Sanal-Buyucu - Büyü evrenine katılmaya Hazır mısın ? HP-Fantastic Beast Konsepti

Zerozerito14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herkesi tek bir lidermi yönetecek yoksa ırkların ayrı ayrı liderleri olacak mı? Fantastik uydurma karakterler gelecekmi?

HocinaRous

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Birkaç sabit ırk dışında kendi ırklarımızı yaratacağız tabi anket gibi birşeye tutulacak beğenirseniz olucak.
Cak caka cak cak :Ddaksdska

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu anlatımı çok güzel olmuş.Başarılar efenim!

HocinaRous

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ekibim dağıldı sıfırdan ekip kurmak istiyorum. Sunucunun aksaklığa uğraması benim yüzümden değil. Herkes saldı mesaj atıyorum her hafta sonu çalışıyorduk ne oldu diye hiç biri cevap vermiyor ortada kaldım öyle ama pes etmek yok. Eğer cidden gönüllü olarak yardım edebilecek kişiler var ise bana ulaşabilir mi ?
Bugün İçinde bomba bir haber yayınlayacağız.

Son düzenleme:

Zerozerito14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ekibim dağıldı sıfırdan ekip kurmak istiyorum. Sunucunun aksaklığa uğraması benim yüzümden değil. Herkes saldı mesaj atıyorum her hafta sonu çalışıyorduk ne oldu diye hiç biri cevap vermiyor ortada kaldım öyle ama pes etmek yok. Eğer cidden gönüllü olarak yardım edebilecek kişiler var ise bana ulaşabilir mi ?
Bugün İçinde bomba bir haber yayınlayacağız.
İlk mis gibi ekibin vardı HocinaRous efendi kendi egona yenik düşüp onları kovmasaydın her şey daha iyi olabilirdi :)

HocinaRous

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İlk mis gibi ekibin vardı HocinaRous efendi kendi egona yenik düşüp onları kovmasaydın her şey daha iyi olabilirdi :)
Yok kovmadım bir ara bazı sunuculardan cringe olayı yaşadık. Bu arada aramızda görmek isterim seni discordu biliyorsun.

HocinaRous

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arandaydım zaten, sen cinsiyetimi öğrenmek için zorla ses açtırana kadar.
Şöyle bir algı var oyun ortamlarında %95 erkek olduğu için herkes yazıyordu bu bizi kandırıyor vs vs cinsiyetini kullanıyor yanında rahat edemiyoruz eğer gerçektende kız sa belli etsin ona göre davranalım.Çünkü bir sürü Fake var. zaten seste açmadın kimse inanmadı. İnanmak zorundada değil.