SALT SURVIVAL İÇİN GECECİ ARKADAŞLAR TOPLANSIN !

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ahmet ve Kutay kardeşlerim eklendiler. Akşam konuşmaya müsait olun toplu tanışma yapıyoruz genelde. Her yeni eklenen arkadaşta bi çoklu tanışma yapıyoruz kısadan...
Yalnız Tolga kardeşim skype'siz çok zor oluyor geçmişte yaşadık örnekleri. karmaşa ve kargaşa çıkıyor. birde serii olarak video çekme planlarım mevcut . Oyun içerisinde konuşmaya katılamayan adam olması hoş durmaz.
( www.youtube.com/yentibaba )

Diğer yandan akşamları sohbet muhabbet gırgır şamata döndürüyoruz . Sohbet ortamımız da on numara bizim.. Mahrum kalmanı istemem. Mic edin en kısa zamanda. 8 liralık bir şey al gitsin yani..

Son düzenleme:

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hoşgeldin aramıza değerli kardeşim

[DOUBLEPOST=1434212703,1429250073][/DOUBLEPOST]+ Güncel[DOUBLEPOST=1435903002][/DOUBLEPOST]
+ Güncel

Son düzenleme:

Tekno_Manyak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server ayarlayabilirim minecraftyenilikleri.nitrado.net(kendimin)

17 Yaşındayım (Skype var)

Ayrıca editörlügünü yaptıgım bir facebook sayfası var.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server ayarlayabilirim minecraftyenilikleri.nitrado.net(kendimin)
17 Yaşındayım (Skype var)
Ayrıca editörlügünü yaptıgım bir facebook sayfası var.
Teşekkür ederim değerli kardeşim. Açıkçası hoşumuza gider böyle bir imkan. Server süremiz bittiği için şu anlık yenileme gerçekleştirememiştik. Video çekimleri de aksaklık gösteriyordu mc konusunda. İletişime geçelim istersen.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Önemli !!!

Skype'den Ekledikten sonra günlerce çevrimiçi olduğu halde bir tek kelime yazmayıp, hatta kendini bile tanıtmaya tenezzül etmeyen birçok kardeşimiz oluyor. Her eklediğim kişiyi özellikle 3gün bekliyorum. Yazmamaya devam ediyorsa siliyorum direkt. Skype'ını çöplük gibi kullananlardan değilim. Bu bi bilinsin öncelikle. Ekleme daveti gönderip 3 gün boyunca hiçbir yazı yazmayıp kendini tanıtmayacak derecede yoğun olan bir kişi , oyun oynamaya nasıl zaman ayırabilecek onuda merak ediyorum doğrusu.
Ricam şudurki lütfen skype üzerinden nedensiz yere beni eklemeyin değerli kardeşlerim.

Son düzenleme:

merryn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
katılabiliyormuyuz yaş 96 doğumluyum güncelmidir bu başlık sitede yeni sayılırım yani kullanmıyorum pekk :/

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
katılabiliyormuyuz yaş 96 doğumluyum güncelmidir bu başlık sitede yeni sayılırım yani kullanmıyorum pekk :/
Merhaba hoşgeldin. Konu güncel. Minecraft başta olmak üzere steam'den daha birçok oyunu oynuyoruz. Oyun grubuyuz. Bu konu için 18 yaş sınırımız mevcuttu fakat kardeşin için uygun olan farklı bi ikinci grubumuz da mevcut. Yaşı daha küçük kardeşlerimiz için açmıştık, fakat yinede ayrı gayrı olmayın diye siz abla kardeş takılabilirsiniz aynı anda aynı ortamda. İletişim bilgilerini ortadan yazmaki rahatsızlık verilmesin sana. İletişim için Steam yada Skype üzerinden kardeşinin hesabı ile eklersen iyi olur. Belli başlı konu ve kuralları aktarabilirim sana. Konuşma zorunluluğu mevcut idi fakat istisna yapabiliriz istemediğin taktirde. Bu sıkıntı olmayacaktır. Beğenirseniz devam edersiniz takılmaya. birlikte oyun oynamaktan memnun oluruz. İyi eğlenceler.

Son düzenleme:

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel[DOUBLEPOST=1437645433,1437288536][/DOUBLEPOST]Güncel

lkanlivurucu

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşlerim cidden sarmaz, sizin açınızdan diyorum ben, sıkılırsınız.. Çünkü bizde en küçüğümüz 21 yaşında en büyüğümüz 30 yaşında. 14-15 gerçekten sıkıntı olur, sizin açınızdan da diyorum. Keşke ben sizin yaşlarda olsam, o kadar çok ilan varki o yaşlarda grup olmak isteyenler var forumda. Dolu hattâ..
ben 14 yaşındayım cs de rc açarak 18 30 yaş arasıydı benide çok severlerdi abilerimiz