Sinematik?

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, sunucum için bir sinematik çekmek istiyorum ancak bunu modsuz yapmak istiyorum. Shader vs. hazır. Sadece nasıl yapacağımı öğrenmem lazım. Modsuz yapabilirmiyim?

Sezy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Zaten modsuz yapılıyor sadece WorldEdit eklentisini yüklemen lazım.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
öncelikle bir schemathic yükleyiniz.
sonra world edit ve world guard eklentilerini sunucuzun pluginlerine atınız
reload atınız
ardından world edite giriniz
schematichs dosyasına
yüklediğiniziz schemathici atınız
oyunda /worldedit reload yazınız
ardından /schem list
ordan scheminizi seçin
ve
/schem load isim
hemen ardından boş bir araziye
//paste yazın
iyi forumlar

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Peki bu sinematik çekimini nasıl yapacağım? Böyle edit programında açman için? /cam start 1 falan yazıp hemen bandicamamı yumulacağım?

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki bu sinematik çekimini nasıl yapacağım? Böyle edit programında açman için? /cam start 1 falan yazıp hemen bandicamamı yumulacağım?
plugin için arkadaşın dediği gibi para ödemen lazım fakat modlu istiyorasn cam studio diye bir mod var kontrellere gidip cam studio menüsünü istediğin bir tuş yap ardından menüyü aç ordan tüm kamera ayarlarını yapabilirsin cam start dediğinde çekim başlayacak. çekimi bilgisayarına yüklemiyor çekim esnasında bir video programından kayıt almalısın
mod linki : http://mod-minecraft.net/camera-studio-mod/

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucun için tanıtım filmi çekeceksim sanırım.
Evet dediğin gibi olacak. Ancak bu plugin ile oyuna giren oyuncular da o sinematiği yaşayacaklar. Yani sen evden kaleye bir yol çizip bunu sinematiğe kaydettin. Oyuna giren oyuncu da evden kaleye o sinematiği yaşayacak.
Mod olmasın dediğini gördüm ama düz film çekeceksen CameraStudio modu işine yarayabilir.