[SKRIPT] Görev, mana, seviye! [v1.0]

tree

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
action bar desteği yaparak mana exp lvl gibi değişkenleri oraya kaydedip sürekli gösterebilirsin, eline sağlık emek vermişsin güzel olmuş, profesyonelce

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
@Epistomoloji Kodları İnceledim de Şu Konuda Senden İzin Alayım Dedim ..
command /oyundurumu:
trigger:
open chest with 1 rows named "&4&lOyun Durumu" to player
format slot 0 of player with diamond named "&b&lMana" with lore "&2Manan: &9%{mana.%player%}%" to close then run "yap %player% mana"
format slot 1 of player with emerald named "&6&lPara" with lore "&2Paran: &4%{para.%player%}%" to close then run "yap %player% para"
format slot 2 of player with glass bottle named "&6&lSeviye" with lore "&2Seviyen: &4%{seviye.%player%}%" to close then run "yap %player% seviye"
format slot 3 of player with water bottle named "&6&lDeneyim" with lore "&2Deneyimin: &3%{deneyim.%player%}%/%{seviyesa.%player%}%" to close then run "yap %player% seviye"
format slot 4 of player with book named "&4&l%{yapilmisgorev.%player%}% Görev Tamamlandı!" with lore "&2Bitirdiğin görevleri görmek için tıkla!" to close then run "yap %player% gorevgor"

Ben Bu Kodu Kendi Sunucumda Oyuncu Konsolu Olarak Yapmak İstiyorum Oyuncunun Benzini , Parası , Aranma Seviyesi Gibi Bu Konuda Bir Problem Olur mu ?
Yok kardeşim herhangi bir sıkıntı olmaz :) Kullanabilirsin tabii ki.[DOUBLEPOST=1435708850,1435708778][/DOUBLEPOST]
action bar desteği yaparak mana exp lvl gibi değişkenleri oraya kaydedip sürekli gösterebilirsin, eline sağlık emek vermişsin güzel olmuş, profesyonelce
Teşekkür ederim :)

SweetNetwork

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok yani hani diğerlerine bir şey demiyorumda , bilgi yeri eklesen iyi olurdu meslekleri felan tanıtmışsında oyuna gelen hep soruyor nasıl mesleğe girecem felan
Hmm Siz Sanırım Biraz Üşengeçsiniz ha ? Sunucuyu Öğrenmek İstermisin Diye Bir Tabela Var oraya Tıkladığında S / S / S Bölümü Bulunuyor ..
Nasıl Para Kazanırım , Nasıl Mesleğe Girerim Tarzında Soruların Cevabını Bulabilirsiniz ..

S

Switcher

Ziyaretçi
Hmm Siz Sanırım Biraz Üşengeçsiniz ha ? Sunucuyu Öğrenmek İstermisin Diye Bir Tabela Var oraya Tıkladığında S / S / S Bölümü Bulunuyor ..
Nasıl Para Kazanırım , Nasıl Mesleğe Girerim Tarzında Soruların Cevabını Bulabilirsiniz ..
İlk girdiğimde bulamamıştım :(

GetqusA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
(Konudaki mesajları okumadı.)
(Konuyu tam olarak okumadı.)
Şu dikkatimi çekti:
Kod:
else:
    if:
    else:
       if:
Bu kod yerine
Kod:
else if
kodu olmuyor mu. Daha iyi olur bence oluyorsa.