Sizce nasıl olmalı ? [Fikirlerinizi Merak Ediyorum]

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Neyse arkadaşlar yani gerçekten saçma oyun ortamında eğlence için oyanırken birisinin bizden oyun oynamasını istiyoruz ve karşılığında para veriyoruz.
Buildi seven kişi çok şahane yapar,istemek yeterli...
Buildi yapan adamda oralara tak diye gelmiyor sonucta, yetenek hayalgücü istek uğraş çaba bunların doğrultusunda bir emek çıkarıyor ortaya vakit harcıyor, kendi içinde çelişiyosun üstte buildimi gelistirmem gerekiyor dedin. E demekki cok kolay değilmis diymi? A tusuna basınca tüm maplar tak tak olmuyormus diymi? Her nekadar "oyunda" olsa kimse kimse icin vaktini bos yere harcamaz. Ha madem sen açgözlü değilsin ve çok yardımseversin buyur öğren map yapmayı arkadasın tüm maplarını yap, yada tavsiyede bulunan kisilere bosuna bulasma.

-----
Bak tartısmadan konuyu unuttum görüyomusun. @zRedDragon bu maplarla içli dışlı olan çok profesyonel bi arkadasım skype'tan söyledi simdi.
Eğer klavyende birkaç tuşa basarsan sunucuda
  • Sky Wars Lobisi
  • Mini Games Lobisi
  • Sky Block Lobisi
  • Ana Lobi
  • Bunların hepsi tak diye oluyor.

Hsbas

Berk
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lütfen üslubuma ve konunun amacına dikkat ederek mesaj atalım...

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Terbiye ve düzgün konuşmak.
Kafan kıt mı?* dedim çünkü gına geldi.

Neresini anlamıyorsunuz arkadaş?
Bir kaç parmakla tonlarca para kazanmak bir başarı değil.
Tartışmayı devam ettirmek istemezdim ama bende düşüncemi yazayım.Notch 'ta klavyenin başına geçmiş javayı yapmış minecraftı yapıp satışa koymuş.Şimdi sen Notch'a bunu ücretsiz yapmalısın dersen adam yapar mı ? Neden çünkü emek vermiş.Aynı şekilde mimari konusuda böyle.(@Hsbas arkadaşı uyardığın için teşekkür ederim)
Bunun dışında olarak
Microsoft çalışanları hergün çalışarak yeni bir Windows sistemi çıkarıyor ama sen adamları onu bedava yapacaksın diye bağırsan ne fayda ? Adamlar yapmayacaktır çünkü birkaç parmaklarıyla tonla satır , kod yazıyorlar.

Son düzenleme:

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
"başka kişilere belirli ücret karşılığında yaptır"
Bir düşünce veya fikir olduğunu zannetmiyorum.
Bu cümleden çıkaracağımız şey,kimsenin bu işi parasız yapamayacağını söylüyor.
Yorumcuya lafım yok,insanlara lafım var.
Her emeğin Karşılğı vardır , Farkındaysan gel bana yaptır demedim biraz kör olmasaydın bunları anlayabilirdin Ama işte Boş konuşmakta üstünüze yok..

Farkındaysanız gel bana yaptır demedim bu cümleden ney anlıyorsunuz 'Belirli Ücret Karşılığında YAPTIR' Dedim orada bunu böyle anlamanız sizin boş boş konuşmanıza bağlarım bende. Ayrıca her emeğin karşığığ illa vardır ben build konusunu bilmiyorum bile profesyonel değilim bu işi yapanlar kaç saate yapıyor haberiniz varmı sizin ? günlerde alıyor.

EnchantedAA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Her emeğin Karşılğı vardır , Farkındaysan gel bana yaptır demedim biraz kör olmasaydın bunları anlayabilirdin Ama işte Boş konuşmakta üstünüze yok..

Farkındaysanız gel bana yaptır demedim bu cümleden ney anlıyorsunuz 'Belirli Ücret Karşılığında YAPTIR' Dedim orada bunu böyle anlamanız sizin boş boş konuşmanıza bağlarım bende. Ayrıca her emeğin karşığığ illa vardır ben build konusunu bilmiyorum bile profesyonel değilim bu işi yapanlar kaç saate yapıyor haberiniz varmı sizin ? günlerde alıyor.
Yorumcu sen oluyorsun yalnız?
Bunu böyle anlamanı neye bağlayayım bilemedim :C
Ayrıca build yapınca oyun oynamış olmuyor musun?
Build'i seven üzerine gider ve iyi olur.
Build yapmaktan sıkılan birisi builder bile olamaz.
Yaptığı işten keyif duyuyorsa ve zarara girmeyecekse neden para alsın ki?
Sonuçta bu bir oyun,zaten oyunu keyif aldığımız için oynamıyor muyuz?
Adı üstünde oyun,iş dünyası değil.
Neyse bitirelim şu konuyu artık.

Son düzenleme:

ForcEmir

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumcu sen oluyorsun yalnız?
Bunu böyle anlamanı neye bağlayayım bilemedim :C
Ben onu o anlamda yazsaydım skypemi eklerdim gel yapayım derdim amacım arkadaşa yardımcı olmak kaliteli sunucu için Build Aşırı önemlidir 2 Blok koyup spawn yaparsan tutmaz. Göze hitap etmesi lazım...

EnchantedAA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben onu o anlamda yazsaydım skypemi eklerdim gel yapayım derdim amacım arkadaşa yardımcı olmak kaliteli sunucu için Build Aşırı önemlidir 2 Blok koyup spawn yaparsan tutmaz. Göze hitap etmesi lazım...
Tamam kardeşim,senle alakalı bir konu yok burada?
Ayrıca build yapınca oyun oynamış olmuyor musun?
Build'i seven üzerine gider ve iyi olur.
Build yapmaktan sıkılan birisi builder bile olamaz.
Yaptığı işten keyif duyuyorsa ve zarara girmeyecekse neden para alsın ki?
Sonuçta bu bir oyun,zaten oyunu keyif aldığımız için oynamıyor muyuz?
Adı üstünde oyun,iş dünyası değil.
Neyse bitirelim şu konuyu artık.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Yani şunu anlamıyorum,insanlar neden bu kadar açgözlü?
Yani bu olayın oyunda olmasını geçtim içinizde hiç "yardımsever" diye bir kavram kalmadı mı?

Yazık,cidden yazık.
Bir insan neden emek verdiği şey karşılığında hiç tanımadığı bir insandan para almasın? Ha aldı alan razı veren razı seni geren ne? Her neyse konunun yerinin yanlış olduğunu belirtmekle birlikte, devianart, tumblr, pinterest tarzı sitelere bir göz at. Çok yaratıcı çizimler görebilirsin. Onlara bak bir şeyler gelir aklına