Sizce ne yapmalıyım ?

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Sunucum için youtube veya twitchde reklam yaptirmak istiyorum ama sizce kimlere yazmaliyim ya da aranizda yapan varsa bana ulasabilir mi ?

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Öncelikle Şunu söyleyeyim, Buradan hiçbir Youtuber/Streammer in seni göreceğini sanmıyorum.
Bence Araştırmalısın uygun fiyatlı yaklaşık 10bin kişinin görüntüleyeceği bir Yayıncı yada Youtuberin senin işini göreceğini düşünüyorum.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Şunu söyleyeyim, Buradan hiçbir Youtuber/Streammer in seni göreceğini sanmıyorum.
Bence Araştırmalısın uygun fiyatlı yaklaşık 10bin kişinin görüntüleyeceği bir Yayıncı yada Youtuberin senin işini göreceğini düşünüyorum.
Ben de öyle düşünüyorum fakat hiç birini tanımıyorum ki. Tanıyanların yardımcı olmasını istemiştim.

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Bence şöyle yapmalısın; günlük yayın programlarına girerek sürekli yayın açan 3-4 kişiyi sürekli izlemeli ve onlarla konuşmalısın. 15-20 kişi oranında etki eder ve bunu ücretsiz yapabilirsin. Tabi kitleye sevdirme durumu var. Paralı olarakta son günlerde bilmiyorum ama bir aralar BAYDOKTOR vardı. Ama yüksek bir miktar diye düşünüyorum.