Server ortaklıgından ayrıldım Konu kilit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Servere girip 2 dakika durdunuz ve birsürü sorun buldunuz tebrikler serverde şu an aktif 30 kişi oynuyor onlar sorun bulamıyor mu acaba ???
Teşekkürler, zaten makbul olan kısa sürede fazla iş başarmaktır, bana sorarsanız 5 nitelikli oyuncu bazen 30 hatta 60 oyuncuya bedel olabiliyor. Neyse daha mesajlarınıza cevap yazmayacağım, bir kez daha haklı olduğum münakaşayı terk ederek mükâfatımı bekliyorum.

Ebu Ümame (ra) anlatıyor: Resulullah (sav) buyurdular ki:

"Kim haksız olduğu bir münakaşayı terk ederse, kendisine cennetin kenarında bir ev kurulur. Haklı olduğu bir münakaşayı terkedene de cennetin ortasında bir ev kurulur. Kim de ahlakını güzelleştirirse, ona da cennetin en yüksek yerinde bir ev kurulur.”

(Tirmizi, Birr 58)

oguzalpo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler, zaten makbul olan kısa sürede fazla iş başarmaktır, bana sorarsanız 5 nitelikli oyuncu bazen 30 hatta 60 oyuncuya bedel olabiliyor. Neyse daha mesajlarınıza cevap yazmayacağım, bir kez daha haklı olduğum münakaşayı terk ederek mükâfatımı bekliyorum.

Ebu Ümame (ra) anlatıyor: Resulullah (sav) buyurdular ki:

"Kim haksız olduğu bir münakaşayı terk ederse, kendisine cennetin kenarında bir ev kurulur. Haklı olduğu bir münakaşayı terkedene de cennetin ortasında bir ev kurulur. Kim de ahlakını güzelleştirirse, ona da cennetin en yüksek yerinde bir ev kurulur.”

(Tirmizi, Birr 58)
Sağol Oyuncularımıza niteliksiz diyip ayet paylaşmakta baya mantıklı bir hareket olması gerek :) Kendinize Göre haklısınız evet Ama bize göre değilsiniz

s

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Ve Serverden Ayrılır "CeHeNNeM" :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...