Sıralama Problemi Yardım??

gel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar, ben sunucumda tabdaki sırlamanın büyükten küçüğe olmasını istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
Örneğin;
Kurucu oyundayken ilk sırada görünmesini veya vipler arasında ilk sırada, MVIP+'ın bir altı MVIP bir altı VIP+ gibi, yani taba basınca ilk alt alta vipler büyükten küçüğe olsun istiyorum bir kaç sunucuda gördüm bunu fakat nasıl yaptıklarını bilmiyorum. Büyük sunuculardan örnek verirsek CraftRise'da da var. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
server sürümünüzü yazmayı düşünüyormusunuz ?

Riaxetr

Şehit mi düştü asker? Cennet koktu da her yer..
En iyi cevaplar
0
NameTagEdit kullanıyorsanız SortPriority ile ayarlayabilirsin örnek kurucu 1 yaparsan en önde gözükecektir.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.12.2 kullanıyorum
Oke size tek bir plugin önereceğim bu pluginde çok fazla edit şansınız var hertürlü işinizi görecektir : TAB [1.8.x - 1.12.x]
Extra bir plugin kullanmanıza hiç gerek yok, Hem tabı hem oyuncu karakterleri üzerindeki yazıları birebir olarak değiştirecektir.
Config ayarındanda istediğiniz grupları istediğiniz sıraya koyabilirsiniz.

Shiryu

Sınırlı zihinlere, sınırsız güç vermek zordur.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oke size tek bir plugin önereceğim bu pluginde çok fazla edit şansınız var hertürlü işinizi görecektir : TAB [1.8.x - 1.12.x]
Extra bir plugin kullanmanıza hiç gerek yok, Hem tabı hem oyuncu karakterleri üzerindeki yazıları birebir olarak değiştirecektir.
Config ayarındanda istediğiniz grupları istediğiniz sıraya koyabilirsiniz.
Aynı özellik NametagEdit adlı eklentide de mevcut ve bence bu eklenti sizin attığınızdan daha kullanışlı.

successed

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynı özellik NametagEdit adlı eklentide de mevcut ve bence bu eklenti sizin attığınızdan daha kullanışlı.
Nte ile benim attığımı karşılaştırmanız bile bana göre çok çok saçma, kusura bakmayın lakin tab a addon ekleyebilen bir plugin ile sadece tab renklendirme için kullanılan plugini karşılaştırdınız.

Shiryu

Sınırlı zihinlere, sınırsız güç vermek zordur.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Nte ile benim attığımı karşılaştırmanız bile bana göre çok çok saçma, kusura bakmayın lakin tab a addon ekleyebilen bir plugin ile sadece tab renklendirme için kullanılan plugini karşılaştırdınız.
Öncelikle bahsettiğiniz eklentiyi daha önce görmedim ama biraz baktıktan sonra arkadaşın konusu için NTE'nin daha yararlı olacağını gördüm ve o yüzden böyle bir mesaj yazdım.