Server ortaklıgından ayrıldım Konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oguzalpo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SERVERİ DEVRETTİM KONU KİLİT​

Son düzenleme:

Polis57

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok Güzel Server Cidden Çok Beğendim.Kurucular Normalde Full AFK Kalırken Burada Kurucular Her Oyuncu ile İlgileniyor.Ayrıca Oyuncuları Çok YardımSever Vipler Özellikle

LuciaLittle

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
server güzel köylü takas abartılmış 2 stack kırıktaşa 1 şeker 2 stack zümrüte 1 şeker veriyor bu birimler değiştirilmeli

manisto

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
bu arada buradaki kurucular moderatörler sw ile çok alakalı bi sorununuz olursa sorup kolayca cevap alabilirsiniz.

SinanDuman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server Kurucularının yaşları diğer serverlar gibi 15 17 değil o anlamda 25 30 yaşlarında yetişkin ve mantıklı bir oyuncu platformu oluşturulmuş epey iyi olmuş, server diğerlerine göre biraz zor o da çok iyi olmuş Gerçek bir Survival..

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzun çalışanları gerçekten çok ilgili bana tebrik etmek düşer.Moderetore söylediğim sunucunuzda açık var cümlesinden sonra ban yemek kadar güzel.

oguzalpo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzun çalışanları gerçekten çok ilgili bana tebrik etmek düşer.Moderetore söylediğim sunucunuzda açık var cümlesinden sonra ban yemek kadar güzel.
Biz Kimseye sebebsiz yere ban atmayız banlistimizin fotoğrafını burada paylaşabilirim Bir hata yapmışssınız ki ban yemişsiniz baltalamaya gelmeyin burayı

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz Kimseye sebebsiz yere ban atmayız banlistimizin fotoğrafını burada paylaşabilirim Bir hata yapmışssınız ki ban yemişsiniz baltalamaya gelmeyin burayı
Konuyumu baltalıyorum :D adam gibi modaretore dedimki açık var dedim ban yedim açığınızı pek takmıyormuşsunuz gibi :D

oguzalpo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bak serverde 428 kişi kayıtlı ban yeme listesinde 3 kişi var 1si reklamdan yedi kaldı geriye 2 demek ki hatanız varmış ? Varsa elinde kanıt bizim böyle boş yere attıgımız hakkında konuşabilirsin Milleti kandırma

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nedense konuya cevap verenlerin çoğu yeni doğmuş neden böyle acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...