Skin Yarışması - Oylama

Sizce Hangi Skin Kazanmalı?

• owen_1

Kullanılan: 19 14.1%
  • Mustafa1453

Kullanılan: 4 3.0%
  • Prospekt

Kullanılan: 9 6.7%
  • Skyplay789

Kullanılan: 1 0.7%
  • SmT287

• Hannabell

Kullanılan: 7 5.2%
  • AwzmDanny

• Caner58.

Kullanılan: 2 1.5%
  • redstonemanTR

Kullanılan: 3 2.2%
  • Ege.

Kullanılan: 21 15.6%
  • enes4fb

Kullanılan: 0 0.0%
  • Epic

Kullanılan: 5 3.7%
  • Epic_chest

• TheProfessional

• Cobra1290

• erenbulbul

Kullanılan: 11 8.1%
  • maruf61

Kullanılan: 27 20.0%
  • lowmand

Kullanılan: 6 4.4%
  • Laloww

• mehmetburak

Kullanılan: 2 1.5%
  • McSection

• Asigo64

• Kullanılan toplam oy
    135
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Nerelisiniz.?? Ben bizim buralarda hiç Ege diye birisini tanımamıştım...[DOUBLEPOST=1390064997,1390063874][/DOUBLEPOST]Yeaahh.. Birileri oy vermiş, 5 oldum.!!! Artık kazanamıyacağımı bilsem bile mutluyum.! Bir dahakinde kazanırız, olmassa birdahakinde, odamı olmadı birdahakinde...
Senin gibi hayattan umutlu arkadaşımızı bir de ben oy verip az da olsa sevindireyim bari :)
Ama sevincinin karşılığında biraz üzeyim, bir dahaki sefer diye bir şey olmayacak...

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Oy veren herkese tek tek tesekkur ederim :)

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
İnsanlari oylamaya katilmalari icin tesvik ettim :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yanlis anlamayin bana oy vermelerini deil yanlizca oy kullanmalarini istedim...

Frozenhero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimsenin burada bize laf söylemeye hakkı yok! Bir kere biz alıntı sayesinde o kadar oy almadık... Yetenekliyiz de aldık... Zaten cezamızı da gördük yarısmadan cıkarıldık, daha sizin laf söyleme hakkınız yok! Oy almıyorsa başkasının zevkine uymuyordur skininiz... Bunun acısını kimseden çıkaramazsınız!!!

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kimsenin burada bize laf söylemeye hakkı yok! Bir kere biz alıntı sayesinde o kadar oy almadık... Yetenekliyiz de aldık... Zaten cezamızı da gördük yarısmadan cıkarıldık, daha sizin laf söyleme hakkınız yok! Oy almıyorsa başkasının zevkine uymuyordur skininiz... Bunun acısını kimseden çıkaramazsınız!!!
Bunu kime hitaben yazdın?

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bana da bir olağanüstü gibi geldi, dün sıkıntıdan oylamalara bakıp duruyordum, bir anda 18'den 23'e çıktı. :S
Millet okuldan-dershaneden geldi :)

(Yonetimin istegi halinde hepsinin tek tek kanitlarini atabilirim...)

Son düzenleme:

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Yani bence şöyle bir haksızlık var, emeği geçmiş biri kılını kıpırdatmadan üyelerden oyunu bekliyor, çünkü oy aldırtmaya çalışsa bir olumsuz etki veya haksızlık olabileceğinin kanaatında. Diğer bir kısım ise sadece tanıdıklarından oy istemesiyle, emeği geçmiş birisinin oy sayısını geçiyor. Yani bizim burda tanıdıklarımız veya arkadaşlarımızın olmaması bizim bu yarışmayı kazanamayacağımız anlamına mı geliyor? Bu bence haksızlık, keşke bir kural olsaydı yapabileceklerimiz veya yapamayacaklarımız hakkında. Bunun varlığıyla herkes rahatça işini yapabilirdi. Ayrıca senin skype'dan görüştüğün kişilere 'yarışma varmış oy verin isterseniz' demenle zaten büyük bir olasılıkla sana oy vereceklerdir. Gidipte başka birisine oyladığını göremezsin. He bu yasak değildir denilirse bende bütün arkadaşlarımı çağırıp oy vermelerini isterim, kimse de karışamaz.

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım öncelikle burda haksızlık diye bir şey yok . burda kurallara skypeden çağıramazsn vs. bir şey denmemiş kendi kendine gelin güvey olma kuruntu yapma .
bende oyumu maruf61 e verdim .sebebi skini güzel . arkadaş çağırmakla alakası yok . yaptığınn farkı varmı ? yok herkes yapabiliyor . sonuçta adam arkadaşlarınıda çağırmış olsa . kuralların olmaması marufun suçu sayılmıyor. bunu kullanmamak senin hatan . bu konuda kimse bir şey yapamaz. sana demiyolar ordan arkadaşlarını çağırmıycaksın diye . bu yüzden kurallara dikkat etmelisin.[DOUBLEPOST=1390132821,1390132663][/DOUBLEPOST]Eğer mantıkende düşünürsen . arkadaşlarını çağırmama gibi bir şey olamaz. hiçbir forum yetkilisi tarafından kısıtlandırılmaz. öyle bir şey olmaz 50 kişi belirler beğenin arasından yaparlardı . dediğin şey saçmalık . sana burda kimse demiyor arkadaşlarına söyleyip oy istiyemezsn diye.[DOUBLEPOST=1390132903][/DOUBLEPOST]
Skypeden toplu mesaj attın kesin

Ayakkabı Kutusundan Tapatalk ile Gönderildi

Yasak bir şey değil beynini kullan sende yap :/[DOUBLEPOST=1390133100][/DOUBLEPOST]
Dün akşam daha 11 oydun nasıl geçtin bu kadar ;(
Hayır neden bütün herkes marufa Söylemiş ? :/ onu anlamış değilim orda ege. var 19 oyu var ? neden ona hesap sorulmuyorda maruf61 . bizzat kendimde arkadaşlarıma söyleyip maruf61 e oy verilmesini istedim . kimsenin karışmaya hakkı yok . kurallar belli oy verin bu yani daha zorlamanın bir anlamı varmı ? kendi kendinize kural koymuşsunuz . ben arkadaşlarıma söylemiycem falan . problemlimisiniz ? şimdi baksam ege. 10 tane arkadaşna söylemiştir %100 bu yüzden önce bir kendini sorgula . sonra başkalarını arayın . yok kuralmış kural falan yok oy ver 1. olan seçilcek bu kadar basit anlamayan varsa daha ayrıntılı bir şekilde anlatabilirm .

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım öncelikle burda haksızlık diye bir şey yok . burda kurallara skypeden çağıramazsn vs. bir şey denmemiş kendi kendine gelin güvey olma kuruntu yapma .
bende oyumu maruf61 e verdim .sebebi skini güzel . arkadaş çağırmakla alakası yok . yaptığınn farkı varmı ? yok herkes yapabiliyor . sonuçta adam arkadaşlarınıda çağırmış olsa . kuralların olmaması marufun suçu sayılmıyor. bunu kullanmamak senin hatan . bu konuda kimse bir şey yapamaz. sana demiyolar ordan arkadaşlarını çağırmıycaksın diye . bu yüzden kurallara dikkat etmelisin.[DOUBLEPOST=1390132821,1390132663][/DOUBLEPOST]Eğer mantıkende düşünürsen . arkadaşlarını çağırmama gibi bir şey olamaz. hiçbir forum yetkilisi tarafından kısıtlandırılmaz. öyle bir şey olmaz 50 kişi belirler beğenin arasından yaparlardı . dediğin şey saçmalık . sana burda kimse demiyor arkadaşlarına söyleyip oy istiyemezsn diye.[DOUBLEPOST=1390132903][/DOUBLEPOST]

Yasak bir şey değil beynini kullan sende yap :/[DOUBLEPOST=1390133100][/DOUBLEPOST]
Hayır neden bütün herkes marufa Söylemiş ? :/ onu anlamış değilim orda ege. var 19 oyu var ? neden ona hesap sorulmuyorda maruf61 . bizzat kendimde arkadaşlarıma söyleyip maruf61 e oy verilmesini istedim . kimsenin karışmaya hakkı yok . kurallar belli oy verin bu yani daha zorlamanın bir anlamı varmı ? kendi kendinize kural koymuşsunuz . ben arkadaşlarıma söylemiycem falan . problemlimisiniz ? şimdi baksam ege. 10 tane arkadaşna söylemiştir %100 bu yüzden önce bir kendini sorgula . sonra başkalarını arayın . yok kuralmış kural falan yok oy ver 1. olan seçilcek bu kadar basit anlamayan varsa daha ayrıntılı bir şekilde anlatabilirm .

Kimseye hesap sormadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...