Sizce Neler Olmalı ? [Factions]

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Reklam gibi olmasında *

Böyle /warp boss yazıp 1 saat boyunca zombiye dalmak hiç heyecan vermez açıkçası; mesela şu vidoamdaki gibi olsa çok daha iyi olabilir; bosu kendin çağırırsın,boss yardımcı küçük bosslar çağırır vs.
www.youtube.com/watch?v=24A4HCv7vTA

Direk link atıyorum reklam olarak geçmesin diye *

Son düzenleme:

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Reklam gibi olmasında *

Böyle /warp boss yazıp 1 saat boyunca zombiye dalmak hiç heyecan vermez açıkçası; mesela şu vidoamdaki gibi olsa çok daha iyi olabilir; bosu kendin çağırırsın,boss yardımcı küçük bosslar çağırır vs.
www.youtube.com/watch?v=24A4HCv7vTA

Direk link atıyorum reklam olarak geçmesin diye *
Ben ona benzer bir skript yapmıştım faction serverime koyacaktım ama mmorpg açmaya karar verdim. Mantığını anlatayım arkadaş isterse yapar.
Mesela bossun türü zombi olcak. Oyuncu zombileri keserek boss çağırma parçayı düşürecek belli bir şansla. Sonra 4 tane parçayı toplayınca örnek olarak /parçabirleştir yazacak ve adamdan 4 parça para ve level gidecek ve boss çağırma aletini adama verecek. Sonra adam aletle sağ tıklayınca tıkladığı yere boss spawnlancak. Bossa belirli özellikler ekleye bilirsiniz ben ekledim. Bossu kesince ilk önce kesin itemleri düşürttüm. Sonra belirli şansla Boss İtemi diye eşya düşürttüm. Sonra o eşyaya sağ tıklayınca bir chest menusu açılıyor oradan zombi bossundan elde edeceği itemler gözüküyor. Sonra fareyle itemin üstüne gelinde kaç tlye alabileceği filan yazıyor tıklayınca da eşya gidiyor yerinede tıkladığı boss itemi geliyor. tabii ki her boss itemi eşyasına 1 boss itemi verilecek.
Ben bunların hepsini kodladım gayette güzel oldu. O kadar üst düzey bilgiye de gerek yok. Mesela benim ilk skriptim buydu. 1-2 yerde yardım aldım o kadar.

emirmcgunes

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence soyle olsun
1-Lapis Asla Olmayacak Para Kasmasi Zor Olsun
2-Rutbe Olsun, En Son Rutbenin Maden Yerinde Komur Olsun
3-Boss Olsun Abartilmasin, Boss Cok Zor olsun Boss'u Kesince Protection II Set Gelsin
4-VIP'de Oyuncuların Zor Bulabilecegi Bir Item Olsun Yani VIP'ler VIP Alarak Kolay Yoldan Iteme Ulasabilsinler
5-Survival Games Olsun
6-Sunucu Minecraft'in En Yeni Surumu Olsun Mesela 1.8.7 De Cok Hack Oldugunu Dusunmuyorum

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bakın, bu konu altında sırf prim yapmak için doluşmuş anti lapisciler (!) var, lapissiz sunucu açtığın zaman bunlardan anca 2-3 tanesi gelir. Eğer sunucudan para kazanmak istiyorsan -12 yaşa hitap eden editli lapisli klişe sunuculardan aç

Sent from my iPhone using Tapatalk

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Bence soyle olsun
1-Lapis Asla Olmayacak Para Kasmasi Zor Olsun
2-Rutbe Olsun, En Son Rutbenin Maden Yerinde Komur Olsun
3-Boss Olsun Abartilmasin, Boss Cok Zor olsun Boss'u Kesince Protection II Set Gelsin
4-VIP'de Oyuncuların Zor Bulabilecegi Bir Item Olsun Yani VIP'ler VIP Alarak Kolay Yoldan Iteme Ulasabilsinler
5-Survival Games Olsun
6-Sunucu Minecraft'in En Yeni Surumu Olsun Mesela 1.8.7 De Cok Hack Oldugunu Dusunmuyorum
1.8.7 sürümlude olsa 1.8 tüm sürümler girebilecek ve hack var ama 1.8.7 de op sign gibi şeyler engelli buglari düzeltilmiş daha iyi olur

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lapis olayına birşeyler düşündük bakalım eylülde beğenecek misiniz :)
Önerilere açık konu +++

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence lapis,hammadde yerine değişik para kazanma stilleri bul.Örnek tarım yapsınlar.At satsınlar vb.
Viplere pek fazla özellik koyma yani elindekilerin kıymetini bilsinler.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hala fikirlerinizi bekliyoruz +[DOUBLEPOST=1436492240,1436313801][/DOUBLEPOST]Konu yeni fikirlere açık +

RookieJB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence Halada Normal faction Server gibi ac ama biraz bnm yapıyorum 1tane bakalım benimgi iyi olucakmı ? ama sana tavsiyem boyle gorevli valan olsun eglence oyunları yairşmalar olsun bende oyle mapları ayarlıyorum

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence Halada Normal faction Server gibi ac ama biraz bnm yapıyorum 1tane bakalım benimgi iyi olucakmı ? ama sana tavsiyem boyle gorevli valan olsun eglence oyunları yairşmalar olsun bende oyle mapları ayarlıyorum
Yazdığını tercüme edebilecek birisi var mı ?

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hala normal factionlar gibi aç ben de normal faction açıyorum bakalım iyi olacak mı ? eğlence oyunları ve görevler için map ayarlıyorum sen de yap
* Çevirebildiğim kadar çevirdim hatalar olabilir :D
Yardımın için sağol :D[DOUBLEPOST=1437758252,1436539573][/DOUBLEPOST]Güncel +