Sizce Neler Olmalı ? [Factions]

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İlginç mekanlar event'ler, quest'ler yapmaya çalışın.
Lapis koyun fakat günün sadece belli saatlerinde yenilensin.
Hileleri engelleyin.
Başarılar Furkan. :)

wasdefg

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim bunların mesajlarını boş ver,
Faction serverde olması gerekenler:
Olmaması.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Survival'in Faction Hali Olsun Marketi Hard Olsun Rank Olsun Hammadde Cart Curt Lapis Olmasın Pvp Rankları Olsun Sadece Faction Arası Pvp Olsun Özel Görevler Faction Geliştirme Görevleri Falan Olsun Cart Curt :p

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1-) Çoğu kişi lapis olsun ama yenilenme günde 1 kere olsun gibi iyi öneriler vermiş , şöyle bir şey yapabiliriz misal 1000 blok'luk lapis yeri yaparız günde 1 kere yenilenir yani bittiğinde yenilenmez 1 gün boyunca .
2-) 1.8 Hile yok zaten diye biliyorum varsada engellemeye çalışırız.
3-) 3 Adet boss düşünüyorum hepsi zor olacak.
4-) Crafting'lerde bağzı kolaylıklar olacak :D
5-) Tarımdan para kazanmak'tan bahsetmişsiniz (Ekleyeceğim)
6-) Her rütbeye ayrı hammadde yapabiliriz (Belki) , rütbeler kolay olmayacak kitleri vesayre.
7-) Tnt açık yapmamız mümkün aslında spawnlarda kapatırız sadece (Yapılabilir)
8-) Altın kürek istemişsiniz , factions da saçma olabilir (olumsuz)
9-) Açık arttırma yapılsınmı ? ( Teklife açık )
10-) Server zaten 1.8 ve üstü olacak 1.7 den giriş olmayacak.
11-) Vip büyük ihtimal olacak ama özellikleri abartılı olmayacak oyuncu ile arasındaki dengeyi bozmayacak şekilde olacak yani ne olursa olsun oyuncuyu ezemeyecek şekilde olacak.
Önerilerinizi Bekliyorum !

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-) Çoğu kişi lapis olsun ama yenilenme günde 1 kere olsun gibi iyi öneriler vermiş , şöyle bir şey yapabiliriz misal 1000 blok'luk lapis yeri yaparız günde 1 kere yenilenir yani bittiğinde yenilenmez 1 gün boyunca .
2-) 1.8 Hile yok zaten diye biliyorum varsada engellemeye çalışırız.
3-) 3 Adet boss düşünüyorum hepsi zor olacak.
4-) Crafting'lerde bağzı kolaylıklar olacak :D
5-) Tarımdan para kazanmak'tan bahsetmişsiniz (Ekleyeceğim)
6-) Her rütbeye ayrı hammadde yapabiliriz (Belki) , rütbeler kolay olmayacak kitleri vesayre.
7-) Tnt açık yapmamız mümkün aslında spawnlarda kapatırız sadece (Yapılabilir)
8-) Altın kürek istemişsiniz , factions da saçma olabilir (olumsuz)
9-) Açık arttırma yapılsınmı ? ( Teklife açık )
10-) Server zaten 1.8 ve üstü olacak 1.7 den giriş olmayacak.
11-) Vip büyük ihtimal olacak ama özellikleri abartılı olmayacak oyuncu ile arasındaki dengeyi bozmayacak şekilde olacak yani ne olursa olsun oyuncuyu ezemeyecek şekilde olacak.
Önerilerinizi Bekliyorum !
1.8 için Metro gibi hacklar var, açık arttırmayı da sormana gerek yok direk ekle

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Bence şöyle olmalı; 2 dünya olcak. Bir tanesinde sadece item kasıcaz, claim atamıyacaz,tnt patlatabilecez. Ve haftada bir gün map yenilencek
2. dünya ise hiç yenilenmiycek, klan kaleleri oraya yapılacak.
SonOyuncu'da böyleydi *

Ayrıca şu oyunda kazma yap madene gir olayından sıkıldım. Yeni crafting ekleyen pluginler koy

Myper

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence şöyle olmalı; 2 dünya olcak. Bir tanesinde sadece item kasıcaz, claim atamıyacaz,tnt patlatabilecez. Ve haftada bir gün map yenilencek
2. dünya ise hiç yenilenmiycek, klan kaleleri oraya yapılacak.
SonOyuncu'da böyleydi *

Ayrıca şu oyunda kazma yap madene gir olayından sıkıldım. Yeni crafting ekleyen pluginler koy
Yeni craftingler derken ne gibi mesela
Ben de bi kenara not alıyorum da bunları :p

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak şimdi
1 - Sunucuya giren biri sunucuyu kötülese dahi ona ban atma bıktım artık o tarz sunuculardan sunucuya gidip olmamış diyorum düzeltebilirsiniz adam ban atıyor anında.

2 - Lapis madeni olmamalı nedeni hem oyuncular oyundan sıkılır çünkü saatlerce Lapis kırıyorsun bu tarz bir sunucu zevkli olamaz diğer nedeni oyun inanılmaz basitleşir

3 - Spawndan sonra yollar yaptırabilirsin çünkü parayla aldık diyorsun spawndan sonra diğer bölgelere yollar yaptır uzun bir MMORPG gibi olsun eğlenceli olsun

4 - Vip tabii ki koyacaksın en doğal hakkın fakat Viplere gidip inanılmaz yükler verirsen insanlar sıkılır şunu yap örn değerli bir kılıç var çok değerli zor bulunuyor ama bulunuyor yani normal bir oyuncu Vip almadanda bulabilir bu kılıcı vip alan kişiye verebilirsin yani normal insanların üstüne geçmeden sadece daha basit yoldan almış olur.

5 - Boss olmazsa olmaz bence çeşitli bossları yenerek oyun zevkini tazerler insanlar.