Feodev

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmin: Melih
Nickin: Feodev
Yaşın: 18
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): Bir hafta sayılabilir.
Sunucumuzu beğeniyor musun?: Evet
Sence bu sunucu gelişir mi?: Eğer pluginler göz ve insanı yormuyacak şekillere getirilirse öyle. Mesela çakma lobi kötü durumda, her taraf simsiyah düşüyorsun öyle ve her sunucuya girişte iki kere tıklama zorunluluğu.
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): Hayır ama göz atarsam niye öğrenmeyeyim
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: Ben sunucunun oynayış kısmından daha çok işleyiş kısmıyla ilgilendiğimden dolayı benim için yetkili olmak serverin pluginlerinin sıkıntısız ve göze güzel görünümüdür.
Kendin hakkında eklemek istediklerin: Ben skripter ve pluginerlık yapmak istiyorum.
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): </> Feodev <\>#3034

WinEr_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsmin: Mehmet Nickin: LevendSaid Yaşın: 16 Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): 5 ay Sunucumuzu beğeniyor musun?: evt Sence bu sunucu gelişir mi?: evt Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): tabki Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: aile olmayı ifade ediyor Kendin hakkında eklemek istediklerin: şu an kafamda bir şey yok Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): mehmet bu değişmez#9180

DarkSad

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsmin: Arda
Nickin: DarkSad
Yaşın: 17
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): 1 hafta
Sunucumuzu beğeniyor musun?: Güzel ve başarılı bir sunucu.
Sence bu sunucu gelişir mi?: Diğer sunucuların aksine yeni oyunlar ekleyerek büyük sunucular arasına girebilir.
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): Evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: Yetkili olmak, oyuncular arasında bilgi ve belirli bir yetkiye sahip olan, gerekli olgunluğa ve yeteneği olan bir sunucu yöneticisi. Tabi benim için bir anlamı var o da başarı.
Kendin hakkında eklemek istediklerin: Pek eklemek istediğim bir şey yok.
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): DarkSad#7914

Aerify

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsmin: serdar
Nickin: xSerdar
Yaşın: 17
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): 1 hafta
Sunucumuzu beğeniyor musun?: evet
Sence bu sunucu gelişir mi?: Yetkililer Tam Oldugunda Gelisir
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): Evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: bisey ifade etmiyor oyuncular neyse bende oyum
Kendin hakkında eklemek istediklerin: İnşallah Alınırım :)
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): ★ Đ₳Ɽq ₰ > ▲Death Anthem δ#9939

SKPANZEHIR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmin:onur
Nickin:pANZEHIR
Yaşın:16
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):2 Ay
Sunucumuzu beğeniyor musun?:Bİr cok server gezdim yetkili bile oldum ama Bu server başka hiç birisine değişmem tabii ki
Sence bu sunucu gelişir mi?: Elimizden Gelen Maddi ve Manevi desteği yaparsak ve yapıcazda Elbette gelişicek :)
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: Serverimize Yeni katılan insanlara birşeyler ögretmek birşeyleri göstermek cok anlam katıyor
Kendin hakkında eklemek istediklerin:Kendim Hakkında eklemek istediğim şu varki ben bu servere maddi ve manevi her zaman destkek cıkıcagımı bilin hep yanınızdayım royalcraft ailesi secilsemde secilmesemde sonuna kadar elimden gelen herşeyi yapıcam Teşekkürler .
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): PANZEHIR#1145

Thargon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsmin: Samet
Nickin : PrimeTR
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):Önceden oynuyordum tekrar başladım
Sunucumuzu beğeniyor musun?:tabii ki
Sence bu sunucu gelişir mi?:tabii ki her engeli aşarak
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır):Evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:Büyük bir anlamı var, önceden de yetkiliydim ve oyuncularla ilgilenmek güzel bir şey
Kendin hakkında eklemek istediklerin:Yok
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): Samet#7430​

xBaranReiZzz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmin:Baran
Nickin:xBaranReiZzz
Yaşın:14
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):tam olarak size net bir gün söyleyemem ama 1,5 ay olmuştur
Sunucumuzu beğeniyor musun?:çok sevdiğim bir sunucu skybloğu bana sevdirdi emek olunca daha zevkli bu yüzden beğeniyorum
Sence bu sunucu gelişir mi?:evet hedefimiz yüksek olmalı
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır):evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:yetkili olmak güzel bir şey herkes ister ben yetkiliyim filan der ama ben düzeni sağlamak insanlara daha güzel bir hizmet vermek için uğraşırım
Kendin hakkında eklemek istediklerin:kendimin sizlere karşı ve oyunculara karşı iyi hizmet verebileceğimi düşünüyorum ve önceden skyblock serverlerinde rehberlik yapmışlığım vardır
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir):BaranReyiZzzz#2112

Ziyaakdemir

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 136970

- Royal Craft Network Yetkili Başvuru Forumu -

Kod:
İsmin:
Nickin:
Yaşın:
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):
Sunucumuzu beğeniyor musun?:
Sence bu sunucu gelişir mi?:
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır):
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:
Kendin hakkında eklemek istediklerin:
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir):

Yetkili alımlarına başvuru yapmak için tek yapmanız gereken üst kısımda bulunan formu kopyala yapıştır yaparak kendinize uygun bir şekilde doldurarak bu konuya yanıt vermenizdir. En alt kısımda mesaj yazmanız için bölüm bulunmaktadır o paneli kullanarak sunucumuzun alımlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yapılan başvurular sürekli incelenmektedir günlük olarak takip ediliyor yetkili olmaya uygun görülen kişiye discord adresi üzerinden ulaşılacağı için lütfen discord adresinizi yanlış vermeyin.

Yetkilide aradığımız özellikler

- Aktif discord kullanıcısı (Discord üzerinden haberleşiyoruz ve gelişmeler discorddan yapılıyor bu yüzden önemli)
- Saygılı ve olgun birey
- Sunucu kurallarına hakim
- Sunucumuzda sohbette aktif olması

Başvurularda incelenen en önemli madde sunucuda aktiflik cidden yetkili olmak isteyen bir kişi zaten o sunucuda oynuyordur ve aktiftir yani kısaca hak ediyordur.

Yetki istenmez hak edilir! ne duruyorsun sende yetkini hak et ve bizimle yüksel!

Sunucumuzda bulunan yetkililerimiz sürekli yükselmektedir bu yükseliş tamamen kişinin karakterine hal hareketlerine bağlıdır.
Asistan - Rehber - BilgeRehber - TestMod - Mod - Admin - Genel Admin

şeklinde yükselebilirsiniz.

Ayrıca sunucumuza kayıt olan herkes Kullanıcı sözleşmemizi okumuş ve kabul etmiş sayılır sitemizden ulaşabilirsiniz.

Royal Craft @2019 Copyright Powered by Batihost​
İsmin:Ziya
Nickin:Ariad
Yaşın:15
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):1 aydır
Sunucumuzu beğeniyor musun?:evet
Sence bu sunucu gelişir mi?:hayır diyemiceme göre evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:sorumluluk sahibi
Kendin hakkında eklemek istediklerin:fazla bi özelligim yok
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir):ZamirZiya#2951

KaanBack

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmin: Yusuf Kaan
Nickin: KaanKing
Yaşın: 14
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):2 Ay
Sunucumuzu beğeniyor musun? Evet bence mükemmel bir sunucu, emek var bir kere çok beğeniyorum.
Sence bu sunucu gelişir mi?:Ben sunucuya geldiğimde zaten gelişmiş bir sunucuydu daha fakat çalışırsak iyi yerlere gelir
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: Daha önce hiçbir sunucuda yetkili olmadım. Tecrübeli değilim ama bana yardım ederseniz iyi bir yetkili olabilirim. Yetkili olmak benim için çok önemli çünkü sorumluluk sahibi olucam.
Kendin hakkında eklemek istediklerin: Sınavlarım olmadığı zaman olabildiğince aktif olurum. Eğer beni seçersiniz elimden geleni yaparım. İnşallah beni seçersiniz.
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): @k12tr#1262

Son düzenleme:

igoigoigo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsmin: ilyas
Nickin: igoigoigo
Yaşın: 15
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): 1.5 ay önce başladım 3yıl öncemi ne kaydolmuştum ama
Sunucumuzu beğeniyor musun?: he beğeniyorum :D
Sence bu sunucu gelişir mi?: ben bi daha aynı ip bulduğuma göre gelişiyor demektir
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır): evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?: sorumluluk diyim yazcak bir şey bulamadım
Kendin hakkında eklemek istediklerin: mutluyum
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): varım sw nin dc sinde zaten igoigoigo yum

Seyphan

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

İsmin:Ömer
Nickin:MaviSlime
Yaşın:14
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):(1gün/2hafta/0/0)
Sunucumuzu beğeniyor musun?:2 haftada uyku düzenim bozuldu :)
Sence bu sunucu gelişir mi?: Oyuncularla ilgilenilirse (ilgileniliyor) eğlenceli etkinlikler yapılırsa tabii ki Evet
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun?:Evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor? Sorumluluk+Oyuncularla ilgilenmek Aktif olmak en önemlisi Adil Olmak
Kendin hakkında eklemek istediklerin:pek bir yeteneğim yoktur fakat eğlenceli oldugumu samimi olduğumu düşünürüm hayatımda daha önce CSGO ve Cs 1.6 da yetkili oldum onlarda yönetim ekibi olarak oldu yani para vermeden sunucuyla ilgilenerek gelişerek oldum
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir) Seyphan 1453#3763

alontv123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsmin: Seyfettin
Nickin:alontv123
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl): 3 - 3.5 ay
Sunucumuzu beğeniyor musun?:Tabi ki beğenmesem bu kadar süredir oynamam (sıfırlamayla daha iyi oldu.)
Sence bu sunucu gelişir mi?: gelişir özellikle şu 1 haftadan sonra sıfırlama da geldi online arttı.
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:Her şey yetkili olsam herkese yardım etmeye çalışırım ederim de oyunu bilmeyenlere özellikle ve bundan mutlu olurum.
Kendin hakkında eklemek istediklerin: benlik bir şey yok sv iyi olsun yeter bu konuda dürüstüm
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): S3YFO #8665

TugaYilmaN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsmin:Tugay
Nickin:KozakHW
Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):5 Ay
Sunucumuzu beğeniyor musun?:Çok Beğendim Arkadaşlarımı Sunucunuza Davet ediyorum Beraber Keyifli Ortam Kuruyoruz
Sence bu sunucu gelişir mi?:oyuncuların İstekleri Ve Sizlerin Sunucuya Verdiğiniz Önem İle Gelişir
Sunucumuzun kurallarını biliyor musun? (evet/hayır):Evet
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:İlk Önce Heyecan :) Sonra Oyuncuların Sorunlarına Çözüm Bulma Anlamı İfade Ediyor
Kendin hakkında eklemek istediklerin:Aydınlıyım, Yardımseverim Çözüm Odaklıyım.
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir):TugaYilmaN#7949

ogulcan12s

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsmin: oğulcan
Nickin:FEONYT15
: Sunucumuzda ne kadar süredir oynuyorsun(gün/hafta/ay/yıl):5.5 ay
Sunucumuzu beğeniyor musun?:bu da sorumu çokkk
Sence bu sunucu gelişir mi?: dürüst olmak gerekirse gelişir
Yetkili olmak senin için ne anlam ifade ediyor?:yetkili olmak o sunucuya sahip çıkıp,elinden geleni yapmaktır...
Kendin hakkında eklemek istediklerin:çok fazla bir şey diyemem
Discord adresin(yanlış verenler direk elenir): #3966 Oğulcan