1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

skript acilen yardım

Konusu 'Skript İstekleri' forumundadır ve haglam123 tarafından 7 Aralık 2017 başlatılmıştır.

?

skript den anlıyormusun?

1. evet

oy sayısı 1
    50,0%
  2. hayır

oy sayısı 1
    50,0%
  1. haglam123 Kömür Madencisi

Reklam
    merhaba gençler acilen bir yardım gerekli ben aternos sunucu yönetiyorum ancak skript de bir hata var sanal market skripti çalışmıyor acilen yardım
    buarada SkQuery de bug yapıyor SkRayfall skripti yüklü ama hala çalışmıyor lütfen biri cevap versin!
    skript:
    Kod:
    options:
        p: &e&l[&7&lKredi&e&l]
        m: &8[&6Deneme&eC&8]
        h: &4&l[&6&lHata&4&l]
        v: &e5.0
    #----------------------------------------

para1: 1000000 #Magazadaki Para Birimleri

para2: 10000000

para3: 20000000

set1: &aMegaSet &b[&e+&b] #En Gücsüz Set İsmi

set2: &aUltraSet &b[&e++&b] #Güclü Setin 2 Altı İsmi

set3: &aSüperSet &b[&e+++&b] #Güclü Setin 1 Altı İsmi

set4: &aKahramanSet &b[&e++++&b] #En Güclu Set İsmi

xp: 1000L #Ne Kadar Xp Leveli Vereceğinizi Ayarlıyabilirsiniz ama sonuna "L" koymanız gerekmekte

gisim1: &f&lIron&e&lVIP #Magazada Görünen İsim
        vip1: ironvip #Group Managerde belirlediğiniz grup ismi mesela "vip vip1"
        gisim2: &c&lGold&d&lVIP
        vip2: goldvip
        gisim3: &e&lDiamond&6&lVIP
        vip3: diamondvip
        yay:&aEdit Yay #Yay İsmi
        yench:power 5, #Büyülerin Arasına "," koymayı unutmayın sonunda koyunuz

kazma:&aEdit Kazma #Kazma İsmi
        kench:efficiency 10,fortune 5,

kisim1: 1. Kasa anahtarı #Magazada Yazacak İsim
        kasa1:anahtar kasa1 %arg 1% miktar #Kasanın anahtar Komutu Mesela "/anahtar kasa1 %arg 1% miktar" Dikkat Edin "/" kullanmayınız

kisim2: 2.Kasa anahtarı #Magazada Yazacak İsim
        kasa2:anahtar kasa1 %arg 1% miktar  #Kasanın anahtar Komutu Mesela "/anahtar kasa1 %arg 1%" "/" kullanmayınız

kisim3: 3.Kasa anahtarı #Magazada Yazacak İsim
        kasa3:anahtar kasa1 %arg 1% miktar #Kasanın anahtar Komutu Mesela "/anahtar kasa1 %arg 1%" "/" kullanmayınız

kisim4: &a4.Kasa anahatarı #Magazada Yazacak İsim
        kasa4:anahtar kasa1 %arg 1% miktar #Kasanın anahtar Komutu Mesela "/anahtar kasa1 %arg 1%" "/" kullanmayınız

kisim5: &c5.KAsa anahtarı #Magazada Yazacak İsim
        kasa5:anahtar kasa1 %arg 1% miktar #Kasanın anahtar Komutu Mesela "/anahtar kasa1 %arg 1%" "/" kullanmayınız

kisim6: &66.Kasa anahatarı #Magazada Yazacak İsim
        kasa6:anahtar kasa1 %arg 1% miktar #Kasanın anahtar Komutu Mesela "/anahtar kasa1 %arg 1%" "/" kullanmayınız

sp1:cow #Sp İsimleri İngilizce Hali
        sp2:irongolem
        sp3:zombie
        sp4:sheep
        sp5:chicken

variables:
        {kredim.%player%} = 0

command /kredi <text> [<player>] [<int>]:
        usage: &6&l/kh &7&lveya &6&l/kh2
        trigger:
            if arg 1 is "ver":
                if player has permission "Kredi.admin":
                    if arg 2 is set:
                        if arg 3 is set:
                            add arg 3 to {kredim.%arg 2%}
                            send "{@p} &6%arg 3% &7 kredi verildi %arg 2%" to player
                        else:
                            send "{@h} &c/kredim <al/ver/sifirla> <oyuncu> <miktar>" to player
                    else:
                        send "{@h} &c/kredim <al/ver/sifirla> <oyuncu> <miktar>" to player
                else:
                    send "{@h} &c Yeterli Iznin Yok" to player
            else:
                if arg 1 is "al":
                    if player has permission "Kredim.admin":
                        if arg 2 is set:
                            if arg 3 is set:
                                remove arg 3 from {kredim.%arg 2%}   
                                send "{@p} &6 %arg 3% &7kredi silindi %arg 2%" to player
                            else:
                                send "{@h} &c/kredi <al/ver/sifirla> <oyuncu> <miktar>" to player
                        else:
                            send "{@h} &c/kredi <al/ver/sifirla> <oyuncu> <miktar>" to player
                    else:
                        send "{@h} &cYeterli Iznin Yok" to player
                else:
                    if arg 1 is "sifirla":
                        if player has permission "Kredim.admin":
                            if arg 2 is set:
                                if arg 3 is set:
                                    delete {kredim.%arg 2%}
                                    send "&c%arg 2% &6isimli oyuncunun kredisi sifirlandi" to player   
                                else:
                                    send "{@h} &c/kredi <al/ver/paylas/sifirla> <oyuncu> <miktar>" to player
                            else:
                                send "{@h} &c/kredi <al/ver/paylas/sifirla> <oyuncu> <miktar>" to player
                        else:
                            send "{@h} &cYeterli Iznin Yok" to player
    command /kredim [<player>]:
        trigger:
            if arg 1 is set:
                send "&6%arg 1% &7adli oyuncunun kredisi &c=> &a%{kredim.%arg 1%}%"
            else:
                send "&7Senin Su Anki Kredin &c=&a>> &6%{kredim.%player%}%"

command /magaza:
        trigger:
            close player's inventory
            open chest with 6 rows named "&4&lMagaza" to player
            wait 3 ticks
            format slot 0 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 1 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 2 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 3 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 4 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 5 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 6 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 7 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 8 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 9 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 17 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 18 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 26 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 27 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 35 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 36 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 44 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 45 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 46 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 47 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 48 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 49 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 50 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 51 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 52 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 53 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 10 of player with diamond pickaxe of {@kench} named "{@kazma}" with lore "&e5 Kredi || &aEnchleri Zaten Görürsünüz" to close then run "kutu %player% edit"
            format slot 11 of player with paper named "&a{@para1} Oyun Parası" with lore "&e5 Kredi" to close then run "kutu %player% para"
            format slot 12 of player with paper named "&a{@para2} Oyun Parası" with lore "&e10 Kredi" to close then run "kutu %player% para1"
            format slot 13 of player with paper named "&a{@para3} Oyun Parası" with lore "&e20 Kredi" to close then run "kutu %player% para2"
            format slot 41 of player with player head named "&a%{kredim.%player%}% Kredin Var" with lore "" to close then run ""
            format slot 19 of player with leather helmet of protection 5, named "{@set1}" with lore "&e5 Kredi" to close then run "kutu %player% p5"
            format slot 20 of player with golden chestplate of protection 6, named "{@set2}" with lore "&e10 Kredi" to close then run "kutu %player% p6"
            format slot 21 of player with iron leggings of protection 7, named "{@set3}" with lore "&e15 Kredi" to close then run "kutu %player% p7"
            format slot 22 of player with diamond boots of protection 8, named "{@set4}" with lore "&e20 Kredi" to close then run "kutu %player% p8"
            format slot 40 of player with book of unbreaking 1, named "&aMagaza Version" with lore "{@v} &aGüncel Sürüm" to close then run ""
            format slot 28 of player with 384 named "&a{@xp}" with lore "&e3 Kredi" to close then run "kutu %player% xp1"
            format slot 29 of player with bow of {@yench} named "{@yay}" with lore "&e15 Kredi" to close then run "kutu %player% b1"
            format slot 37 of player with golden pickaxe of unbreaking 1, named "{@gisim1}" with lore "&e10 Kredi ||&aTekrar Vip Alınırsa Süresi Uzamaz" to close then run "kutu %player% vip1"
            format slot 38 of player with iron pickaxe of unbreaking 1, named "{@gisim2}" with lore "&e20 Kredi ||&aTekrar Vip Alınırsa Süresi Uzamaz" to close then run "kutu %player% vip2"
            format slot 39 of player with diamond pickaxe of unbreaking 1, named "{@gisim3}" with lore "&e30 Kredi ||&aTekrar Vip Alınırsa Süresi Uzamaz" to close then run "kutu %player% vip3"
            format slot 42 of player with 160:14 of unbreaking 1, named "&c&mGeri" with lore "&cBir Önceki Sayfaya Gider" to close then run ""
            format slot 43 of player with 160:5 of unbreaking 1, named "&aSonraki" with lore "&aSonraki Sayfaya Gider" to run [execute player command "/sayfaki"]
            if {skyblock} is true:
                format slot 30 of player with mob spawner of unbreaking 1, named "{@sp1} &eSpawner" with lore "&e10 Kredi ||&a" to close then run "kutu %player% sp1"
                format slot 31 of player with mob spawner of unbreaking 1, named "{@sp2} &eSpawner" with lore "&e10 Kredi ||&a" to close then run "kutu %player% sp2"
                format slot 32 of player with mob spawner of unbreaking 1, named "{@sp3} &eSpawner" with lore "&e10 Kredi ||&a" to close then run "kutu %player% sp3"
                format slot 33 of player with mob spawner of unbreaking 1, named "{@sp4} &eSpawner" with lore "&e10 Kredi ||&a" to close then run "kutu %player% sp4"
                format slot 34 of player with mob spawner of unbreaking 1, named "{@sp5} &eSpawner" with lore "&e10 Kredi ||&a" to close then run "kutu %player% sp5"
            if {anahtar} is true:
                format slot 14 of player with tripwire hook of unbreaking 1, named "{@kisim1}" with lore "&e3 Kredi" to close then run "kutu %player% k1"
                format slot 15 of player with tripwire hook of unbreaking 1, named "{@kisim2}" with lore "&e5 Kredi" to close then run "kutu %player% k2"
                format slot 16 of player with tripwire hook of unbreaking 1, named "{@kisim3}" with lore "&e7 Kredi" to close then run "kutu %player% k3"
                format slot 23 of player with tripwire hook of unbreaking 1, named "{@kisim4}" with lore "&e9 Kredi" to close then run "kutu %player% k4"
                format slot 24 of player with tripwire hook of unbreaking 1, named "{@kisim5}" with lore "&e11 Kredi" to close then run "kutu %player% k5"
                format slot 25 of player with tripwire hook of unbreaking 1, named "{@kisim6}" with lore "&e13 Kredi" to close then run "kutu %player% k6"
    command /sayfaki:
        trigger:
            close player's inventory
            open chest with 6 rows named "&4&lMagaza Sayfa 2" to player
            wait 3 ticks
            format slot 0 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 1 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 2 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 3 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 4 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 5 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 6 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 7 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 8 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 9 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 17 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 18 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 26 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 27 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 35 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 36 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 44 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 45 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 46 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 47 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 48 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 49 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 50 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 51 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 52 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 53 of player with white stained glass pane of unbreaking 1, named "{@m}" with lore "" to close then run ""
            format slot 10 of player with 175 named "&eFLY" with lore "&e10 Kredi || &aSınırsız Kullanım" to close then run "kutu %player% fly"
            format slot 11 of player with 328 named "&aUcan Araba" with lore "&e5 Kredi" to close then run "kutu %player% araba"

format slot 42 of player with 160:14 of unbreaking 1, named "&cGeri" with lore "&cBir Önceki Sayfaya Gider" to run [execute player command "/magaza"]
            format slot 43 of player with 160:5 of unbreaking 1, named "&a&mSonraki" with lore "&aSonraki Sayfaya Gider" to run [execute player command ""]

#--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    command /kutu <player> <text>:
        executable by:console
        trigger:
            arg 1 is set:
                arg 2 is "edit":
                    if {kredim.%arg 1%} is greater than 4:
                        remove 5 from {kredim.%arg 1%}
                        give 1 diamond pickaxe of {@kench} named "{@kazma}" to arg 1
                        send "&e{@kazma} Satin Alindi" to arg 1
                    else:
                        send "&eYeterli Krediniz Yok Malesef &a%{kredim.%arg 1%}%/5" to arg 1
                else:
                    arg 2 is "para":
                            execute console command "economy give %arg 1% {@para1}"
                            send "&e {@para1} Oyun Parası Aldin" to arg 1
                        else:
                    else:
                        arg 2 is "para1":
                            if {kredim.%arg 1%} is greater than 9:
                                remove 10 from {kredim.%arg 1%}
                                execute console command "economy give %arg 1% {@para2}"
                                send "&e {@para2} Oyun Parası Aldin" to arg 1
                            else:
                                send "&eYeterli Krediniz Yok Malesef &a%{kredim.%arg 1%}%/10" to arg 1
                        else:
                            arg 2 is "para2":
                                if {kredim.%arg 1%} is greater than 19:
                                    remove 20 from {kredim.%arg 1%}
                                    execute console command "economy give %arg 1% {@para3}"
                                    send "&e {@para3} Oyun Parası Aldin" to arg 1
                                else:
                                    send "&eYeterli Krediniz Yok Malesef &a%{kredim.%arg 1%}%/20" to arg 1
                            else:
                                arg 2 is "p5":
                                        give 1 diamond helmet of protection 5, named "&eP5 &aKask" to arg 1
                                        give 1 diamond chestplate of protection 5, named "&eP5 &aZırh" to arg 1
                                        give 1 diamond leggings of protection 5, named "&eP5 &aPantolon" to arg 1
                                        give 1 diamond boots of protection 5, named "&eP5 &aBot" to arg 1
                                        give 1 diamond sword of sharpness 5, named "&eS5 &aKılıç" to arg 1
                                        give 1 diamond pickaxe of efficiency 5, named "&eE5 &aKazma" to arg 1
                                        give 1 diamond axe of efficiency 5, named "&eE5 &aBalta" to arg 1
                                        give 1 diamond shovel of efficiency 5, named "&eE5 &aKürek" to arg 1
                                        send "&e {@set1} Aldın" to arg 1
                                    else:
                                else:
                                    arg 2 is "p6":
                                            give 1 diamond helmet of protection 6, named "&eP6 &aKask" to arg 1
                                            give 1 diamond chestplate of protection 6, named "&eP6 &aZırh" to arg 1
                                            give 1 diamond leggings of protection 6, named "&eP6 &aPantolon" to arg 1
                                            give 1 diamond boots of protection 6, named "&eP6 &aBot" to arg 1
                                            give 1 diamond sword of sharpness 6, named "&eS6 &aKılıç" to arg 1
                                            give 1 diamond pickaxe of efficiency 6, named "&eE6 &aKazma" to arg 1
                                            give 1 diamond axe of efficiency 6, named "&eE6 &aBalta" to arg 1
                                            give 1 diamond shovel of efficiency 6, named "&eE6 &aKürek" to arg 1
                                            send "&e {@set2} Aldın" to arg 1
                                        else:
                                    else:
                                        arg 2 is "p7":
                                            if {kredim.%arg 1%} is greater than 14:
                                                remove 15 from {kredim.%arg 1%}
                                                give 1 diamond helmet of protection 7, named "&eP7 &aKask" to arg 1
                                                give 1 diamond chestplate of protection 7, named "&eP7 &aZırh" to arg 1
                                                give 1 diamond leggings of protection 7, named "&eP7 &aPantolon" to arg 1
                                                give 1 diamond boots of protection 7, named "&eP7 &aBot" to arg 1
                                                give 1 diamond sword of sharpness 7, named "&eS7 &aKılıç" to arg 1
                                                give 1 diamond pickaxe of efficiency 7, named "&eE7 &aKazma" to arg 1
                                                give 1 diamond axe of efficiency 7, named "&eE7 &aBalta" to arg 1
                                                give 1 diamond shovel of efficiency 7, named "&eE7 &aKürek" to arg 1
                                                send "&e {@set3} Aldın" to arg 1
                                            else:
                                                send "&eYeterli Krediniz Yok Malesef &a%{kredim.%arg 1%}%/15" to arg 1
                                        else:
                                            arg 2 is "p8":
                                                    give 1 diamond helmet of protection 8, named "&eP8 &aKask" to arg 1
                                                    give 1 diamond chestplate of protection 8, named "&eP8 &aZırh" to arg 1
                                                    give 1 diamond leggings of protection 8, named "&eP8 &aPantolon" to arg 1
                                                    give 1 diamond boots of protection 8, named "&eP8 &aBot" to arg 1
                                                    give 1 diamond sword of sharpness 8, named "&eS8 &aKılıç" to arg 1
                                                    give 1 diamond pickaxe of efficiency 8, named "&eE8 &aKazma" to arg 1
                                                    give 1 diamond axe of efficiency 8, named "&eE8 &aBalta" to arg 1
                                                    give 1 diamond shovel of efficiency 8, named "&eE8 &aKürek" to arg 1
                                                    send "&e {@set4} Aldın" to arg 1
                                                else:
                                            else:
                                                arg 2 is "k1":
                                                    if {kredim.%arg 1%} is greater than 2:
                                                        remove 3 from {kredim.%arg 1%}
                                                        execute console command "{@kasa1}"
                                                        send "{@kisim1} Aldın" to arg 1
                                                    else:
                                                        send "&eYeterli Krediniz Yok Malesef &a%{kredim.%arg 1%}%/3" to arg 1
                                                else:
                                                    arg 2 is "k2":
                                                            execute console command "{@kasa2}"
                                                            send "&e {@kisim2} Aldın" to arg 1
                                                        else:
                                                    else:
                                                        arg 2 is "k3":
                                                            if {kredim.%arg 1%} is greater than 6:
                                                                remove 7 from {kredim.%arg 1%}
                                                                execute console command "{@kasa3}"
                                                                send "{@kisim3} Aldın" to arg 1
                                                            else:
                                                                send "&eYeterli Krediniz Yok Malesef &a%{kredim.%arg 1%}%/7" to arg 1
                                                        else:
                                                            arg 2 is "k4":
                                                                if {kredim.%arg 1%} is greater than 8:
                                                                    remove 9 from {kredim.%arg 1%}
                                                                    execute console command "{@kasa4}"
                                                                    send "{@kisim4} Aldın" to arg 1
                                                                else:
                                                                    send "&eYeterli Krediniz Yok Malesef &a%{kredim.%arg 1%}%/9" to arg 1
                                                            else:
                                                                arg 2 is "k5":
                                                                    if {kredim.%arg 1%} is greater than 10:
                                                                        remove 11 from {kredim.%arg 1%}
                                                                        execute console command "{@kasa5}"
                                                                        send "{@kisim5} Aldın" to arg 1
                                                                    else:
                                                                        send "&eYeterli Krediniz Yok Malesef &a%{kredim.%arg 1%}%/11" to arg 1
                                                                else:
                                                                    arg 2 is "k6":
                                                                        if {kredim.%arg 1%} is greater than 12:
                                                                            remove 13 from {kredim.%arg 1%}
                                                                            execute console command "{@kasa6}"
                                                                            send "{@kisim6} Aldın" to arg 1
                                                                        else:
                                                                            send "&eYeterli Krediniz Yok Malesef &a%{kredim.%arg 1%}%/13" to arg 1
                                                                    else:
                                                                        arg 2 is "xp1":
                                                                            if {kredim.%arg 1%} is greater than 2:
                                                                                remove 3 from {kredim.%arg 1%}
                                                                                execute console command "xp {@xp} %arg 1%"
                                                                                send "&e {@xp} Aldın" to arg 1
                                                                            else:
                                                                                send "&eYeterli Krediniz Yok Malesef &a%{kredim.%arg 1%}%/3" to arg 1
                                                                        else:
                                                                            arg 2 is "b1":
                                                                                if {kredim.%arg 1%} is greater than 14:
                                                                                    remove 15 from {kredim.%arg 1%}
                                                                                    give 1 bow of {@yench} named "{@yay}" with lore "" to arg 1
                                                                                    send "&e {@yay} Aldın" to arg 1
                                                                                else:
                                                                                    send "&eYeterli Krediniz Yok Malesef &a%{kredim.%arg 1%}%/15" to arg 1
                                                                            else:
                                                                                arg 2 is "vip1":
                                                                                        send "&e1 Aylık {@gisim1} Aldın" to arg 1
                                                                                        send "&a%arg 1% &e1 Aylık {@gisim1} Aldı" to players
                                                                                        execute console command "givevip %arg 1% {@vip1} 30"
                                                                                    else:
                                                                                else:
                                                                                    arg 2 is "vip2":
                                                                                            send "&e1 Aylık {@gisim2} Aldın" to arg 1
                                                                                            send "&a%arg 1% &e1 Aylık {@gisim2} Aldı" to players
                                                                                            execute console command "givevip %arg 1% {@vip2} 30"
                                                                                        else:
                                                                                    else:
                                                                                        arg 2 is "vip3":
                                                                                            if {kredim.%arg 1%} is greater than 29:
                                                                                                remove 30 from {kredim.%arg 1%}
                                                                                                send "&e1 Aylık {@gisim3} Aldın" to arg 1
                                                                                                send "&a%arg 1% &e1 Aylık {@gisim3} Aldı" to players
                                                                                                execute console command "givevip %arg 1% {@vip3} 30"
                                                                                            else:
                                                                                                send "&eYeterli Krediniz Yok Malesef &a%{kredim.%arg 1%}%/30" to arg 1
                                                                                        else:
                                                                                            arg 2 is "sp1":
                                                                                                    send "&e1 Adet {@sp1} Spawner Aldın" to arg 1
                                                                                                    execute console command "ss give %arg 1% {@sp1} 1"
                                                                                                else:
                                                                                            else:
                                                                                                arg 2 is "sp2":
                                                                                                        send "&e1 Adet {@sp2} Spawner Aldın" to arg 1
                                                                                                        execute console command "ss give %arg 1% {@sp2} 1"
                                                                                                    else:
                                                                                                else:
                                                                                                    arg 2 is "sp3":
                                                                                                            send "&e1 Adet {@sp3} Spawner Aldın" to arg 1
                                                                                                            execute console command "ss give %arg 1% {@sp3} 1"
                                                                                                        else:
                                                                                                    else:
                                                                                                        arg 2 is "sp4":
                                                                                                                send "&e1 Adet {@sp4} Spawner Aldın" to arg 1
                                                                                                                execute console command "ss give %arg 1% {@sp4} 1"
                                                                                                            else:
                                                                                                        else:
                                                                                                            arg 2 is "sp5":
                                                                                                                    send "&e1 Adet {@sp5} Spawner Aldın" to arg 1
                                                                                                                    execute console command "ss give %arg 1% {@sp5} 1"
                                                                                                                else:
                                                                                                            else:
                                                                                                                arg 2 is "fly":
                                                                                                                        send "&eFLY Satın Aldın" to arg 1
                                                                                                                        execute console command "manuaddp %arg 1% essentials.fly"
                                                                                                                    else:
                                                                                                                else:
                                                                                                                    arg 2 is "araba":
                                                                                                                            send "&e1 Adet Ucan Araba Aldın" to arg 1
                                                                                                                            give 1 328 of protection 8, named "Ucan Araba" to arg 1
                                                                                                                        else:

#------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    command /krediyardim:
        aliases: /kh
        trigger:
            send "&6------&e[&aKredi Yardim&e]&6------" to player
            send "" to player
            send "" to player
            send "&3/kredim &c=> &7Kredinize Bakarsiniz"
            send "" to player
            send "" to player
            send "&6------&e[&aKredi Yardim&e]&6------" to player

command /krediyardim2:
        aliases: /kh2
        permission: Kredi.admin
        trigger:
            send "&6------&e[&aKredi Yardim 2 {@v}&e]&6------" to player
            send "" to player
            send "" to player
            send "&b/kredi ver <oyuncu> <miktar> &c=> &7Oyuncuya Kredi Verir" to player
            send "" to player
            send "" to player
            send "&b/kredi al <oyuncu> <miktar> &c=> &7Oyuncuda Kredi Alir" to player
            send "&6------&e[&aKredi Yardim 2 {@v}&e]&6------" to player
    #-----------------------------------------------------------------------------------------------
    command /beyazliste <text>:
        aliases: /bl
        permission: white.list
        permission message: &8Yetkiyi Nerden Aldin Evladim
        trigger:
            arg 1 is "ac":
                send "&cServer Bakima Aliniyor &610 &cSaniye Icinde Server Kapanacaktir" to players
                wait 10 seconds
                execute console command "whitelist on"
                execute console command "restart"
            else:
                arg 1 is "kapat":
                    send "&aServer Bakimi Bitmisdir &610 &cSaniye Sonra Server Kapanacaktir" to players
                    wait 10 seconds
                    execute console command "whitelist off"
                    execute console command "restart"

command /sustur <player> <int> <text>:
        usage: &f&l/sustur <oyuncu> <süre> <sebep>
        permission: rehber.sustur
        permission message: &8Yetkiyi Nerden Aldin Evladim
        trigger:
            arg 1 is set:
                arg 2 is set:
                    execute console command "mute %arg 1% %arg 2% minute"
                    send "&7&l-----------------------------" to players
                    send "&3%arg 1% &cisimli oyuncu susturuldu" to players
                    send "&6Sebep: &c%arg 3%" to players
                    send "&6Süre:  &c%arg 2% dk" to players
                    send "&7&l-----------------------------" to players

#-----------------------------------------------------------------           
    command /skymod:
        permission: sky.blok
        permission message: &bYeterli İzne Sahip Değilsin
        trigger:
            if {skyblock} is false:
                send "&bSkyBlock Modu Aktif" to player
                set {skyblock} to true
            else:
                send "&bSkyBlock Modu Deaktif" to player
                set {skyblock} to false

command /anhmod:
        permission: anh.mod
        permission message: &bYeterli İzne Sahip Değilsin
        trigger:
            if {anahtar} is false:
                send "&bAnahtar Modu Aktif" to player
                set {anahtar} to true
            else:
                send "&bAnahtar Modu Deaktif" to player
                set {anahtar} to false
    #------------------------------------------------------------------

on break of cobblestone:
        if {skyblock} is true:
            chance of 1%
            give 1 paper named "&6&l//&bRasGele&6&l\\" to player
            send "&7 Rasgele Item Kagidini Kazandin" to player

on break of lapis lazuli ore:
        if {skyblock} is false:
            chance of 1%
            send "&7 Rasgele Item Kagidini Kazandin" to player

command /rasgele <player>:
        permission: item.kart
        permission message: &2&lYeterli İzne Sahip Değilsin
        trigger:
            if arg 1 is set:
                give 1 paper named "&6&l//&bRasGele&6&l\\" to arg 1
                send "&c&l Rasgele Item Kagidini aldin" to arg 1

on rightclick with a paper:
        if display name of player's tool contains "&6&l//&bRasGele&6&l\\":
            cancel event
            remove 1 paper named "&6&l//&bRasGele&6&l\\" from player
            send "&bAcaba ne Cikcak"
            wait 3 second
            chance of 1%:
                give 5 diamond to player
                send "&e&l5 Elmas Cikti" to player
            else:
                chance of 1%:
                    give 5 emerald to player
                    send "&e&l5 Zumrut cikti" to player
                else:
                    chance of 1%:
                        give 1 iron ingot to player
                        send "&e&l1 Demir Kulcesi Cikti" to player
                    else:
                        chance of 1%:
                            give 2 gold ingot to player
                            send "&e&f2 Altin Kulcesi Cikti"
                        else:
                            chance of 1%:
                                send "&3&lSans Karti Cikti"

#------------------------------------------

2. ColKaplani Ağaç Yumruklayıcı

pluginlerini güncellemeyi deneyebilirsin menu çalışmaz ise chestcommad ile deneyebilirsin

Sayfayı Paylaş