Skin Yarışması - Oylama

Sizce Hangi Skin Kazanmalı?

• owen_1

Kullanılan: 19 14.1%
  • Mustafa1453

Kullanılan: 4 3.0%
  • Prospekt

Kullanılan: 9 6.7%
  • Skyplay789

Kullanılan: 1 0.7%
  • SmT287

• Hannabell

Kullanılan: 7 5.2%
  • AwzmDanny

• Caner58.

Kullanılan: 2 1.5%
  • redstonemanTR

Kullanılan: 3 2.2%
  • Ege.

Kullanılan: 21 15.6%
  • enes4fb

Kullanılan: 0 0.0%
  • Epic

Kullanılan: 5 3.7%
  • Epic_chest

• TheProfessional

• Cobra1290

• erenbulbul

Kullanılan: 11 8.1%
  • maruf61

Kullanılan: 27 20.0%
  • lowmand

Kullanılan: 6 4.4%
  • Laloww

• mehmetburak

Kullanılan: 2 1.5%
  • McSection

• Asigo64

• Kullanılan toplam oy
    135
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mustafa1453

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benimki alıntı değil tamamen kendi yapımım ve hiçbir yerden kopya çekmedim.

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım öncelikle burda haksızlık diye bir şey yok . burda kurallara skypeden çağıramazsn vs. bir şey denmemiş kendi kendine gelin güvey olma kuruntu yapma .
bende oyumu maruf61 e verdim .sebebi skini güzel . arkadaş çağırmakla alakası yok . yaptığınn farkı varmı ? yok herkes yapabiliyor . sonuçta adam arkadaşlarınıda çağırmış olsa . kuralların olmaması marufun suçu sayılmıyor. bunu kullanmamak senin hatan . bu konuda kimse bir şey yapamaz. sana demiyolar ordan arkadaşlarını çağırmıycaksın diye . bu yüzden kurallara dikkat etmelisin.[DOUBLEPOST=1390132821,1390132663][/DOUBLEPOST]Eğer mantıkende düşünürsen . arkadaşlarını çağırmama gibi bir şey olamaz. hiçbir forum yetkilisi tarafından kısıtlandırılmaz. öyle bir şey olmaz 50 kişi belirler beğenin arasından yaparlardı . dediğin şey saçmalık . sana burda kimse demiyor arkadaşlarına söyleyip oy istiyemezsn diye.[DOUBLEPOST=1390132903][/DOUBLEPOST]

Yasak bir şey değil beynini kullan sende yap :/[DOUBLEPOST=1390133100][/DOUBLEPOST]
Hayır neden bütün herkes marufa Söylemiş ? :/ onu anlamış değilim orda ege. var 19 oyu var ? neden ona hesap sorulmuyorda maruf61 . bizzat kendimde arkadaşlarıma söyleyip maruf61 e oy verilmesini istedim . kimsenin karışmaya hakkı yok . kurallar belli oy verin bu yani daha zorlamanın bir anlamı varmı ? kendi kendinize kural koymuşsunuz . ben arkadaşlarıma söylemiycem falan . problemlimisiniz ? şimdi baksam ege. 10 tane arkadaşna söylemiştir %100 bu yüzden önce bir kendini sorgula . sonra başkalarını arayın . yok kuralmış kural falan yok oy ver 1. olan seçilcek bu kadar basit anlamayan varsa daha ayrıntılı bir şekilde anlatabilirm .

Owen ve ben, maruf'a söylendik çünkü, anketin sonun doğru marufun oyunun olağanüstü artışına şaşkınız. Olağanüstü çünkü, bu artış genellikle anketin başlangıcına doğru olur. Marufunki sonlarda olmuş. Bendeki artışta herkes gibi başlangıçta oldu. Sonra 18'de durakladı, ve bu haftasonu 19 olabildi anca. Ben kendi kendime kural koydum. Çünkü ben oylama sistemlerinde bir arkadaşa başka skini sevdiği halde benim skinime oy vermesine karşıyım. Herkes kendi sevdiği skine oy vermeli, birilerinin zoruyla değil. Şöyle ünlü bir söz var; 'İyi olan kazansın.' İyi olan nedir? Sosyal anlamda mı, yetenek anlamında mı? Çok arkadaşın olması mı seni kazandırır, çok yetenekli olman mı?
Bu soruyu @aradabir007 bu yarışma için cevaplamalı.

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Owen ve ben, maruf'a söylendik çünkü, anketin sonun doğru marufun oyunun olağanüstü artışına şaşkınız. Olağanüstü çünkü, bu artış genellikle anketin başlangıcına doğru olur. Marufunki sonlarda olmuş. Bendeki artışta herkes gibi başlangıçta oldu. Sonra 18'de durakladı, ve bu haftasonu 19 olabildi anca. Ben kendi kendime kural koydum. Çünkü ben oylama sistemlerinde bir arkadşa başka skini sevdiği halde benim skinimi beğenmesine karşıyım. Herkes kendi sevdiği skine oy vermeli, birilerinin zoruyla değil. Şöyle ünlü bir söz var; İyi olan kazansın. İyi olan nedir? Sosyal anlamda mı, yetenek anlamında mı? Çok arkadaşın olması mı seni kazandırır, çok yetenekli olman mı?
Ben yarismanin ikinci konusunu cuma gunu aksam gordum oylamanin basladigindan o zmn hbrim oldu yani :) ayrica ben ilk gordugumde 10 oyum ztn vardi. ayrıca ben kimseyi bana oy veresi için zorlamadım yukarıdada belirttigim gibi :)

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Owen ve ben, maruf'a söylendik çünkü, anketin sonun doğru marufun oyunun olağanüstü artışına şaşkınız. Olağanüstü çünkü, bu artış genellikle anketin başlangıcına doğru olur. Marufunki sonlarda olmuş. Bendeki artışta herkes gibi başlangıçta oldu. Sonra 18'de durakladı, ve bu haftasonu 19 olabildi anca. Ben kendi kendime kural koydum. Çünkü ben oylama sistemlerinde bir arkadaşa başka skini sevdiği halde benim skinime oy vermesine karşıyım. Herkes kendi sevdiği skine oy vermeli, birilerinin zoruyla değil. Şöyle ünlü bir söz var; 'İyi olan kazansın.' İyi olan nedir? Sosyal anlamda mı, yetenek anlamında mı? Çok arkadaşın olması mı seni kazandırır, çok yetenekli olman mı?
isteyen arkadaşına verebilir bunda bir sakınca yok eğer böyle düşünürsen hayatın hiçbir yerinde adalet yok en basitinden okulun öğrenci temsilcileri öğrenci oyuyla seçilir. Sanki gerçekten yapacak kişiler seçiliyor gibi gözükür ama herkesin sevdiği kişiler seçilir.

thebaros24

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bunu anlamak istemiyor boşwerin birşeye kitlenmişler onunla uğraşıcaklar..

edit:illa kural koyucak kendi kendine . yenilmeyi zapt edememek :S

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
bunu anlamak istemiyor boşwerin birşeye kitlenmişler onunla uğraşıcaklar..

edit:illa kural koyucak kendi kendine . yenilmeyi zapt edememek :S
Yav kardeşim istersen ben yenileyim, zaten maruf arkadaşımız veya herhangi biri hakkıyla yapıp kazandıysa benim lafım ona değil zaten, sadece oy sayısının ilginçliğiydi o kadar. Ne kadar art niyetli çıktınız. Kazanan kazanmıştır. Bir şey sorduysam o yazıyı düşünmek değil de kötü yolları düşünüyorsunuz. Sanki herkes size düşman kesiliyormuş gibi. Laf atacağınıza biraz okuyun, düşünün. Sanki biz boş yere elimizi yazı yazmak için yırtıyoruz.[DOUBLEPOST=1390154861,1390154795][/DOUBLEPOST]
isteyen arkadaşına verebilir bunda bir sakınca yok eğer böyle düşünürsen hayatın hiçbir yerinde adalet yok en basitinden okulun öğrenci temsilcileri öğrenci oyuyla seçilir. Sanki gerçekten yapacak kişiler seçiliyor gibi gözükür ama herkesin sevdiği kişiler seçilir.
Bu benim şahsi görüşümdür. Kimse buna uymak zorunda değildir.

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yav kardeşim istersen ben yenileyim, zaten maruf arkadaşımız veya herhangi biri hakkıyla yapıp kazandıysa benim lafım ona değil zaten, sadece oy sayısının ilginçliğiydi o kadar. Ne kadar art niyetli çıktınız. Kazanan kazanmıştır. Bir şey sorduysam o yazıyı düşünmek değil de kötü yolları düşünüyorsunuz. Sanki herkes size düşman kesiliyormuş gibi. Laf atacağınıza biraz okuyun, düşünün. Sanki biz boş yere elimizi yazı yazmak için yırtıyoruz.[DOUBLEPOST=1390154861,1390154795][/DOUBLEPOST]
Bu benim şahsi görüşümdür. Kimse buna uymak zorunda değildir.
Tamam artık yorumunu 20. kere belirtmene gerek yok! Her mesaj atana bir cevap yazma

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence marufa değil bana oy atcaklardı resimleri karıştırmışlar :DSA:DS:AD.F

Prismactionis

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Marufun skinini başkasıyla karıştırmışlar galiba ? o.O

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Gelen 10 Bildirimden 11i skin yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...