SansarCraft.Keyubu.Com | Yeni Bir Efsanenin Doğuşuna Hazır Ol ! | Uçuş Bileti , Turbo , Kırık Kasa , Minyon , Para Çeki , Coin Sistemi Ve Dahası !

SansarBurak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
SansarCraft.Keyubu.Com
Oyun Sürümü
1.8 - 1.15
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Emek Skyblock
001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
2020-08-14_15.56.53.png
2020-08-14_15.58.00.png
2020-08-14_15.58.32.png

MrTugberkbaba

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serveri kıskanmayın beyler sw ye efsane dedik emeklerimiz gitti :D

Son düzenleme:

SansarBurak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
serverin kurucusu oyuncularin itemini çaliyor kendi adamina yardim ediyor hadi kg 1. olun
Sunucu P2W Değil Vip Bilgileri Ayarlanacak Editlenmediği İçin Öyle Ve Sunucuyu Beğenmediniz Diye Yan Hesaplarla Spam Atmanız Çok Yanlış.

MrTugberkbaba

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler Size şimdi sw yi anlatıyım swde ilk başta oynarsınız çok güzel bu yorumuma herkes katılcak oynarsınız sonra 15 golem sp yaparsınız ama hiçbir şey olmadan arkına laf atınca direk serverden ban atar bütün emeklerini başka kişiye atar :D siz anladınız beyler ben tavsiye etmiyorum sw yi

CrawLTR68

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu tam anlamıyla rezalet . itemlerimin alınması ve başka oyunculara eşit şekilde verilmesi. bu bir haksızlık .
sunucuyu tavsiye etmiyorum

SansarBurak

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Size şimdi sw yi anlatıyım swde ilk başta oynarsınız çok güzel bu yorumuma herkes katılcak oynarsınız sonra 15 golem sp yaparsınız ama hiçbir şey olmadan arkına laf atınca direk serverden ban atar bütün emeklerini başka kişiye atar :D siz anladınız beyler ben tavsiye etmiyorum sw yi
Sunucuda Küfür İsyan Sunucuya Vb. Hakaretten Yetkini Aldım Diye Böyle Yapıyorsun Yazık.