Sizce nasıl olmalı ? [Fikirlerinizi Merak Ediyorum]

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.Ben zRedDragon.Sunucum için haritalar yapacağım ancak aklıma fikir gelmiyor.Sizlerden fikir vermenizi isteyeceğim.Fikir istediğim konular şunlar
  • Sky Wars Lobisi
  • Mini Games Lobisi
  • Sky Block Lobisi
  • Uçan adaları nasıl daha da doğallaştırabiliriz
  • Ana Lobi
Sizlerden fikir istediğim konular bunlar.Fikirlerini sunacak olan herkese teşekkür ederim :)

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunun kaliteli olmasını istiyorsan , Amatör isen build konusunda kendin yapma derim başka kişilere belirli ücret karşılığında yaptır.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sen önce bir skype gel zRedDragon....
Konu için de sky wars lobisini havada yap ada gibi birleştir böyle köprüler ile skywarsı andırır.
MiniGames lobisini yarısını kardan yarısını tntden falan yap.
SkyBlock da ada olsun.

EnchantedAA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucunun kaliteli olmasını istiyorsan , Amatör isen build konusunda kendin yapma derim başka kişilere belirli ücret karşılığında yaptır.
Yani şunu anlamıyorum,insanlar neden bu kadar açgözlü?
Yani bu olayın oyunda olmasını geçtim içinizde hiç "yardımsever" diye bir kavram kalmadı mı?

Yazık,cidden yazık.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Yani şunu anlamıyorum,insanlar neden bu kadar açgözlü?
Yani bu olayın oyunda olmasını geçtim içinizde hiç "yardımsever" diye bir kavram kalmadı mı?

Yazık,cidden yazık.
Arkadas kendi düsünceleri yönünde fikrini belirtmis, dediğinin açgözlülük ve yardımseverlik ile alakası nedir?

EnchantedAA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadas kendi düsünceleri yönünde fikrini belirtmis, dediğinin açgözlülük ve yardımseverlik ile alakası nedir?
"başka kişilere belirli ücret karşılığında yaptır"
Bir düşünce veya fikir olduğunu zannetmiyorum.
Bu cümleden çıkaracağımız şey,kimsenin bu işi parasız yapamayacağını söylüyor.
Yorumcuya lafım yok,insanlara lafım var.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Haklısın.Belki o adam parayla yaptır dediğinde kendisine yönlendirecek parayla yapıcak ? Her şey para olmuş bu dünyada.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Build konusunda amatör isen yaptır diyor yalnız. Bende az cok katılıyorum diyebilirim, arkadas kendi deneyimlerine görede söylüyor olabilir. Belki sunucu acmıstır cok güzel özelliklere sahiptir ama buildten kaybediyodur. Ayrıca belki bilmeyenler vardır bu dünyada her şey paradır ister katılın ister katılmayın. Yapıcak birsey yok ama düzen böyle. Paran varsa Mineplex sunucusunu bile ister legal ister illegal bünyene gecirebilirsin, kısaca evet hersey para sayılır.

EnchantedAA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Build konusunda amatör isen yaptır diyor yalnız. Bende az cok katılıyorum diyebilirim, arkadas kendi deneyimlerine görede söylüyor olabilir. Belki sunucu acmıstır cok güzel özelliklere sahiptir ama buildten kaybediyodur. Ayrıca belki bilmeyenler vardır bu dünyada her şey paradır ister katılın ister katılmayın. Yapıcak birsey yok ama düzen böyle. Paran varsa Mineplex sunucusunu bile ister legal ister illegal bünyene gecirebilirsin, kısaca evet hersey para sayılır.
Yaptırmak için para almana gerek yok sonuçta bu bir OYUN.Gerçek dünyada anlarım fakat oyunlarda...
İnsanlar gerçekten kendi sonlarını bir masa süsler gibi hazırlıyor.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
@EnchantedAA prim yapmana lüzum yok eğer yapmıyorsanda türkçeni geliştirmeni dileğiyle.

"Sunucunun kaliteli olmasını istiyorsan , Amatör isen build konusunda kendin yapma derim başka kişilere belirli ücret karşılığında yaptır."

"Sunucunun kaliteli olmasını istiyorsan" = Düşünce
"Amatör isen build konusunda kendin yapma derim" = Öneri

EnchantedAA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@EnchantedAA prim yapmana lüzum yok eğer yapmıyorsanda türkçeni geliştirmeni dileğiyle.

"Sunucunun kaliteli olmasını istiyorsan , Amatör isen build konusunda kendin yapma derim başka kişilere belirli ücret karşılığında yaptır."

"Sunucunun kaliteli olmasını istiyorsan" = Düşünce
"Amatör isen build konusunda kendin yapma derim" = Öneri
Ne demek istediğini anlamadım?
Kaliteli işler yapan insanlar sadece parayla mı çalışıyor?
Ben "belirli ücret" konusunda konuşuyorum.Neyden bahsetiyon gardaş?

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Sanırım kaliteli map yapan arkadasları tanıyosun, cağır onları ozaman. Arkadasın tüm sunucusundaki mapları ücretsiz kaliteli sekilde yapsınlar. Arkadasta öpücük atsın. Bekliyorum.

WhisperB

Whisper NETWORK
En iyi cevaplar
0
Evet o insan emeğinin karşılığını alıyor. Bence ücret ödemek oldukça doğal bir yöntem. Neticede saatlerini harcıyor o insan.

Not: Düşüncene saygı duyuyorum. Ama düşüncelerin baya saçma geldi.

EnchantedAA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Terbiyeni takın ve düzgün konus. Açtığın konuda saygıdan bahsetmekle olmuyor, herkezin düşüncelerine saygı duymak zorundasın. Tartısmada kızıp saygısızca hakaret edemezsin.
Sanki oturduğun yerden yardım ediyomusunda neden para alsın diyosun, yahu sanane? Gıcık ol yada olma map yapan adam sanamı sorucak bunu? Fazla uzatıyosun arkadas bi öneride bulunmus çok gıcık oluyosan adam bulursun ona öpücük atar adamın maplarını yaptırırsın.
Terbiye ve düzgün konuşmak.
Kafan kıt mı?* dedim çünkü gına geldi.

İnsanlar birkaç parmakla tonlarca para kazanıyor. Sen burda 3-5 kuruşun tartışmasını yapıyorsun :(
Neresini anlamıyorsunuz arkadaş?
Bir kaç parmakla tonlarca para kazanmak bir başarı değil.