Sell All & Sell Hand

Gudiga61

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Ben Essentials Kullanmıyorum Ve Kullandığım Plugin Sell All Ve Sell Hand Çalıştırmıyor Bundan Dolayı Bir Skript İstiyorum itemlerin Fiyatlarını Ben Belirlemek İstiyorum Ve -/sell all Komutu Yazıldığında Oyuncuların Envanterindeki Eşyalar Benim Belirlediğim Fiyata satılması

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
hemen şimdi çok ufak bir şey yazıp atıyorum

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
kusura bakmayın yaparım dedim ama beynim yetmedi :D :cici: siz en iyisi essentials kullanın bence

Gudiga61

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kusura bakmayın yaparım dedim ama beynim yetmedi :D :cici: siz en iyisi essentials kullanın bence
ya Benimde Birazcık bilgim var ama ayarlayamadım Para komutum -/eco satış yapılınca envanterden alınacak ve ne kadar alındıysa o kadar para verilecek mantık bu ama kodlayamadım :( Essentials kullanabilsem hemen kullanıcam zaten

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ya Benimde Birazcık bilgim var ama ayarlayamadım Para komutum -/eco satış yapılınca envanterden alınacak ve ne kadar alındıysa o kadar para verilecek mantık bu ama kodlayamadım :( Essentials kullanabilsem hemen kullanıcam zaten
essentials özellikleri üzerinde değil de direk essentials üzerine yoğunlaşıp essentials kullansanız daha mantıklı ve kolay olmaz mı?

Gudiga61

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
essentials özellikleri üzerinde değil de direk essentials üzerine yoğunlaşıp essentials kullansanız daha mantıklı ve kolay olmaz mı?
ben essentials e benzer bi pl kullanıyorum ve o pl ler birbirine bağlı bi essentials ile yer değiştirsem herşeyi değiştirmek zorunda kalırım

na2000

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
22
Ruh hali
ben essentials e benzer bi pl kullanıyorum ve o pl ler birbirine bağlı bi essentials ile yer değiştirsem herşeyi değiştirmek zorunda kalırım
/sell ayarla [fiyat] diye bir komut yap elimizde tuttuğumuz eşyanın fiyatını girdiğimiz değer kadar ayarlasın.
(tüm fiyatları bir listeye topla)
/sell all yazdığımızda üstümüzdeki tüm eşyaları ve itemlar'ın fiyatlarını girdiğin listeyi looplasın.
Eğer looplanan item fiyat listesinde varsa o eşyayı silip belirlediğin fiyat kadar sana para eklesin.
Yani o kadar da karmaşık değil yapabilirsin bence.