya çok güveniyorum
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:Yetkili olmak server ve oyuncuyla ilgilenmekteddir ve bu yeteneğin bende olduğunu düşünüyoru(Eski asistanim zaten)
Kendin hakkında eklemek istediklerin: Bu aralar plugin işlerine baş
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir):ByDieDRaGoN-Yağız#9345

alontv123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsmin: Seyfettin
Nickin: alontv123
Yaşın:15
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):yaklaşık 2.5 ay
Sunucumuzu beğeniyor musun?:tabi ki de beğeniyorum hatta en çok sevdiğim server
Sence bu sunucu gelişir mi?:sadece skyblock dışında diğer oyunlarda gelirse gayet iyi yerlere gelir.
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:yetkili olmak benim için öyle artislik değil de yardımcı olmak ilk başladığımda yetkililer yardım etmişti şimdi ben yeni başlayanlara yardım etmek istiyorum.
Kendin hakkında eklemek istediklerin: Saygılı ve dürüst biriyim.
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): S3YFO #8665
Royal Craft dc deki adım alontv123

KralMuratt61

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmin: Murat
Nickin: KralMuratt61
Yaşın: 18
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): 4Aydır
Sunucumuzu beğeniyor musun?: Tabikide
Sence bu sunucu gelişir mi?: Her türlü gelişir zaten gelişiyorda gördüğüm kadarıyla.
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: Sorumluluk Üstlenmek üyelerle ilgilenmek anlamını taşıyor.
Kendin hakkında eklemek istediklerin: Youtube Kanalım var... Hafta için aktifliğim ortalama 1-2 saat hafta sonu 5-6 saat arası değişiyor kendime güveniyorum ve yapabileceğimi biliyorum teşekkürler...

Son düzenleme:

Mackoz

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Kod:
İsmin:
Nickin:
Yaşın:
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):
Sunucumuzu beğeniyor musun?:
Sence bu sunucu gelişir mi?:
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır):
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:

Yetkili alımlarına başvuru yapmak için tek yapmanız gereken üst kısımda bulunan formu kopyala yapıştır yaparak kendinize uygun bir şekilde doldurarak bu konuya yanıt vermenizdir. En alt kısımda mesaj yazmanız için bölüm bulunmaktadır o paneli kullanarak sunucumuzun alımlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yapılan başvurular sürekli incelenmektedir günlük olarak takip ediliyor yetkili olmaya uygun görülen kişiye discord adresi üzerinden ulaşılacağı için lütfen discord adresinizi yanlış vermeyin.

Yetkilide aradığımız özellikler

- Aktif discord kullanıcısı (Discord üzerinden haberleşiyoruz ve gelişmeler discorddan yapılıyor bu yüzden önemli)
- Saygılı ve olgun birey
- Sunucu kurallarına hakim
- Sunucumuzda sohbette aktif olması

Başvurularda incelenen en önemli madde sunucuda aktiflik cidden yetkili olmak isteyen bir kişi zaten o sunucuda oynuyordur ve aktiftir yani kısaca hak ediyordur.

Yetki istenmez hak edilir! ne duruyorsun sende yetkini hak et ve bizimle yüksel!

Sunucumuzda bulunan yetkililerimiz sürekli yükselmektedir bu yükseliş tamamen kişinin karakterine hal hareketlerine bağlıdır.
Asistan - Rehber - BilgeRehber - TestMod - Mod - Admin - Genel Admin

şeklinde yükselebilirsiniz.

Ayrıca sunucumuza kayıt olan herkes Kullanıcı sözleşmemizi okumuş ve kabul etmiş sayılır sitemizden ulaşabilirsiniz.

Royal Craft @2019 Copyright Powered by Batihost​

Kod:
İsmin:Adnan
Nickin:Mackoz
Yaşın:11
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):1 ay(tam bilmiom
Sunucumuzu beğeniyor musun?:evet
Sence bu sunucu gelişir mi?:evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:yetkili olursam serverda fazla küfür argo olmaz 
Kendin hakkında eklemek istediklerin:pazartesi salı çar per giremiom pc yasak
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir):Mackoz#2725
Kod:

ByArtemis01

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmin:Furkan
Nickin:Irony
Yaşın:21
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):4-5 ay
Sunucumuzu beğeniyor musun?:Evet