[Sk] Takım Skripti - Artık Takım Oluşturabilirsiniz ! - IDEAL SKRIPT

DeathLight

You tell me life isn't that hard.
En iyi cevaplar
0
Basit ama başarılı olmuş. Dediğim gibi skript bilgilerin derin fakat zor şeyleri yapmaya üşeniyorsun sanırsam :C

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.si Parmala felan hava tcak olsam 2000 tl yi çeker korum buraya
2.si Ben plugini Krumba yaptordı mve plugini bana yaptı hatası varsa sanane ne demek sen ne karşıyon hayırıdr ?
3.sü 10 tl ddiil 15 tl -_-
4.sü . Burayı terket...
Hava atacak olsam 2000 tlyi çeker koyarım buraya derken zaten hava atıyorsun, gereksiz insan görünümlü varlık seni

Sent from my iPhone using Tapatalk

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hava atacak olsam 2000 tlyi çeker koyarım buraya derken zaten hava atıyorsun, gereksiz insan görünümlü varlık seni

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gençler benim oyle bir amacım yok o parayıda anlımın teriyle kazanıyorum sizin bu çekememezlik nyie anlamadım ?

iZeckGH

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beni unutmaman çoh iyi.v2 gelirse şöyle şeyler yap derim. Bu zaten aynı faction plugini gibi. Sen buna otomatik takım savaşları yapabilirsin. Yani şöyle bir zaman verilsin o zamanda takım savaşları olur bunun ıçın belirli zamanda takım lideri komut yazar o komutu yazan takımda belirli istatikler var ise katılsınlar ve belirlediğimiz zamanda rastgele takımda oyuncuları arenaya alsın eğer diyelim yeterli oyuncu varsa alsın yoksa yedek takımlara baksında alsın. Sonra öldüre öldüre 1. olan takıma hediyeler verilsin.
Not: Fikir var icraat yoh.